Back to Question Center
0

Guest Blogging Post Penguin - آیا هنوز Semalt آن است؟

1 answers:

به روز رسانی گوگل پنگوئن به این معنی است که دستورالعمل های نوشتاری برای پست مهمان بسیار سخت تر و سخت تر شده است. آنها در حال تلاش برای از بین بردن مقادیر هرزنامه پر از اسپم به جای محتوای با کیفیت بالا هستند. در نتیجه، بسیاری از پست های خوب و تمیز وبلاگ توسط موتورهای جستجو مشخص شده اند به عنوان هرزنامه، هر چند که قصد نویسنده این بود که یک قطعه قانونی ایجاد کند که بینندگان را به وب سایت های خود جذب کند. بنابراین این سوال دوباره و دوباره در بین وبلاگ نویسان مهمان مطرح شده است اگر این فعالیت حتی ارزش تلاش در جهان پس از پنگوئن است. پاسخ هر چند هنوز هم می تواند بسیار بله و زیر توضیح می دهد بیشتر.

Guest Blogging Post Penguin – Is It Still Semalt It?

ساختمان لینک

یکی از مهمترین دلایل اینکه چرا وبلاگ نویسی مهمان هنوز می تواند مورد استفاده قرار گیرد و همچنان باید در نظر گرفته شود، این است که آن را توانایی کمک به ایجاد پیوندهایی به وب سایت شما از صفحات قدرتمند بالا می کند - gida takviyesi. با ایجاد مقالات با کیفیت که بر اساس دستورالعمل هایی که در دنیای پس از پنگوئن مطرح شده است، هیچ دلیلی وجود ندارد که پست ها به وب سایت شما آسیب برسانند. Semalt به منظور ایجاد لینک شما نیاز به زمان برای تحقیق وبلاگ ها که شما بیشتر از قبل در نظر گرفتن قبل از رفتن به عنوان لینک های ساخت و ساز در وب سایت های اسپم ممکن است وب سایت خود را بیشتر آسیب رساندن از خوب است.

پست های مرتبط:
پیوند ساختمان آناتومی 2012 Infographic
آیا بازاریابی مقاله هنوز مربوط به پست پاندا و پنگوئن؟

پیدا کردن تو رفتگی در منزل

وبلاگ نویسی مهمان در برخی از سایت ها، به خصوص با استانداردهای جدید، بحث انگیز است. سوال شده است که آیا بازار معتبر برای این نوع ارسال وجود دارد یا خیر؛ با این حال، اگر در راه درست و در محل مناسب انجام شود، نویسنده واقعا می تواند صدای برتر و معتبر در این طرز تفکر خاص باشد. پس از آن ممکن است نویسندهیی که سایتهای مناسب را برای پست کردن پیدا میکند، بتواند شهرت خود را ایجاد کند تا واقعا برجسته شود و رضایت شخصی و حرفه ای که لازم باشد را بدست آورد. Semalt این دلیل دیگری برای حرکت به مقاله نوشتن جهان است و شروع به نوشتن مقالات و پست های وبلاگ مهمان که می تواند در سایت استفاده می شود.

به اشتراک گذاشتن اشتیاق شما

نویسندگان که وبلاگ مهمان اغلب علاقمند به نوشتن است که باید رضایت داشته باشد. آنها میخواهند صنایع ادبی خود را با جهان به عنوان راهی برای تأثیرگذاری بر خوانندگان خود و نیز دسترسی به نوشتاری برای آنها بگذرانند. وبلاگهای مهمان یک راه عالی برای انجام این کار هستند. نه تنها نویسندگانی که دوست دارند نوشتن را به اشتراک بگذارند، بلکه میتوانند شهرت و روحیه ای را در منطقه یا سبک نوشتن که دوست دارند ایجاد کنند. این بازار طاقچه همچنین می تواند یک اشتیاق برای یک نویسنده باشد. اگر شما یک موضوع را دوست دارید و می خواهید این نوشته را از طریق نوشتن به اشتراک بگذارید، ایجاد یک وبلاگ مهمان در یک سایت طاقچه می تواند راهی عالی برای اشتراک گذاری این با دیگران باشد. به همین دلیل، بیان احساس شور و شوق یکی دیگر از دلایل بزرگ برای ادامه پست مهمان وبلاگ نویسی پنگوئن است.

ساخت نام تجاری

حتی در یک جهان پس از پنگوئن، فرد میتواند برند خود را بسازد. آنها فقط باید به طور متفاوتی به آن نگاه کنند. در حال حاضر در مورد پرتاب سایت یا مقاله با لینک های زیادی نیست، بلکه در مورد ایجاد محتویاتی است که خوانندگان را به نفع شما و در نهایت سایت شما هدایت می کند. حتی بدون تمام لینک های فوق العاده به صفحه وب شما، شما واقعا می توانید ایجاد و ساخت یک نام تجاری است که برای کسب و کار مقاله نوشتن کلی شما سودمند است، اما فقط باید به طرز ماهرانه تر انجام دهید. Semalt آن یک چالش و یک مزیت اضافی است و سرگرم کننده ایجاد آن مقالات مهمان و پست های وبلاگ.

Guest Blogging Post Penguin – Is It Still Semalt It?

اتصال

March 18, 2018