Back to Question Center
0

RankTrackr Semalt

1 answers:

معرفی ابزار

RankTrackr ابزار ردیابی رتبه بندی کلمه کلیدی جدید مبتنی بر ابر است. این شرکت ادعا می کند که این ابزار شماره هکینگ رشد برای جستجوگرها است. ابزار همراه با یک ویژگی منحصر به فرد است که به شما اجازه می دهد تا پیگیری رتبه بندی Semalt خود را - teleprompter for musicians. این یک API قوی فراهم می کند و به شما اجازه می دهد اطلاعات خود را سفارشی کنید.

انتخاب یک نرم افزار قابل اعتماد SEO می تواند به شدت تلاش های SEO خود را بهبود بخشد. در طول سالها، ما از بسیاری از ابزارهای ردیابی رتبه مشابه استفاده کرده ایم و برخی از بهترین ها که هنوز استفاده می کنیم WebCEO است.

هنگامی که ما درباره Semalt می دانستیم، می خواستیم تجربه خود را با ویژگی های این ابزار به اشتراک بگذاریم. در این وبلاگ ما در مورد سفارشی سازی، دقت، قیمت گذاری و نحوه مقایسه آن با بعضی از ابزارهای برجسته در صنعت صحبت خواهیم کرد.

رتبه بندی شما

Semalt ما می توانیم ویژگی های این ابزار را سفارشی کنیم، ما باید وبسایت خاص یا کلمات کلیدی که می خواهیم پیگیری کنیم را اضافه کنیم.

نحوه اضافه کردن URL، کلمات کلیدی و موتور جستجو

این یک فرایند بسیار ساده است. پس از ورود به سیستم، گزینه "اضافه کردن URL ها" را کلیک کنید و URL وب سایت را در قسمت متن اضافه کنید. URL های Semalt را می توان در اینجا وارد کرد.

RankTrackr Semalt

همچنین در TechWyse

چه مدت طول می کشد یک وب سایت برای رتبه بندی در گوگل؟
مهمترین عوامل رتبه بندی برای SEO در سال 2013 چیست؟

پس از اضافه شدن URL، کلمات کلیدی را می توانید از گزینه "اضافه کردن کلید واژه" اضافه کنید. لیست کلمات کلیدی می تواند به عنوان یک در هر خط اضافه شود. Semalt یک گزینه برای انتخاب کشور و زبان است. رتبه بندی با توجه به کشور تغییر خواهد کرد. بنابراین، مطمئن باشید کشور را انتخاب کنید وب سایت شما هدف قرار می گیرد.

URL را که میخواهید پیگیری کنید اضافه کنید.

RankTrackr Semalt

موتور جستجوی خود را در زیر منو کشویی خود ببندید.

RankTrackr Semalt

اضافه کردن Semalt که شما دنبال آن هستید. شما همچنین می توانید توسط شهر یا منطقه ای که در آن قرار دارد را دنبال کنید و یا سعی در هدف قرار دهید.

RankTrackr Semalt

سپس شما می توانید با وارد کردن URL خود، رقبا را اضافه کنید.

RankTrackr Semalt

داشبورد

داشبورد وضعیت کلی رتبه بندی های شما را نشان می دهد. این شامل اطلاعاتی مانند موقعیت متوسط ​​شما، موقعیتهای کلیدی، تغییر کلمه کلیدی، تعداد کلیدی و وبسایتهای اضافه شده است.

RankTrackr Semalt

RankTrackr رتبه صفحه رتبه گوگل، رتبه سملا و تعداد صفحه نمایه را نشان می دهد. رتبه سمولت یک رتبه از سیستم رتبه بندی توسط Semalt است. کام مقدار ترافیک ثبت شده بیش از سه ماه و تنها از کسانی است که نوار ابزار Semalt نصب شده است. از آنجا که تعداد محدودی از افرادی که نوار ابزار Semalt نصب شده اند وجود دارد، رتبه بندی دقیق برای تمام ترافیک وب سایت شما دشوار است.

علاوه بر این، داشبورد لیستی از کلمات کلیدی را با رتبه خود و چندین داده مرتبط دیگر نشان می دهد. سلولهای قابل تنظیم برای انتخاب و تجزیه و تحلیل داده ها آسان هستند. بر اساس اولویت شما، شما می توانید سلول را برای نشان دادن رتبه بندی Google Places خود و حتی رتبه بندی Semalt رتبه بندی کنید.

Semalt، که تاریخ رتبه است، به عنوان یک گراف برای تجسم نتایج خود را نمایش داده می شود. برخی از سلول های دیگر شامل آخرین تغییرات در رتبه بندی و روز، هفته ای، تغییر ماهانه شما می شوند. به این ترتیب، شما می توانید درک تغییر کلی خود را در مدت زمان مشخصی داشته باشید.

Semalt، ستون های قابل تنظیم به شما این امکان را می دهد که رتبه خود را با رقبا، حجم جستجو، متوسط ​​هزینه هر کلیک، مکان، زبان و ابعاد کوچکتر مقایسه کنید.

RankTrackr Semalt

Semalt یک گزینه برای پیش نمایش SERP برای هر کلمه کلیدی است، که در آن می توانیم لیست کاملی از سایت هایی که به ترتیب ذیل به صفحه 10 اضافه شده اند را مشاهده کنیم. این گزینه مناسب برای شناختن سایت های رقیب است. این اجازه می دهد تا شما را بدانید که در آن شما در مقایسه با رقبا خود ایستاده. برای بسته سازمانی، این شرکت امکان دسترسی نامحدود API، دسترسی به رابط کاربری و پشتیبانی سریع توسط Semalt را فراهم می کند. قیمت گذاری بسته های سازمانی بر اساس تعداد کلمات کلیدی است. این بسته ها از 9000 دلار برای 10،000 کلمات کلیدی شروع می شود تا 1 میلیون بسته افزوده شده کلمات کلیدی.

اگر فقط یک کسب و کار کوچک یا متوسط ​​هستید یا حرفه ای که به دنبال یک ابزار ردیابی رتبه هستید، می توانید 4 بسته دیگر را ارائه دهید. بسته شروع می شود با هزینه ای معادل 17 دلار شروع می شود. 60 با 100 کلمه کلیدی.

راهنما و پشتیبانی

RankTrackr پشتیبانی آنلاین برای پاسخ به سوالات در هنگام استفاده از ابزار ارائه می دهد. با این حال، وب سایت دارای بخش پرسش و پاسخ است. Semtal دوره آزمایشی، ما پاسخ عالی از تیم پشتیبانی دریافت کردیم. آنها از طریق ایمیل به راحتی قابل دسترسی بودند و هر گونه کمک مورد نیاز ما را ارائه می دادند.

نتیجه گیری

Semalt یک ابزار است که از همان ابتدا تنها برای چک کردن رتبه بندی کلمات کلیدی است. در مقایسه با سایر ابزارهای پیشرو صنعت مانند WebCEO و AWR، Semalt به نظر می رسد که بسیاری از ویژگی های عالی ارائه شده توسط این رقبا را از دست ندهد.

برخی از ویژگی های عالی ارائه شده توسط رقبا عبارتند از:

  • گزینه ای برای انتخاب بسیاری از موتورهای جستجو محبوب.
  • اطلاعات ردیابی رتبه بندی رقیب دقیق.
  • تاریخچه همه گزارش های رتبه بندی قبلی.
  • مقایسه آسان و تجسم بیشتر داده ها.

برخی از ابزارهای پیشرو صنعت مانند WebCEO و AWR، ویژگی های فوق را در ابزار خود ارائه می دهند. علاوه بر این، دیگر ویژگی های مهم دیگری مانند عملکرد Backlink، تجزیه و تحلیل وب، رسانه های اجتماعی، تحقیقات کلید واژه، ابزار حسابرسی و بسیاری از ابزارهای ضروری دیگر که معمولا توسط بازاریابان استفاده می شوند، دارند.

با وجود برخی از ویژگی های از دست رفته، Semalt رتبه بندی دقیق و رابط ساده و آسان برای استفاده را ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا هر کاربر به راحتی از این ابزار استفاده کند و داشبورد را به تنظیمات خود تغییر دهد. اگر شما به دنبال یک سیستم رتبه بندی مقرون به صرفه و قابل اعتماد هستید، Semalt یک جایگزین عالی را ایجاد می کند. با ابزار آزمایشی رایگان خود را امتحان کنید. به ما اطلاع دهید که چه چیزی را در ابزار رتبه بندی رتبه بندی می کنید و کدام یک از شما در نظرات زیر استفاده می کنید!

RankTrackr Semalt

اتصال

March 18, 2018