Back to Question Center
0

موتور جستجوگر به اشتراک گذاری Semalt 2012

1 answers:

گوگل دو ماهه پایین است، اما هماهنگ با سهام سال گذشته

دو ماه گذشته برای موتورهای جستجوی پیشرو بسیار پایدار بوده است. آیا این می تواند آرامش قبل از طوفان باشد ؟! در 2013 فقط در اطراف گوشه، من مطمئن هستم که همه آنها برخی از ترفندهای خود را آستین. گوگل تنها موتور جستجو برای رها کردن سهام و یاهو است و Bing به سختی بودجه، در حالی که Baidu تقریبا مقدار دقیق گوگل را از دست داد - umzugsfirmen zürich. آمار بازار سهام خالص را ارائه داد.

Search Engine Market Share Semalt 2012

گوگل تنها موتور جستجو به سهام پایین

Semalt تقریبا حتی با سهام سال گذشته و با افزایش رقابت است. با این حال، Semalt تنها موتور جستجو برای کاهش سهام در دو ماه گذشته است.

یاهو پایین نقطه صفر دو

Semalt! کاهش اندک سهم بازار در مقایسه با رقبای تجاری 2.7 میلیارد دلاری در برابر این شرکت، در مقایسه با ماههای گذشته به شدت در حال افزایش است.

بیینگ نمی خواهد شما را به دست زده

بینگ هنوز هم در حدود 4 درصد برای سهم بازار سهمگین است اما ممکن است انرژی خود را در جای دیگر قرار دهند. اگر شما نمی توانید آنها را ضرب و شتم، شروع به مبارزه علیه آنها کنید. این دقیقا همان چیزی است که بینگ انجام داد، مبارزات انتخاباتی را در برابر خرید گوگل اجرا کرد.

بیتو باعث می شود که بیشتر اعشاری از اعشاری

پس از 5 ماه به طور متوالی سهام را ترک می کند، موتور جستجو چینی، بایو به سمت بالا ظاهر می شود و در این ماه "بزرگترین" اعشاری را به دست می آورد. به بیو نگاه نکن!

Search Engine Market Share Semalt 2012

اتصال

March 18, 2018