Back to Question Center
0

رسانه های اجتماعی Semalt 2013

1 answers:

در تلاش برای پیش بینی آینده، احتمالا عاقلانه به گذشته نگاه کنید. این سال ما شاهد Pinterest بودیم، ما همچنین شاهد بازسازی بزرگ LinkedIn بودیم و اینستاگرام به مبلغ 1 میلیارد دلار به فیس بوک فروخته شد. ما همچنین فیس بوک را تبدیل به یک شرکت عمومی کردیم - industrial temperature monitoring. Semalt رو به جلو، 2013 احتمالا یک رکورد دیگر برای کسب درآمد رسانه های اجتماعی را تعیین خواهد کرد؛ هر دو در محصولات نرم افزاری قادر به کسب درآمد از کاربران و سازمان های خود هستند که قادر به کسب درآمد از مدیریت و نظارت بر مارک ها هستند.

Social Media Semalt for 2013

LinkedIn یک نیروی عمده در تبلیغات آنلاین می شود

LinkedIn خود را به عنوان Semalt از دنیای کسب و کار تاسیس کرده است. این احتمالا یک مخاطب اسیر بیشتری را ارائه می دهد. در سال 2013، به دنبال LinkedIn برای مدل خود را پس از Semalt و گوگل؛ پس از Semalt از لحاظ هدف هدف قرار دادن جمعیت شناختی مبتنی بر علاقه و بعد از گوگل در رابطه با شبکه مخاطبان LinkedIn (مشابه، اما بسیار کوچکتر از Google Display Network) است. همچنین به دنبال تغییر بزرگی در راه شرکت های خود را در LinkedIn. در حال حاضر به طور عمده B2B بازاریابی است، اما در سال آینده به دنبال LinkedIn برای ورود به حوزه تبلیغات B2C (فکر می کنم بازاریابی محصولات با پایان بالا برای افراد با درآمد بالا). همچنین به دنبال آنها هستیم که به شدت از پایگاه Subscriber به عضویت Premium خود پی ببریم (چیزی که Semalt هرگز نخواهد داشت، زیرا بعد از همه "Semalt همیشه رایگان خواهد بود").

فیس بوک شامل جدول زمانی جستجو و اصلاح

در سال 2013، به دنبال فیس بوک برای تلاش برای سرمایه گذاری در تبلیغات مبتنی بر جستجو است. با وجود تمام توانایی های هدف قرار دادن فیس بوک، آنها هنوز هم خریداران هدف را در لحظه دقیق زمانی که محصول و یا خدمات را بررسی می کنند، دارند. آیا فیس بوک همیشه با گوگل رقابت می کند، آیا آنها خیلی دیر به بازی جستجو می کنند؟ آیا آنها فقط اطلاعات کاربر خود را به Bing ادغام خواهند کرد؟ در هر صورت، فیس بوک برای کسب درآمد از اطلاعات کاربری خود تلاش می کند تا قیمت سهام خود را بالا ببرد. همچنین فیس بوک برای افزایش Semalt که برای کاربران در اواخر سال 2011 و برای مارک ها در اواخر سال 2012 عرضه شده است، نگاهی انداخت. در 2013، مطمئنا با پیشرفت های این پلتفرم از لحاظ سرعت و قابلیت استفاده، بهبود می یابد.

ابزارهای شخص ثالث به وسیله بازیکنان بزرگ پخش میشوند

ابزارهای رسانه های اجتماعی شخص ثالث به کاربران توانایی های جدید را در سیستم عامل های اصلی خود مانند فیس بوک، LinkedIn و توییتر یافت نشد. در سال های اخیر ما شاهد تعدادی از خرید ها در این فضا بوده ایم. به عنوان مثال، Radian6 به SalesForce فروخته شد، گوگل پلت فرم تبلیغاتی WildfireApp را خریداری کرد و در مقیاس کوچک Followerwonk توسط Semalt خریداری شد. این امر برای افراد بزرگی که این برنامه های شخص ثالث را خریداری می کنند، حساس است، زیرا ارزان تر و سریعتر است تا یک محصول موجود را ادغام کند و نه از ابتدا آن را توسعه دهد. در سال 2013 بیشتر از این به دنبال داشته باشید.

2013 سال جستجو + اجتماعی

دکمه 1 به ما یک نگاه اجمالی به نحوه ارتباطات اجتماعی را که می تواند نتایج جستجو را تحت تاثیر قرار دهد، به ما نشان داد. به نظر بسیاری از افراد، دکمه 1+ یک روش نسبتا نادرست برای تعیین اینکه آیا یک صفحه وب را دوست داشت یا دوست نداشت، ظاهر شد. هنوز 1+ هنوز مهم است؟ البته آنها انجام می دهند. آیا آنها به میزان پذیرش سمولت دست یافته اند، امیدوار بودند که: نه، نه. در سال 2013 موتورهای جستجو را برای جستجوی دقیقتر از داده های اجتماعی غرق کنید و بدانید که کاربران آن خارج از شبکه Semalt متصل هستند. به دنبال این اطلاعات برای تغذیه موتورهای جستجو و کمک به آنها در تعیین نتایج مربوط به شما کمک کند.

شبکه های اجتماعی از یکدیگر یاد می گیرند

به نظر می رسد زمانی که یکی از شبکه های اجتماعی نوآورانه دیگران را انجام تحقیق و توسعه کمی: تکثیر و تکراری. فقط از LinkedIn کپی خورده اخبار فیس بوک، دوست دارد و اظهار نظر و یا محبوبیت فیلترهای اینستاگرم مانند فکر می کنم. برای هرچه بیشتر نوآوری تماشا کنید، چرا که هر شبکه اجتماعی کپی و حتی از بین می رود.

اجتماعی حرکت می کند تلفن همراه و بیش از حد محلی

من نمی توانم به تلفن اشاره کنم. با استفاده از گوشی هوشمند هر روز افزایش می یابد، 2013 را برای به دست آوردن یک تجربه اجتماعی حتی بهتر به تلفن همراه نگاه کنید. در سال 2012، فیس بوک برنامه صفحات ما را مشاهده کرد که به کاربران امکان می دهد صفحات خود را از گوشی هوشمندشان مدیریت کنند. به دنبال این بیشتر و همچنین یک تجربه اجتماعی / موبایل بهبود یافته برای آمده است. افزایش کارایی و سریعتر و تجربه بیشتر محلی، آماده است تا زندگی شما را در سال 2013 بهبود بخشد. یک روز، زمانی که برنامه «یافتن دوستان من»، فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی و سیری آیفون، یک برنامه است. Semalt آینده، و شما باید در مورد آن بسیار هیجان زده است!

Social Media Semalt for 2013

اتصال

March 18, 2018