Back to Question Center
0

11 راه برای شکل دادن به کیفیت بالا Semalt

1 answers:

تعریف "محتوای با کیفیت" همیشه با توجه به پیشرفت های مداوم در دنیای بازاریابی دیجیتال همیشه تغییر می کند. جنبه های مرتبط با آن ممکن است تغییر کند، اما هدف آن هنوز هم برای تأیید خوانندگان پایدار است. سماالت با کیفیت بالا بسیار مهم است زمانی که شما در تلاش برای افزایش دید و رتبه بالا در موتورهای جستجو.

محتوای با کیفیت بالا به شما امکان می دهد خود را به عنوان یک متخصص در زمینه خود نمایش دهید، رتبه بندی سایت را در موتورهای جستجو افزایش دهید، لینک های ورودی جذاب را جذب کنید و اعتماد و اطمینان مخاطبان خود را به دست آورید. ما همه با اهمیت کیفیت آشنا هستیم، اما چگونه می توانیم کیفیت را تعیین کنیم؟ در اینجا لیستی از موارد مهم است که می تواند به شما در ایجاد محتوای ارزشمند و ارزشمند به اشتراک گذاری کمک کند.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

همچنین در TechWyse

8 تصورات غلط در مورد کیفیت بالا SEO
چگونه محتوا سوخت رسانه های اجتماعی؟

1 - arctic horizon tech tank how to fill. طول مهم است

تعداد کلمات ایده آل برای یک قطعه بزرگ محتوا می تواند سردرگمی برای همه باشد. چه چیزی باعث این سردرگمی می شود تعیین می کند که آیا به خواندن دسک تاپ و یا کاربران تلفن همراه. گوگل یک ترجیح برای محتوای طولانی را ارائه می دهد که به صورت جامع تمام جنبه های مربوط به موضوع را پوشش می دهد. با این وجود، برای کاربران تلفن همراه به دلیل فضای محدودی که می توانند بر روی صفحه نمایش آنها مشاهده کنند، این مشکل می تواند مشکل باشد. در این مورد، محتوای تلفن همراه به طور گسترده ای دقیق، کوتاه، و فاصله به طور گسترده ای برای ارائه یک تجربه خواندن بهتر برای کاربران است.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

هنگامی که شما تعیین می کنید چه مدت محتوای شما باید باشد، بر اهداف و اهداف مخاطبین خود تمرکز کنید. اگر می خواهید محتوای خود را در موتورهای جستجو بالاترین رتبه بندی کنید، سپس 1000+ محتوای کلمه که لینک های بیشتری را جذب می کنند را دنبال کنید. اگر شما کاربران تلفن همراه را هدف قرار می دهید، جنبه های غیر ضروری را از محتویات خود بیرون می آورید و آن را به راحتی برای کاربران تلفن همراه به اشتراک می گذارید. هیچ مقدار یا استاندارد مشخصی برای مدت زمانی که محتوای شما وجود دارد، بنابراین در نظر داشتن داشتن انواع مختلفی وجود ندارد. بنابراین، تمام محتوای شما نباید طولانی باشد. سعی کنید کوتاه تر و به وبلاگ های نقطه نیز بنویسید. ایده این است که بتوانیم نقطه را در آن ببینیم. اگر مقالات طولانی داشته باشید که می خواهید آنها را منتشر کنید، آنها را به دو بخش تقسیم کنید.

اطمینان حاصل کنید که محتوای خود را با ترکیب زیرمجموعه های مناسب، نقاط گلوله و لینک های مناسب به سایر محتویات قالب بندی کنید.

2. Infographics for excellence

محتوای بصری، بدون شک، از محتوای متن تنها در موارد مختلفی از جمله افزایش لینک های ورودی، به اشتراک گذاری اجتماعی، و زمان سرمایه گذاری شده در صفحه و البته مشارکت، غلبه می کند. تحقیقات نشان داده است که تقریبا 40٪ افراد پاسخ بهتر به محتوای بصری دارند. این امر باعث می شود که انفورماتیک یک راه عالی برای خوانندگان باشد تا ایده ها و افکار را به اشتراک بگذارد؛ زیرا با اطلاعات و بصیرت جذاب است. در حقیقت، محتوا که توسط چند رسانه ای تکمیل می شود، 12 برابر بیشتر از محتوای متن ساده است.

بنابراین، هنگام افزودن اطلاعات به محتویات شما چه باید بکنید؟ در ابتدا مطمئن شوید که تحقیق خود را انجام می دهید. شما می خواهید واقعیت هایی داشته باشید که ایده های شما را پشتیبانی می کنند. شما نمی خواهید یک Infographic ایجاد کنید که به طور گسترده ای در اینترنت حاوی خطاهای گرامری و حقایق غلط است. ثانیا، مطمئن شوید که گرافیک و فونت شما یک مفهوم و موضوع مشابه دارند. شما می خواهید اطلاعات خود را به دنبال هماهنگ، بنابراین مطمئن شوید که شما از تایپوگرافی در سراسر استفاده کنید. اجتناب از استفاده از تصاویر آنلاین به منظور ایجاد infograhic خود را، زیرا همه آنها بسیار متفاوت است و به نظر نمی رسد متحد. در نهایت، به یاد داشته باشید منابع خود را نقل قول کنید! برای شما مهم است که اطلاعات حقوقی را که مایل نیستید، تضمین کنید.

3. انسجام اجتناب ناپذیر است

گرامر ضعیف می تواند برای شما به عنوان یک نویسنده محتوا فاجعه آمیز باشد. گوگل اهمیت فوق العاده ای بر اعتماد به محتوا گذاشته است. نوشتن حرفه ای که شامل توصیف یکپارچه و مناسب موضوع می شود، چیزی است که باید تمرکز کنید. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما به لحاظ دقیق، منطقی سازمان یافته است و از لحاظ گرامری بی عیب و نقص است. اگر نگران اشتباه هستید، مطمئن شوید که حقایق خود را با دیگر منابع آنلاین بررسی کنید. با توجه به اشتباهات دستوری، یک همکار یا همکار برای خواندن مطالب خود داشته باشید. به خاطر داشته باشید که محتوای شما به طور عمومی نمایش داده می شود، بنابراین نمی خواهید آنها اشتباهات را مشخص کنند!

11 Ways to Shape High Quality Semalt

4. آیا محتوای من جذاب است؟

شما باید درک کنید که ارائه برای موفقیت حیاتی است. پس از توسعه مطالب خود، از دسترسی به محتوا، جذابیت و خوانایی خود اطمینان حاصل کنید. فرمت محتوای ضعیف می تواند فاجعه آمیز باشد، و آن را به الگوریتم گوگل و انتظارات انسان در کل نقض می کند.

چه قالب بندی متن کامل را تشکیل می دهد؟ استفاده مناسب از کج، جسور، پاراگراف، جملات دقیق و زیر عنوان ها می تواند مطالب شما را به صورت بصری برای خوانندگان جذاب کند و در نهایت به اهداف شما کمک کند.

5. در مورد خوانایی چیست؟

امتیاز خواندن شما نشان می دهد که تا چه حد محتوای شما با توجه به تنظیمات مخاطبان شما سازگار بوده است. محتوای آسان برای خواندن و قابل فهم به شما می دهد نمره قابل خواندن خوب است. ابزارهای زیادی در بازار وجود دارد که می تواند قابلیت خواندن مطالب خود را تست کند. بعضی ها به شما اجازه می دهند وب سایت، یک پاراگراف خاص یا کپی و چسباندن و بخش خاصی از نوشتن را که می خواهید تست کنید، تست کنید. اطمینان حاصل کنید که همه مطالب شما را می توانید درک کنید. فقط به این دلیل که شما اصطلاحات فنی صنعت خود را درک می کنید، به این معنا نیست که برخی از جستجوگرها یا مشتریان خود چه می دانند.

علاوه بر این، فاصله مطالب شما باید دقیق و مناسب برای خواندن آسان باشد. اندازه فونت، تایپوگرافی، سرفصل ها و سبک ها برای شما مهم است. مردم مطالب شما را در پلتفرم های مختلف خواندند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که قابلیت خواندن روی دسکتاپ شما همانند تلفن همراه است.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

6. تخصص نوشتن

تخصص نویسنده در دستورالعمل های کیفیت نشتی گوگل ذکر شده است. این یک عامل ضروری برای کیفیت است و اعتبار و دقت محتوا را ایجاد می کند. همچنین، درجه یا مدرک نویسندگان اهمیت زیادی در توسعه موضوعات علمی و فنی دارد که هدف آن خدمت به یک مجموعه بزرگ مخاطبان است. هنگامی که محتوای خود را برای وب سایت خود ایجاد می کنید، سعی کنید منابع را از منابع دارای اعتبار قوی داشته باشید. به این ترتیب، می توانید اثبات و اطلاعات بیشتری داشته باشید تا امتیازات خود را پشت سر بگذارید.

7. ساخت یک اعتبار

برای کسانی که نمی دانند، نویسندگان محتوا بیشتر می توانند در موتورهای جستجو رتبه بیشتری کسب کنند. از بین بردن ناشناس بودن، یک نقطه اصلی برای گوگل است که به محتوای آنلاین می آید. وبلاگ نویسی مهمان یک راه عالی برای نویسندگان برای ایجاد اعتبار خود در اینترنت است. شما می توانید از وبلاگ های مهمان به چند روش فکر کنید - برای افزایش آگاهی برای خودتان، ایجاد لینک ها، و یا حتی استفاده از آن به عنوان یک فرصت برای بهبود نوشتن خود. مطمئنا، شرکت ها می خواهند محتوای با کیفیت بالا را برای سایت خود داشته باشند، اما آنها همچنین ایده های عالی را می خواهند. گاهی ایده های شما ممکن است شگفت انگیز باشد، اما نوشتن فقط به حد کافی بزرگ نیست. بنابراین فرصتی را برای یادگیری از سردبیران میزبانی وبلاگ خود بیابید و ببینید که چگونه وبلاگ خود را ویرایش می کنند و آن را کامل می کنند!

8. تحقیقات رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی فقط یک مکان برای به اشتراک گذاشتن مطالب شما نیستند، بلکه یک مکان برای ایجاد ایده های عالی برای نوشتن است. وقتی میخواهید محتوای عالی را بخوانید، میخواهید با مخاطبان خود صحبت کنید. چه راهی بهتر برای ارتباط با آنها از طریق رسانه های اجتماعی؟ به جایی که آنها آواره شدن، گروه هایی که با آنها ارتباط برقرار کرده اید، با آنها صحبت می کنید، و چت هایی که آنها شرکت می کنند، نگاه کنید. استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان راه برای شیر در جهان خود و پاسخ به سوالات خود را.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

9. حضور پیوندهای خارجی و داخلی

گرفتن لینک ها به همان اندازه مهم است که مطالب خود را بنویسید. با این حال، پیوندهایی با سایتهای اسپم میتوانند برای اعتبار محتوای شما قبل از Google ثابت کنند. اتصال داخلی بیش از حد نیز می تواند شما را از شناخت گوگل دور نگه دارد و در نهایت نتیجه های بی شماری را به شما منتقل می کند. هنگامی که شما در حال ایجاد محتوا هستید، بیش از لینک در محتوای خود نیست و فقط انجام آنچه لازم است!

10. انتشار دامنه نشان دهنده کیفیت

هر محتوایی می تواند معیارهایی را که به عنوان "با کیفیت بالا" نامیده می شوند، برآورده کند، اما بستگی به کیفیت اطراف محتوا دارد. محتوا با کیفیت با محتوای ضعیف با کیفیت در یک وب سایت می تواند برای محتوای با کیفیت بالا از کیفیت بالاتری برخوردار باشد چرا که آنها در رتبه بندی موثر قرار دارند. این باعث می شود رفتار محتوا وب سایت مشکوک باشد و شهرت آن را آنلاین از بین ببرد.

اگر یک وب سایت دارای محتوایی با کیفیت خوب با محتوای ضعیف با کیفیت باشد، متاسفانه محتوای با کیفیت خوب شما احتمالا رنج می برد. بنابراین، صفحه اصلی، دامنه ریشه و پست های دیگر مربوط به محتوا، تعیین کننده کیفیت مهم هستند.

11. ارزش

تمرکز بر ارزش پولی برای تولید محتوای با کیفیت خوب نیست. شما می خواهید محتوای ایجاد کنید تا منابع و اطلاعات ارزشمند خود را برای خوانندگان فراهم کنید. مسلما محتوای شما برای کمک به شما در رتبه بندی در SEO است، اما شما نمیتوانید این نتیجه را بدست آورید اگر محتوای با کیفیت بالا را تولید نکنید. برای مشاهده توسط جستجوگران، شما باید آنها را ارزش گذاری کنید.

نتیجه گیری

اگر شما ایجاد محتوا می کنید که برای موتورهای جستجو بدون توجه به ارزش برای خوانندگان بنویسید، و سپس از نظر ظاهری، رویکرد شما نیاز به سرمایه گذاری دوباره افکار دارد. محتوا را با توجه به جنبه های فوق در اختیار شما قرار دهید تا محتوا بتواند به موفقیت های آنلاین دست یابد.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

اتصال

March 18, 2018