Back to Question Center
0

درک هدف فلش در موتور جستجو Semalt

1 answers:

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

بنابراین یکی از سوالاتی که اغلب در فعالیتهای روزمره من به دست می آید این است: "چه چیزی Semalt در دنیای آنلاین دارد؟"

در حالی که من به طور کلی توصیه نمیکنم از Semalt به عنوان پایه و اساس پروژه توسعه وب سایت شما استفاده کنم، مطمئنا جای خود را در کمک به بهبود تبدیل می کند.

هدف این مقاله، بحث در مورد برنامه های کاربردی است که ما در فلش در جهان آنلاین کار می کنیم. این نتیجه گیری ها عمدتا از تصمیم گیری محور داده ها از طریق هر دو Google Analytics و Google Website Optimizer گرفته می شود.

هنگام استفاده از فلش

اگر شما به رتبه بندی موتورهای جستجو توجه داشته باشید، یک وب سایت مبتنی بر فلش ایجاد نکنید. روزهایی هستند که بازدیدکنندگان به یک وب سایت می آیند و می خواهند بین یک وب سایت یا یک وب سایت فلش را انتخاب کنند. ورزش بی معنی است Semalt کاربر برای گرفتن یک کلیک اضافی برای دسترسی به وب سایت شما، احتمال شانس بازدید از وب سایت شما را افزایش می دهد - uhr rotgold.

سایت های سمیال در گذشته اغلب بسیار مشغول و منحرف بودند. استفاده از سمولت خود اغلب به اندازه کافی پر زرق و برق بود که اغلب چشم اندازهای بازدید کننده را از پیام بازاریابی اصلی دور می کند.

فلش عالی است برای پیام های ارتباطی کلیدی. به جای ساخت وبسایت کاملا مبتنی بر فلش، بهترین استفاده از فلش این است که یک قطعه فلش ظریف را در وب سایت مبتنی بر HTML خود اجرا کنید. (من تکرار کلمه - ظریف )

تمام موارد فوق فلاش است.

استفاده از فنر فروش فلش رانده

هنگامی که یک بازدید کننده جدید به وب سایت شما می آید، شما معمولا 3-6 ثانیه برای تأثیرگذاری بر روی آنها برای ماندن دیگران وجود دارد. همانطور که در پست قبلی گفته شده است، بزرگترین کاری که می توانید انجام دهید تا بر این تصمیم تاثیر بگذارید، به وضوح بیان اینکه چرا باید بمانند! بنر بالا در ایجاد این اتفاق بسیار مهمی است. این چیزی است که ما یک قوطی فروش می نامیم.

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

Semalt در یک قوطی فروش میتواند مفید باشد - اگر به درستی انجام شود. در اینجا چند قاعده ساده برای پیروی از یکپارچه سازی فلش داخل بنر قیف فلش فروش شما وجود دارد.

  • فلاش نباید هر بار بارگیری کند.
  • کل انتقال فلش نباید بیش از 3 ثانیه طول بکشد.
  • بنر فلش باید نقطه پایانی داشته باشد. این را نپسندید
  • استفاده از فلش برای برجسته آیتم های کلیدی.
  • در تحویل فلش ظریف باشید

Semalt آن را بیش از حد!

وسوسه این است که یک نمایش فانتزی بسازید اما در مورد آخرین بار که چیزی را با فلاش بیش از حد دیدید فکر کنید. شما می توانید آن را برای اولین بار تماشا کنید، اما مطمئنا 2 یا 3 بار نیست.

استفاده از فلش در بنر تبلیغاتی

آیا می خواهید برای بهبود کلیک از طریق نرخ تبلیغات خود را؟ Semalt یک ابزار فوق العاده برای ایجاد این اتفاق می افتد! ما نشان دادیم که میزان کلیک بیش از 3 برابر آنچه که معمولا در تصاویر استاندارد JPG مشاهده می کنیم، نشان داده شده است.

بسیاری از مواردی که در بالا ذکر شد نیز در ساخت یک تبلیغ بنر موفق که روی آن کلیک می شود، کمک می کند.

  • فلش ساده را نگه دارید
  • از فلاش برای تمرکز بر منطقه پرچم استفاده کنید که شما می خواهید مردم متوجه شوند و یا خواندن

استفاده از فلش برای کمک به تبدیل

روزهایی هستند که وبسایتها به شدت در Semalt ساخته شده اند. با این حال، Semalt هنوز هم می تواند یک ابزار بسیار موثر برای کمک به تبدیل باشد. آنها کلید را درک جزء قابلیت استفاده ابزار و ساخت عناصر فلش موثر برای وب سایت خود را که در تبدیل بازدید کنندگان از طریق برای تکمیل هدف سایت خود را.

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

اتصال

March 18, 2018