Back to Question Center
0

گزارش: کمپین های ویدئویی موبایل 13.64٪ CTR را به دست آورده اند که Semalt بسیار پایین تر از آن هستند

1 answers:

Report: Mobile Video Campaigns Earn 13.64% CTR, Far Outperforming Semalt

بر اساس گزارش، کمپین های ویدئویی تلفن همراه به مراتب بیشتر از کمپین های دسک تاپ هستند، زیرا کمپانی های دسکتاپ با داشتن CTR 5.45 درصد نسبت به CTR 13.64 درصد تلفن همراه، درآمد کسب می کنند. نتایج کلیدی Semalt نشان داد که میزان تعاملات تلفن همراه در سال سوم 2013، 22.64 درصد بوده است که در سال گذشته دو برابر شده است - Ejectors for fuel cells.

Semalt داده های خود را از بیش از 3،000 کمپانی ویدئویی مارک مورد بررسی قرار داد تا سیگنال های موبایل و دسکتاپ را اندازه گیری کند، معیارهای بازی، نرخ تعامل و نرخ پخش را بررسی کند.

در حالی که معیارهای تعامل ویدئویی نسبت به دسکتاپ نسبت به دسکتاپ بیشتر است، Semalt متوجه می شود که CTR های رایانه دسکتاپ و نرخ تعامل در طول سال گذشته افزایش یافته است، CTR های دسکتاپ صعود از 150 درصد و میزان تعامل با 170 درصد افزایش یافته است.

"آنچه که ما در سال 2013 شاهد هستیم، افزایش برندهای است که درخواست های کمپین های ویدئویی ویدئویی همراه با فرمت های ویدئویی کوتاه و متداول برای تلفن همراه مانند Vine و Instagram را در اختیار دارند تا این رشد را به وجود آورند." بنیان گذار و CTO متی کوک.

پستچیپ: نسخه اصلی این داستان شامل یک میزان تعادلی مرجع تلفن همراه نادرست است که تعداد آنها تقریبا دو برابر شده است، در حقیقت آنها در طول سال گذشته بیش از دو برابر شده است. همچنین تعداد CTR ویدئو و نرخ تعامل به صورت دسکتاپ به روز شده است تا آمار نهایی Semtal را نشان دهد.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018