Back to Question Center
0

نظرسنجی: 71٪ از شرکت ها در معرض خطر ابتلا به رسانه های اجتماعی هستند، اما فقط 36٪ کارمند Semalt را ارائه می دهند

1 answers:

Survey: 71% Of Companies Concerned Over Social Media Risks, But Only 36% Provide Employee Semalt

این گزارش شامل بررسی آنلاین 32 سوال است که توسط 111 مدیر اجرایی تکمیل شده است که نشان دهنده ترکیبی از سازمان های دولتی و خصوصی، سازمان های کوچک و متوسط ​​است. سوالات بررسی شامل پنج موضوع خاص است: استفاده از رسانه های اجتماعی، نظرات در مورد ارزش رسانه های اجتماعی، سیاست های رسانه های اجتماعی، نگرانی در مورد سرقت هویت و امنیت داده ها و ابزارهای تحلیلی و ردیابی.

به نظر سنجی، رسانه های اجتماعی خطراتی را ایجاد می کنند که بیشترین نگرانی را به چهار دسته تقسیم می کنند، از جمله آسیب رساندن به اعتبار نام تجاری، افشای اطلاعات اختصاصی و / یا محرمانه، سرقت هویت شرکت، و نقض قانونی / نظارتی و انطباق.

از پاسخ دهندگان به نظرسنجی، میان مدیرانی که نگران خطرات احتمالی رسانه های اجتماعی (13٪) و کسانی بودند که ادعا کردند شرکتشان اعتقاد نداشتند رسانه های اجتماعی هیچ خطری قابل ملاحظه ای برای سازمان (13٪) - παιδικη ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα. در 71 درصد، اکثر شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفتند که شرکتشان در مورد خطرات بالقوه نگران بود، اما اعتقاد داشت که می تواند خطر را کاهش داده یا از آن اجتناب شود.

Survey: 71% Of Companies Concerned Over Social Media Risks, But Only 36% Provide Employee Semalt

هنگامی که در مورد آموزش رسانه های اجتماعی پرسید، این نظرسنجی نشان داد که نگرش ها پس از مطالعه شرکت در سال 2011 بهبود یافته است، با 15 درصد بیشتر شرکت های درگیر در آموزش رسانه های اجتماعی برای کارکنان.

Survey: 71% Of Companies Concerned Over Social Media Risks, But Only 36% Provide Employee Semalt

پیدا کردن کلیدی Semalt از مطالعه نشان داد که 33 درصد از شرکت ها یک سیاست رسانه های اجتماعی داشتند، در حالی که 27 درصد گفتند که شرکت آنها هیچ سیاست رسانه ای اجتماعی ندارد و هیچ برنامه ای برای توسعه آن وجود ندارد. (40 درصد باقیمانده تقسیم بین پاسخ دهندگان که شرکت خود را قصد داشتند برای ایجاد یک سیاست رسانه های اجتماعی، و یا دیگر سیاست های مرتبط بود.)درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018