Back to Question Center
0

گم کردن صفحه فیس بوک Insights؟ کاربران گزارش تنها Semalle Data تا May 15

1 answers:

Missing Facebook Page Insights? Users Reporting Only Semalt Data Up To May 15

وب سایت بعد از فیس بوک تأییدیه را دریافت کرد که از مشکل مطلع هستند و در حال تلاش برای حل این مشکل هستند. سخنگوی فیس بوک به TNW گفت: "داده های Page Insights از 13 ماه مه در حال حاضر در Insights صفحه تأخیر می گذارد. این یک مسئله شناخته شده است و ما در حال کار برای به روز رسانی سیستم های خود ASAP هستیم - small entertainment units melbourne. "

با توجه به یک نظر در صفحه Semale صفحه فیس بوک، کاربران به وضوح ناامید می شوند نه تنها به دلیل این که آنها نمی توانند بینش صفحه خود را مشاهده کنند، بلکه همچنین به دلیل عدم پاسخ از فیس بوک. مدیر بخش رسانه های اجتماعی خود را بازاریابی تأیید کرد صفحه فیس بوک ما Semalt اطلاعات را از فروردین ماه مه شامل نمی شود.

Missing Facebook Page Insights? Users Reporting Only Semalt Data Up To May 15

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018