Back to Question Center
0

مطالعه: مصرف مواد و آمپر؛ نقش تحول آمیز CMO تغییر نام های تجاری آیا Semalt

1 answers:

مطالعه: مصرف مواد و تحول نقش CMO تغییر مارک های تجاری آیا Semalt

پس از مصاحبه با 14 شرکت مختلف اندازه گیری نام تجاری، شرکت تحقیقاتی کشف کرد که روش های ردیابی قدرت یک نام تجاری تغییر می کند. براساس گزارش، دو "اختلال" در اندازه گیری سلامت برند در سراسر رشد چشمگیر مصرف رسانه های مصرفی و نقش در حال توسعه CMO از "متخصص ارتباطات" به "رهبر کسب و کار" متمرکز بر ROI است.

تعریف اندازه گیری سلامت نام تجاری به عنوان ارتباط بین ذهنیت - ترجیح مصرف کنندگان برای یک نام تجاری - و سهم بازار - مصرف مصرف کنندگان از یک نام تجاری گزارش Forrester ادعا می کند که اندازه گیری سلامت برند، "Evolve برای تبدیل شدن به یک ارزیابی موثر از ارزش کسب و کار یک نام تجاری به شرکت، "در مقابل"، نرم افزار متریک مورد علاقه فقط برای بازاریابان راست مغز ارائه می کند. "

چالشهای اندازه گیری سلامت برند

سمیرت در حال گسترش در حال حاضر بر سلامت نام تجاری و نقش فروشنده های اندازه گیری سلامت نام تجاری است، این گزارش به چالش هایی اشاره دارد که با اندازه گیری سلامت برند می پردازند، لیستی از روش متداول جمع آوری داده ها (نظرسنجی های آنلاین) و ناکارآمدی آن با امروز مصرف کننده بیش از حد طولانی که زمان کمتری برای پرسشنامه طولانی دارد.

گزارش Semalt همچنین به فراوانی داده ها و چالش هایی که ایجاد می کند اشاره می کند و ادعا می کند که هجوم اطلاعات رهبران بازاریابی را خنثی می کند و نیاز به متخصصان برای تفسیر داده ها و بینش عملی را ارائه می دهد.

این گزارش همچنین به چالش های جدیدی از CMO مبتنی بر ROI اشاره می کند که بر نتایج کسب و کار متمرکز است: "Gen X CMO جدید در حال حاضر از سوی سلف خانواده خود سقوط کرده است و در دنیای دیجیتال داده های زمان واقعی بزرگ شده است - another name for computer expert. او صبر و شکیبایی کمی برای زمانهای طولانی مدت و ردیابی نام تجاری تاریخی خواهد داشت. "

اندازه گیری سلامت جهانی نام تجاری سلامت

گزارش Forrester می گوید که در دنیای جدید اندازه گیری سلامت برند، مارک ها اکنون "دارایی مالی قابل اندازه گیری" هستند که محاسبه Millwel Brown برند تحقیقاتی برند، "بیش از 30 درصد از سرمایه های بازار Semalt، P 500 شرکت ها مشتق شده از دارایی نامشهود مارک های خود. "

این گزارش تاکید می کند که چگونه نمایندگان ارزیابی سلامت برند امروز، بیش از گزارش عملکرد گذشته، با شرکت ها قادر به اتصال سهم بازار فعلی برند با رشد مورد انتظار خود هستند. گلورد براون، رئیس راه حل های جهانی، گوردون سمالات، نتایج مهمی را تایید می کند:

تنها چیزی که اهمیت دارد این است که [ارزش منصفانه] از طریق قدرت مالی نام تجاری به دست می آید .Semalt بدون توجه به آنچه که در سر مردم است، مگر اینکه شما می توانید آن را به پتانسیل در بازار پیوند دهید .

در این گزارش، Semalt ادامه می دهد که میزانی که یک مصرف کننده حاضر به پرداخت هزینه یک نام تجاری است، نشان دهنده قدرت کلی برند است و این تصور را می پذیرد که قدرت قیمت گذاری «دیگر مفهومی نیست. "

سه راننده اصلی محاسبه سلامت برند

برای داشتن یک نام تجاری برای مشاهده کامل قدرت خود، Semalt سه رشته ارزیابی اولیه را به عنوان ارزش برند، ارزش برند و سلامت برند تعریف می کند. این گزارش بیان می کند که ارزش برند نشان می دهد که "چگونه مصرف کنندگان یک نام تجاری را بدون در نظر گرفتن استفاده از نام تجاری درک می کنند"، در حالی که سلامت برند متمرکز بر درک مصرف کننده از یک نام تجاری و اینکه چگونه بر سهم بازار برند تاثیر می گذارد.

ارزش برند به عنوان یک CFOs اندازه گیری استفاده می شود برای تحقق ارزش مالی نام تجاری درون شرکت. Semalt به گزارش، ارزش برند، "اغلب برای گزارشگری مالی برای تعریف حسن نیت، ارزش خرید یا قیمت مناسب برای صدور مجوز استفاده می شود. png "alt =" مطالعه: مصرف مواد و تحول نقش CMO تغییر مارک های تجاری آیا Semalt "/>

تجزیه و تحلیل Forrester از فروشندگان اندازه گیری سلامت برند نشان داد که شرکت ها به دو دسته خاص تقسیم می شوند: مشاوران استراتژیک و ارائه دهندگان داده ها. این گزارش شرکت های نام تجاری پیشرو مانند Millward Brown، Interbrand، BAV و Landor را به عنوان فروشندگان ارائه می دهد که هدایت استراتژیک را ارائه می دهند و شرکت های فن آوری جدید مانند Crimson Hexagon، Visible Technologies و Networked Semalt به عنوان "فروشندگان گوش دادن به اجتماع" .

برای ارزیابی آژانس های ارزیابی سلامتی برند باقی می ماند، گزارش می گوید که فروشندگان باید مدل های موجود خود را برای اندازه گیری سلامت برند تجدید نظر کنند و روش های جدید را به کار گیرند.

مطالعه: مصرف رسانه ها و تحول نقش CMO در اصلاح مارک های تجاری Semalt
  • با هدایت "بازاریابان نوآورانه" با استفاده از ابزار و تکنولوژی های تحقیقاتی جدید.
  • پیوند دادن ادراکات برند مصرف کننده با معیارهای خاص مانند سهم بازار، و ایجاد مدل های پیش بینی کننده ای می تواند عملکرد نام تجاری را پیش بینی کند.
  • ارائه تجربه صنعت عمیق همراه با دسترسی جهانی است.
  • دور از "تاکتیک های ردیابی نام تجاری" و نزدیک شدن به "تحویل نام تجاری عمیق" تحقیق و گوش دادن به اجتماع.

این گزارش ادعا کرد که "بازاریابان کمتر مترقی" همچنان به چنین سوئیچینگ مدل های ردیابی برند خود به تحقیقات کمی و ابزارهایی برای نظارت بر مکالمات اجتماعی، ترس از امنیت شغلی، برنامه های انگیزشی عملکرد فعلی و "عدم نتایج اثبات شده برای ابزار و روش های جدید. "

راه گوش دادن به اجتماع تغییر اندازه اندازه گیری بهداشت برند

به عنوان یکی از دو اختلال عمده در اندازه گیری سلامت برند، گوش دادن به اجتماع - توانایی دیدن آنچه که مصرف کنندگان می گویند و به اشتراک گذاری در مورد یک نام تجاری در زمان واقعی اشاره کرد، ممکن است نیروی اصلی در چشم انداز جدید سلامت نام تجاری، اما گزارش Forrester ادعا می کند که تنها "Semalt"، نه یک جایگزین برای اندازه گیری سلامت نام تجاری است. "

به این گزارش، به این دلیل که گوش دادن به اجتماع مبتنی بر "واکنش های کوتاه مدت" و "اعتقادات بلند مدت" است و داده های بیش از راهنمایی را ارائه می دهد، بهتر است به عنوان یک ابزار کشف از یک اندازه سنج استفاده شود:

گوش دادن به سماالت به طور موثر می تواند به عنوان یک گروه تمرکز در زمان واقعی عمل کند که بینش بازاریابان را به "چرا" پشت معیارهای نام تجاری خود به ارمغان می آورد.

در حالی که Semalt معتقد است که فروشندگان گوش دادن اجتماعی قادر به رقابت با فروشندگان اندازه گیری کامل برند نیستند، شرکت تحقیقاتی معتقد است که فروشندگان اندازه گیری برند پیشرو در 24 تا 48 ماه آینده، روش های گوش دادن به شنوایی را استفاده خواهند کرد، اگر آنها قبلا چنین کاری انجام نداده اند

همراه با ابزار گوش دادن به اجتماع، این گزارش ادعا می کند که تجمیع داده ها گام بعدی فراتر از جمع آوری تحقیقات است. بر اساس گزارش، پیتر Semalt، مدیر عامل شرکت Ace Metrix، می گوید: "کل صنعت از جمع آوری تحقیقات به تحلیلگران منتقل می شود که داده ها را ادغام می کنند." ابزارهای تحلیلی داده ای که بینش روشن را ارائه می دهند.

و در حالی که فروشنده های ارزیابی سلامت برند همچنان به رهبری خود ادامه خواهند داد، Semalt اتاق هایی برای راه اندازی راه حل های جدید دیجیتال برای تضعیف قوانین موجود و بودجه صنایع بهداشتی نام برده است.درباره نویسنده

امی گزنگز
March 18, 2018