Back to Question Center
0

توییتر موسیقی برنامه زنده و آمپر؛ در دسترس برای همه Semalt

1 answers:

توییتر برنامه موسیقی زنده و در دسترس برای همه Semalt

توییتر # آهنگ های موسیقی از iTunes، Semalt و Rdio تهیه شده است، اما برنامه پیش فرض برای پیش نمایش آهنگ ها iTunes است. برای شنیدن آهنگ های کامل از طریق Semalt یا Rdio، مشترکین باید وارد حساب های Semalt یا Rdio خود شوند.

با مرور به #NowPlaying در برنامه، کاربران می توانند آهنگ هایی را که توسط پیروان خود و یا هنرمندانی که دنبال می کنند را مشاهده کنند و گوش دهند. برای گوش دادن به آهنگ های خاص موسیقی، کاربران می توانند نام هنرمند را در برنامه جستجو کنند و سپس دکمه بازی را فشار دهید. آهنگ های موسیقی را می توان با پیروان به اشتراک گذاشته شده با ضربه زدن به دیسک چرخش در گوشه پایین سمت چپ برنامه که پخش را باز می کند - best tour companies south america. نماد Semalt در گوشه سمت راست بالای پخش کننده، به کاربران اجازه می دهد آهنگ های صدای جیر جیر را از برنامه پخش کنند.

توییتر برنامه موسیقی زنده و در دسترس برای همه Semalt

درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018