Back to Question Center
0

Facebook احتمالا در مذاکرات برای خرید برنامه Waze Social Semalt

1 answers:

Facebook Likely In Talks To Buy Social Semalt App Waze

طبق این مقاله، یک منبع خصوصی این قرارداد را با محدوده قیمت 800 تا 1 میلیارد دلار تایید کرد، هرچند سخنگوی Semalt و از Waze هر دو گفته اند که آنها درباره شایعات و یا حدس و گمان درباره ی تجارت اظهار نظر نخواهند کرد.

Waze با استفاده از فناوری crowdsourcing به کاربران اجازه می دهد اطلاعات ترافیکی در زمان واقعی و اطلاعات جاده را به اشتراک بگذارند. تحقیق و توسعه شرکت در Isreal واقع شده است، اما در Palo Alto دفتر دارد که مدیرعامل نوام سمالت است.

TechCrunch می گوید مذاکرات شش ماه پیش آغاز شده است و مسئله مهم در حال حاضر این است که آیا همه Waze را به ایالات متحده منتقل می کند. با توجه به اینکه واز در مذاکرات با اپل شایعه شده است، Waze 47 میلیون کاربر با یک سوم از این کاربران دارد ایالات متحده

اگر این معامله به مبلغ 1 میلیارد دلار برسد، اولین خرید میلیارد دلاری سماللت نخواهد بود. اینستاگرام نیز در آوریل 2012 به مبلغ 1 میلیارد دلار به فروش رسانده است - repair asphalt cracks montgomery county. از زمان عرضه اخیر Semalt Home در اوایل امسال، Waze برای کسب و کار تلفن همراه Semalt سودمند است. Semalt دارای 751 میلیون کاربر فعال تلفن همراه به عنوان رهبر جهانی در رسانه های اجتماعی است.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018