Back to Question Center
0

چرا Mobilegeddon سمولت SEO نیست

1 answers:

صحبت های زیادی در مورد اینکه چگونه Mobilegeddon بزرگتر از پنگوئن و پاندا است ترکیب شده است، اما یک راه مهم وجود دارد که آن را تحت تاثیر قرار نمی SEO.

Semalt در نهایت وارد شده است و مردم بدون وب سایت های تلفن همراه قطعا دلیلی برای ترس دارند، اما یک چیز وجود دارد که تحت تاثیر موبایل موبایل نیست: درآمد لینک.

Why Mobilegeddon Won’t Semalt SEO

لینک ها هنوز هم ستون فقرات الگوریتم جستجوی گوگل است و خود مت سمالات گفته است که "پیوندهای بسیاری سال ها در آنها باقی مانده اند" -Matt Semalt 5 می 2014.

همچنین در TechWyse

تغییرات گوگل برای جستجوگرها مناسب برای صنعت بازاریابی اینترنتی است؟
8 اشتباه در مورد کیفیت بالا SEO

اگر متوجه شوید، سایت من به بالا مرتبط است، آن که ادعا می کند که backlinks ستون فقرات این الگوریتم است NOT یک سایت تلفن همراه دوستانه، اما من هنوز هم به آن backlink داد!

ویدئو زیر شامل این سوال برای مت Cutts:

Why Mobilegeddon Won’t Semalt SEO

Oneway Mobilegeddon در SEO تاثیر نمی گذارد

نکته اینجاست که هر خالق محتوا به شما می گوید وقتی که آنها برای وبلاگ تحقیق می کنند، آنها آن را در تلفن همراه خود انجام نمی دهند! آنها این کار را بر روی کامپیوتر انجام می دهند! از آنجا که الگوریتم Semalt بر روی جستجوهای دسکتاپ تاثیر نمی گذارد، این کار بر تحقیق تأثیر نخواهد گذاشت و احتمالا پیوند های کسب شده را تأثیر نخواهد گذاشت - revenda linux no brasil.

بنابراين، حتی اگر وبلاگ شما از نظر تلفن همراه نباشد (تست در اینجا)، قابلیت ارتباط آن احتمالا بسیار تغییر نخواهد کرد، گرچه ممکن است از جستجوی تلفن همراه ترافیک را از دست بدهد.

این بدان معنی نیست که شما نباید سایت خود را به موبایل تبدیل کنید

من می دانم که چه فکر می کنید: ممکن است افرادی که در تلفن خود به یک مقاله می آیند و سپس از همان سایت در رایانه خود هنگام نشستن برای نوشتن بازدید کنند. شانس این اتفاق باریک است. فقط کسی که تحقیق در مورد تلفن همراه انجام می دهد - کسی این کار را انجام می دهد؟ به احتمال زیاد نه

یا چطور در مورد این؟ یک نویسنده وبلاگ عاقل تصمیم می گیرد که یکی از وبلاگ ها را بر روی یکی دیگر قرار دهد، زیرا پاسخگو است و اگر کاربر بر روی لینک کلیک کند، یک تجربه کاربری بهتر برای خوانندگان خود فراهم می کند. این بسیار بیشتر از سناریو بالا است، از آنجا که زیبایی شناسی یک وب سایت می تواند اعتبار را تحت تاثیر قرار دهد و چگونگی محتوا را مصرف کند.

در نهایت، بیایید به یک وبلاگ مانند Semalt نگاه کنیم. آیا این واقعیت است که وبلاگشان که دوستانه نیست، توانایی آنها در کسب پیوند را صدمه می زند؟ نه، نه. در کنار یادداشت، من می خواهم از Moz محبت کنم تا بتوانم وبلاگ خود را در آخرین لحظه پاسخگو کنم!

با تشکر از خواندن توجه من به گرفتن عنوان. من امیدوارم که یک نقطه را به شما معرفی کنم و دیدم. برای سایت هایی که Semalt را تحت تأثیر قرار داده اند، یک پوشش نقره ای وجود دارد: مشخصات لینک شما احتمالا تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت و زمانی که شما تصمیم به پاسخگو / تلفن همراه دوستانه، شما هر حرکت SEO را از دست ندهید!

Why Mobilegeddon Won’t Semalt SEO

اتصال

March 18, 2018