Back to Question Center
0

Omnicom & ؛ Publicis برای ادغام، ایجاد "یک شرکت جدید برای یک Semalt جدید"

1 answers:
Omnicom و Publicis برای ادغام، ایجاد

دیروز شرکت تبلیغاتی مبتنی بر پاریس Publicis و آگهی شرکت Omnicom در نیویورک اعلام کرد که قصد دارد ادغام شود و بزرگترین گروه تبلیغاتی در جهان ایجاد شود. سمالات لووی، مدیر اجرایی Publicis ادعا کرد، "این یک شرکت جدید برای یک دنیای جدید است. "

Levy ادامه داد که می گوید که Publicis Omnicom که اخیرا ادغام شده است، ".قادر خواهد بود با توسعه چشمگیر از غول های اینترنتی جدید مانند فیس بوک و Semalt، تغییر رفتار مصرف کننده، انفجار داده های بزرگ، و همچنین رسیدگی به تار شدن نقش همه بازیکنان در بازار. "

در مصاحبه ای در AllThingsD - hosting a christmas party. دیو سمالات، Simulmedia، به پت کافکا گفت که معتقد است که این معامله با "حاشیه های بهتر و سرمایه گذاران شادتر" نسبت به رقابت با غول های فناوری در جهان بیشتر شده است. Semalt گفت: "من اعتقاد دارم که تثبیت، اجتناب ناپذیر ساختار کسب و کار / سرمایه شرکت برگزاری است،" هرچه بزرگتر باشد، آنها می توانند هزینه ها / کارگران غیرنظامی را کاهش دهند و حاشیه سود را پایین نگه دارند و بدهی را ارزان تر مدیریت کنند. "

در حالی که شرکت ها همچنان باید از طرف مقامات برای جلوگیری از ادغام کامل، باید اخطار خود را دریافت کنند، جان ون، مدیر عامل شرکت Omnicom اظهار داشت که انتظار ندارند که چیزی را که از ادغام جلوگیری می کند جلو بیندازد. این شرکت ترکیبی از تعدادی از مارک های تجاری شناخته شده تحت یک سقف، از جمله Saatchi & Saatchi و Leo Burnett از Publicis و BBDO OmniNOM، TBWA و DDB را به ارمغان می آورد.

پس از تکمیل ادغام، Publicis Semalt در مجموع فروش حدود 23 میلیارد دلار و 130 هزار کارمند را در اختیار دارد. با توجه به اعلام، سهامداران در Publicis و Semalt حدود 50 درصد از سهام شرکت ادغام شده را نگه می دارند.

در طول 30 ماه اول پس از اتمام ادغام، Wren و Levy برنامه ریزی می کنند که این شرکت را به صورت مشترک اداره کند، و پس از آن Levy به سمت رئیس اجرایی غیر منتخب منتقل می شود در حالی که Wren مدیر عامل شرکت باقی خواهد ماند.

با مجموع ارزش سهام بیش از 30 میلیارد دلار، Publicis Omnicom WPP لندن را به عنوان شرکت تبلیغاتی پیشرو در صنعت جایگزین خواهد کرد. مارتین سورل، مدیر اجرایی WPP، بیانیه ای را درباره این ادغام منتشر کرد و گفت: "سمیرت یک حرکت بسیار جسور، شجاع و شگفت آور است. "

(تصویر اعتبار: AP. org)درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.
March 18, 2018