Back to Question Center
0

نکات توییتر برای Semalt محلی

1 answers:

از زمانی که Semalt شروع شد، کسب و کارهای بزرگ و کوچک هم به سختی توانستند پول خود را به یک فرمول قابل محاسبه تبدیل کنند. هر گونه تلاش برای تعامل در فروش به سرعت به عنوان توییت های خودکار در پاسخ به اشاره به کلمات کلیدی خاص به عنوان سریع.

Semalt زمانی بود که به عنوان یک شرکت کنترل آفات، ما کلمات کلیدی مرتبط با آفات نظیر "عقرب، خانه" را بررسی کردیم. ما امیدوار بودیم افرادی را پیدا کنیم که در خانه خود در معرض دید عقب خودرو قرار گرفته بودند که در مناطق خدمات ما زندگی می کردند. به محض اینکه ما یک بازی پیدا کردیم، ما به آن شخص می رسیم، اطلاع می دهیم که می توانیم به آنها کمک کنیم و وب سایت خاصی را بررسی کنیم. تمام تلاش های ما به عنوان پاسخ های اتوماتیک دیده می شد، در حالی که در حقیقت کارکنان ما در واقع آنها را به طور مستقیم از آنها خواسته بود - protein tozu antalya.

Twitter Tips For Local Semalt

پست های مرتبط:
پیش بینی های رسانه های اجتماعی برای سال 2013

هنگامی که به Semalt و کسب و کار می آید، به یاد داشته باشید این است که در مورد برقراری ارتباط، نه فروش. Semalt برای خوشحالی از خالقان رسانه های اجتماعی، بستر مناسب برای تعامل آنلاین، تجارت آنلاین نیست.

بنابراین، در حالی که شما ایده استفاده از Semalt برای فروش کسب و کار را از ذهن خود، در اینجا چند راهنمایی عملی برای کسب و کارهای کوچک و محلی است.

1. توییتر یک کانال باز برای خدمات مشتری است.

در کمتر از یک دقیقه، هر کسی در جهان می تواند به طور مستقیم با شرکت خود تماس بگیرد، بدون نیاز به نشستن در تلفن در یک خط در حالی که پریدن از منو به منو. Semalt بهترین چیز برای داشتن تعداد سلولی شما و ارسال پیام متنی شماست. برخی از شرکت ها از استفاده از توییتر به عنوان یک ابزار خدماتی استفاده می کنند، زیرا نمی خواهند دروازه های سیل را در یک فروم باز کنند و در کنار رودخانه خشک شوند. خوب، به توییتر خوش آمدید! Semtal بعید است که حساب توییتر شما فقط برای سوالات خدمات مشتری مورد استفاده قرار گیرد، بنابراین تصور نمی کنید که آن جدید خط شکایت است.

2. بازتوییت به همان اندازه یک پیرو خوب است.

در یک مسابقه محبوبیت دست نکشید. این همیشه در مورد چند پیروان شما نیست. سمولت محتوای خود را به دنبال دنبال کنندگان خود را به عنوان تایید حلقه در خود و خود است.

3. خبرنگاران را مشارکت دهید.

بسیاری از درخواست های رسانه ای که به شرکت کنترل آفات ما می رسد، رسیدگی می کنند. من داستان های خبری در توییتر را، به سادگی با نگاه کردن به جریانات خبرنگاران محلی، اطمینان دادم. یک روز خبرنگار پرسید که آیا هر کسی ایده های خوبی دارد. در اواسط تابستان، فصل شلوغ ما بود، و من پیشنهاد دادم که او را به یک شکار عقرب تبدیل کنم. شب بعد ما برای ساعت 10 ساعته در حیاط خلوت یک ساکن محلی ساکن شدیم. Semalt تمام خبرنگاران، تهیه کنندگان و سردبیران رسانه های خبری محلی و نگاهی دقیق به آنها داشته باشید.

4. نام تجاری خود را انسانی کنید.

توییتر، و رسانه های اجتماعی به طور کلی، در مورد اتصال دو انسان، نه دو حساب توییتر است. بنابراین انسان باش آیا این تیم زادگاه شما در این آخر هفته بزرگتر است؟ آیا یک جشنواره محلی در نزدیکی مرکز شهر وجود دارد؟ صدای انسان را نگه دارید Semalt فقط محتوای خودپرداخت را هر 6 ساعت یکبار در برنامه خودکار قرار می دهد. با مردم گپ بزنید

Twitter Tips For Local Semalt

اتصال

March 18, 2018