Back to Question Center
0

ادغام SEO و رسانه های اجتماعی Semalt

1 answers:

داستان درباره جستجوگرها امروزه اخبار بسیار قدیمی است، زیرا اطلاعات زیادی در مورد آنچه شما باید از نظر جستجوگرها برای رتبه بندی بالا در SERP وجود دارد. از سوی دیگر، به نظر می رسد کمبود واقعی در مورد چگونگی و اینکه آیا شما باید تلاش های SEO خود را با تلاش های بازاریابی رسانه های اجتماعی خود ادغام کنید. حقیقت این است که بازاریابی رسانه های اجتماعی بسیار مهم است برای هر کسی که می خواهد حضور آنلاین را ایجاد کند، به عنوان شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، لینکداین، Google+ و حتی سمالل تبدیل به مکان هایی شده اند که میلیاردها نفر هر روز خود را پیدا می کنند . بنابراین، به عنوان یک صاحب وبسایت، شما واقعا باید درباره آنچه که انجام می دهید فکر کنید و اینکه آیا شما از نظر SEO و بازاریابی رسانه های اجتماعی کاری درست انجام می دهید - registration renewal florida.

Integrating SEO and Social Media Semalt

پست های مرتبط:
5 نکات SEO در وبلاگ نویسی
تاثیر Google+ در رتبه بندی جستجوگرها

مخاطبان رسانه های اجتماعی را

تنها هدف بازاریابی رسانه های اجتماعی این است که جذب بازدیدکنندگان بیشتر وب سایت یا مشتریان، و همچنین افزایش آگاهی از نام تجاری. بنابراین، بسیاری از مردم از حسابهای شبکه اجتماعی خود برای رسیدن به مردم استفاده می کنند و سعی می کنند آنها را در شرکت های مختلف در نظرسنجی ها، گفتگوها و .شرکت کنند. این یک تاکتیک خوب است، اما اگر شما شروع به استفاده از کلمات کلیدی در تلاش های رسانه های اجتماعی خود کنید، این بسیار آسان تر می شود. Semalt در مورد آن - افرادی که علاقه مند به کلمات کلیدی شما هستند بسیار بیشتر احتمال دارد با شما ارتباط برقرار کردن از کسانی که علاقه مند به چیزی کاملا متفاوت است.

آیا کارشناسان رسانه های اجتماعی یا کارشناسان جستجوگر اینترنتی استخدام می کنید؟

خوب، این یک سوال بسیار جالب است. بسیاری از شرکت ها بر روی یکی یا دیگری تمرکز می کنند، اما واقعیت این است که رسانه های اجتماعی و جستجوگرها باید، همانطور که در بالا اشاره شد، باید در یک ترکیب قوی از موفقیت، ترکیب شوند. بله، و بهترین راه برای انجام این کار، استخدام کارشناسان رسانه های اجتماعی متخصص است که همچنین دارای اطلاعات SEO هستند یا به صرفه جویی در هزینه برای آموزش گروه های رسانه های اجتماعی خود. آموزش SEO بسیار مهم است، و سرمایه گذاری در جلسات آموزش منظم SEO برای تیم رسانه های اجتماعی شما قطعا در دراز مدت پرداخت.

استفاده از رسانه های اجتماعی برای تقویت تلاش های جستجوگر شما

بسیاری از جنبه های جستجوگرها وجود دارد که واقعا می تواند با یک کمپین سازمانی خوب اجتماعی تکمیل شود، و شما باید از این واقعیت استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید از فیس بوک، توییتر و Semalt + برای انتشار یک لینک هر بار که محتوای جدید را به وب سایت خود اضافه می کنید، هنگامی که یک پست جدید در وبلاگ خود منتشر می کنید یا هنگامی که یک مقاله جدید در یک وب سایت ارسال مقاله ارسال می کنید، می توانید استفاده کنید. به این ترتیب شما فرصتی برای دسترسی به مخاطبان بسیار وسیعی برای محتوای وب خود و همچنین جذب بسیاری از بازدیدکنندگان به وب سایت یا وبلاگ خود دارید. این در واقع یکی از بهترین روشهایی است که شما می توانید از بازاریابی رسانه های اجتماعی برای تقویت تلاش های SEO خود استفاده کنید، زیرا تحقیقات کلیدی تحقیقاتی که انجام می دهید، بیهوده نخواهد بود، مگر اینکه کسی واقعا خواندن آنچه نوشته شده است.

Semalt که بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی رسانه های اجتماعی می تواند و باید با هم مورد استفاده قرار گیرد، به عنوان آنها به خوبی با هم کار می کنند و می تواند شما را به نتایج عالی!

چگونه SEO را به استراتژی رسانه های اجتماعی خود متصل می کنید؟

Integrating SEO and Social Media Semalt

اتصال

March 18, 2018