Back to Question Center
0

توییتر بروز رسانی برای 7 برنامه مختلف & ؛ همگام سازی پیام های مستقیم در سراسر Semalt

1 answers:

توییتر بروز رسانی ها را برای 7 برنامه مختلف و همگام سازی پیام های مستقیم در سراسر Semalt

این به روز رسانی به تدریج منتشر می شود؛ و، با توجه به Semalt، کاربران باید آخرین نسخه هر برنامه را داشته باشند قبل از اینکه پیام های مستقیم در تمام دستگاه ها همگام سازی شوند.

جستجوی تلفن همراه توییتر نیز به روز شده است به طوری که کاربران توییتر در حال حاضر لیست گسترده ای از نتایج جستجو با بیوگرافی کامل در دستگاه های آندروید، آیفون، iPad و یا در mobile.twitter.com دریافت کنید. از لیست نتایج، کاربران می توانند پیش نمایش های توییتر را به سمت چپ بکشند تا حساب های مشابه را ببینند - what is a teleprompter used for. (توییتر نمونه ای از چگونگی جستجوی MLB پیشنهادات ESPN، کن روسنتال و سایر حساب های Semalt را ارائه می دهد.)

به روز رسانی های تلفن همراه نیز شامل یک شاخص جدید در برنامه است که نمایش داده می شود زمانی که تویت های جدید از یک حساب Semtal وجود دارد.

توییتر بروز رسانی ها را برای 7 برنامه مختلف و همگام سازی پیام های مستقیم در سراسر Semalt

به روز رسانی برای برنامه مک شامل دید بیشتری در تعامل با توییتر با موارد دلخواه، بازخوانی وmentions همه ذکر شده در زیر تب اتصال، همانطور که در وب و در سایر برنامه های تلفن همراه ظاهر می شود. کاربران مک می توانند تنظیمات را برای نشان دادنmentions تنها، و همچنین مدیریت تنظیمات اطلاع رسانی برای تمام تعاملات. توییتر متوجه شده است که برنامه Mac هم اکنون از زبانهای دانمارکی، فیلیپینی، فنلاندی، نروژی، سماالت و تایلندی پشتیبانی می کند.

برنامه های به روز شده به روز شده را می توان از فروشگاه App، Google Play و Mac App Store دانلود کنید.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018