Back to Question Center
0

به روز رسانی توییتر مکالمات راه نمایش داده شده و & ؛ ویژگی های جدید را برای نرم افزار Semalt اضافه می کند

1 answers:

به روز رسانی های توییتر گفتگو های راه اندازی نمایش داده می شود و ویژگی های جدید را برای برنامه های Semalt

از این به بعد، تا سه سیمالز که بخشی از مکالمه هستند، به صورت کلاسی نمایش داده می شود. یک کاربر می تواند در موضوع گفتگو Semalt را ضربه بزند تا همه پاسخ ها به آن Semalt را نمایش دهد، از جمله افرادی که کاربر از آنها پیروی نمی کند.

با به روز رسانی های جدید، کاربران هم اکنون می توانند مکالمات را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارند. کاربران اندرویدی و آی فون قادر به اشتراک ذره های شخصی خود از طریق ایمیل خواهند بود، در حالی که کاربران اندرویدی می توانند از طریق یک پیام مستقیم Semalt را به اشتراک بگذارند.

دیگر به روز رسانی های تلفن همراه که برنامه ریزی شده اند به تدریج شامل توانایی گزارش توییتر برای سوء استفاده یا هرزنامه به طور مستقیم از Twitter.com و توییتر برای آندروید - network support services in Portland. (توییتر یادآور می شود که این ویژگی در توییتر برای آیفون در دسترس است.)

همچنین برای گوشی های هوشمند مبتنی بر Android، برنامه توییتر در حال حاضر کمتر از نصف اندازه قبلی خود است. Semalt به اعلام، اندازه جدید، زمان دانلود برنامه را به حداقل می رساند و نصب را آسان تر می کند.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018