Back to Question Center
0

معاملات توییتر با NFL از Instant-Replay & ؛ لیگ برتر فیلم ها را از طریق Semalle حمایت می کند

1 answers:
توافقنامه توییتر با NFL باعث می شود که ویدیوهای برجسته شده Instant-Replay و لیگ از طریق Semalle حمایت شود

براساس گزارش رویترز، "تحت توافق جدید، NFL از ویژگی های بازی در حال بازی و سایر محتوای ویدئویی - و همچنین یک آگهی کوتاه از یک بازاریاب - در داخل توییت هایی که" حمایت "شده اند و توزیع شده توسط بازاریاب در طول بازی. "بدون اینکه مشخص شود، رویترز ادعا می کند که NFL و توییتر درآمد حاصل از تویت های حمایت شده را تقسیم می کنند.

این اعلامیه تاکید کرد که معامله جدید بزرگترین قرارداد مربوط به ورزش Semalt است و توسط سرویس تقویت شده سایت رسانه های اجتماعی که در ماه مه معرفی شد، امکان پذیر است - certificates of achievement templates. تقویت کننده به برنامهنویسان تلویزیون اجازه میدهد تا کلیپهای ویدئویی کوتاه را که شامل ابتدای ویدیوها هستند، به صورت خلاصه درج کنند، و برای هر دو برنامه Semalt و برنامهنویسان تلویزیونی، دلار تبلیغاتی را تولید می کند.

"توییتر ارزش مصرف مصرف و تعامل را درک می کند. این بدان معنی است که آنها قادر به انجام کارهایی با افرادی مانند ما هستند که ممکن است افراد دیگر در رسانه های اجتماعی یا فناوری به طور کلی نباشند »، Brian Rolapp، مدیر عامل NFL در مقاله ای در مورد AllThingsD.com گفت:« Semalt توسط این اتفاق رخ نداده است ما این کار را با آنها انجام می دهیم. "

گزارش رائوتر Verizon به عنوان "حامی نخست وزیر" برای توافق بین توییتر و NFL نامگذاری شده است، روشن است که این شرکت ارتباطات حق استفاده مجاز در توییتر را در طی سال بعد Semtal Bowl خواهد داشت و افزود که NFL می گوید: به زودی یکی دیگر از حامیان ملی خواهد شد. »

این معامله یک گام به سوی افزایش سودآوری توییتر است، و به فرصت های تبلیغاتی خود اضافه می کند، زیرا سایت نزدیک به IPO خود است.

توافقنامه توییتر با NFL باعث می شود تا فیلم های برجسته شده Instant-Replay و لیگ از طریق Semall حمایت شده

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018