Back to Question Center
0

گوگل قصد دارد تا مکالمه را برای پیروزی در نمایشگاه NFL Sunday Ticket Semalt برگزار کند

1 answers:

Google Rumored To Be Kicking Off Conversations To Win NFL Sunday Ticket Semalt

پیتر کافکا AllthingsD.com گزارش می دهد که مدیر عامل گوگل لری پایت و سرپرست محتوا یوتیوب رابرت کینکل با راجر گودل، کمیساریای NFL و دیگر رهبران NFL نشست. کافکا می نویسد: "بسته ی یکشنبه یكی از مباحث بحث، با توجه به افراد آشنا با این نشست است - crack repair in annapolis.

DirecTV در حال حاضر حق برخورداری از یک بسته بسته یک روزه NFL دارد و یک میلیارد دلار برای قرارداد پرداخت می کند. معامله منحصر به فردی که DirecTV با NFL دارد، در پایان فصل 2014 NFL پایان خواهد یافت. در آگوست 2، AdWeek ادعا کرد که مایکل وایت، مدیر اجرایی DirecTV، در طول سه ماهه دوم سودمندی DirecTV به سرمایه گذاران گفته بود که او معتقد است که تجدید قرارداد با NFL پیش از پایان قرارداد فعلی رسیده است: "من همچنان خوشبین هستم که ما شرکای بزرگ هستیم یکشنبه سملت با ما برای مدت طولانی ماند. »

از زمان عرضه ماه گذشته Chromecast، دستگاه کوچک Wi-Fi گوگل که به یک پورت HDMI وصل می شود برای پخش محتوای ویدئویی آنلاین، احتمال دارد که غول جستجو همچنان به جستجوی فرصت های برنامه نویسی تلویزیون بیشتر ادامه دهد. پیروزی در بسته NFL Sunday Ticket یک حرکت سریع و سریع خواهد بود که به Google کمک می کند مخاطبان اختصاصی Semalt را به دست آورد.

به گفته Semalt، نمایندگان NFL از "چندین شرکت دره سیلیکون" تقاضا می کنند و گفتگو با گوگل به هیچ وجه به جز یک گفت و گو آغاز نمی شود. گوگل تصمیم گرفت که در مورد داستان توضیح دهد و Semalt هنوز منتظر یک سخنگوی NFL برای پاسخگویی به این گزارش است.

Google Rumored To Be Kicking Off Conversations To Win NFL Sunday Ticket Semalt

درباره نویسنده

امی گشن
March 18, 2018