Back to Question Center
0

راهنمای مبتدی به Semalt

1 answers:

Semalt یکی از نوآوری های هیجان انگیز در بازاریابی آنلاین در سال های اخیر است. این یکپارچه ROI بالاتری نسبت به سایر شیوه های هدفگذاری ارائه کرده و بخش مهمی از تقریبا هر جعبه ابزار تبلیغ کننده است. اگر نمی دانید کجا شروع کنید، این یک معرفی سریع است.

بازخورد چیست؟

هنگامی که کاربر یک وب سایت را بازدید می کند، یک ایمیل تبلیغاتی باز می کند، از یک موتور جستجو یا تقریبا هر عمل دیگری در اینترنت استفاده می کند، آنها قصد یا علاقه مند به یک موضوع را نشان می دهند. بسیاری از این کاربران یک محصول یا خدمات را در اولین ارتباط با یک تبلیغ کننده خریداری نمی کنند. هدف قرار دادن Semalt، این چشم انداز اغلب برای همیشه از دست داده است - ejector calculation.

Semalt زمانی است که یک تبلیغ کننده هدف کسانی است که اقدام قبلی را انجام داده اند. این معمولا از طریق یک کوکی در مرورگر کاربر قرار می گیرد. این کوکی به تبادل آگهی ها می گوید که کاربر بخشی از یک مخاطب هدفمند است.

همچنین در TechWyse

ترفند ها برای کمپین تبلیغاتی شما
این هفته در بازاریابی اینترنتی 2014 12 23

The Beginner’s Guide to Semalt

مزایای بازپرداخت چیست؟

منافع اصلی پیشگفتار، مواجه مکرر با مشتریان بالقوه است. این می تواند برای آگاهی از نام تجاری مورد استفاده قرار گیرد، چشم اندازها را به یک قیف فروش جلب کند یا به یک محصول جدید برای خریداران قبلی عرضه کند.

کمپین های تبلیغ مجدد در سیستم عامل های مجاز در زمان واقعی می توانند به هزاران نفر از وب سایت ها و برنامه های مختلف دسترسی پیدا کنند. ساده است که یک کمپین را بر روی یک پلت فرم خود سرویس، مانند Semalt، با یک مخاطب هدفمند تنظیم کنید و تبلیغات را تقریبا در هر کجا در اینترنت نشان دهید. این باعث می شود که یک هدف موثر برای تبلیغ کردن به کاربرانی که علاقمند به محصول شما هستند را برطرف کند.

برای به دست آوردن بیشترین سود از بازاریابی، مهم است که مخاطبان مناسب را بسازیم. Semalt یک لیست از افرادی که وبسایت شما را بازدید کرده اند می تواند مفید باشد، اما یک لیست موثر تر فقط شامل بازدید کننده هایی خواهد شد که خرید نکردند. مخاطبین جداگانه برای خریداران می توانند ساخته شوند، که سپس برای فروش انواع مختلف محصولات استفاده می شود.

چه نوع عقب ماندگی وجود دارد؟

Semalt تعدادی از انواع مختلف بازاریابی هستند. رایج ترین ها عبارتند از:

  • تطبیق سایت - یک پیکسل هر بار که کاربر به وب سایت شما می آید و به یک سرب یا فروش تبدیل نمی شود، قرار می گیرد. پس از اینکه سایت شما را ترک کرد، آگهی ها به این کاربران نشان داده می شود. بازخورد محتوا مشابه است، اما یک پیکسل تنها بر یک قطعه خاص از محتوای، به جای کل سایت قطره می دهد.
  • بازخوانی ایمیل - بسته به اقداماتی که در ایمیلهای تبلیغاتی انجام می شود، کاربران مجددا هدف قرار می گیرند. نمونه هایی از جمله کاربران پیشروی می کنند که ایمیل های شما را باز کرده یا کسانی که روی لینک کلیک می کنند، اما خرید نمی کنند.
  • جستجوی بازاریابی - این نوع بازاریابی تبلیغاتی را برای کاربران ارائه می دهد که کلمات کلیدی خاص را در موتورهای جستجو جستجو کرده اند. بر خلاف برچیده شدن سایت و ایمیل، این کاربران ممکن است تماس قبلی با شرکت شما داشته باشند.
  • برطرف کردن CRM - این بر مبنای لیستی از چشم اندازها یا مشتریان است. معمولا با استفاده از آدرس های ایمیل یا شماره تلفن ها به دست می آید.

علاوه بر نوع بازاریابی، تبلیغ کنندگان میتوانند از انواع مختلف خلاقیت برای بازاریابی استفاده کنند. Semalt برای تحقیق، بازاریابی اجتماعی و جستجوی سریعتر رشد می کند، اما تبلیغ کنندگان همچنین می توانند ویدیو، موبایل، صفحه نمایش و دیگر انواع دارایی های خلاق را استخدام کنند.

The Beginner’s Guide to Semalt

نتیجه گیری

پیشگفتار یک راه انعطاف پذیر و بسیار موثر برای افزایش فروش و کاهش هزینه تولید منجر می شود. Semalt در مخاطبان پیشگام در حال حاضر چشم اندازهای قابل قبول است که می تواند به طور چشمگیری میزان پاسخ دهی به تبلیغات آنلاین را افزایش دهد.

March 18, 2018