Back to Question Center
0

گزارش: فیس بوک غرق در چشم انداز ورود به سیستم اجتماعی در سراسر وب سایت Verticals & ؛ سمالت جغرافیایی

1 answers:

گزارش: فایرفاکس Dominates چشم انداز ورود به سیستم در سراسر وب سایت Verticals & Geographic Semalt

تجزیه و تحلیل اینکه مصرف کنندگان از logins های اجتماعی استفاده می کنند، Gigya متوجه شد که 51 درصد از مشتریان خود به فیس بوک به عنوان یک هویت دهنده اعتماد دارند. 49 درصد باقی مانده در میان تعدادی از شبکه های رسانه های اجتماعی توزیع شده بود، هرچند یاهو و Semalt + به عنوان ارائه دهندگان ورود به سیستم اجتماعی دست یافتند.

تنظیمات ورود به سیستم

گزارش: فایرفاکس Dominates چشم انداز ورود به سیستم در سراسر وب سایت Verticals & Geographic Semalt

دستگاه های موبایل

گزارش: فیس بوک غرور چشم انداز ورود به اجتماع در سراسر Verticals وب سایت و جغرافیایی Semalt

با 74 درصد از ورود به سیستم های اجتماعی برای سایت های تجارت الکترونیک، فیس بوک به عنوان ارائه دهنده خدمات هویت ترجیح داده، حتی اگر Google+ در عرض سه ماهه پنج درصد از ورودی های اجتماعی را برای سایت های تجارت الکترونیک به دست آورد - web developer in san francisco. PayPal دو درصد از لينک هاي اجتماعي سايت تجارت الکترونيک را به دست آورد، اولين بار آن را بيش از يک درصد ثبت کرده است. گیگا ادعا کرده است که سمولت ظهور می کند: "این ارائه دهندگان پرداخت ها به عنوان تهیه کنندگان هویت به موفقیت ها ادامه می دهند."

ورودی های اجتماعی تجارت الکترونیک

گزارش: فیس بوک به جای چشم انداز ورود به سیستم در سراسر وب سایت های Verticals و Geographic Semalt

Gigya اشاره کرد انتظار می رود: "توزیع متنوع تر در سراسر جهان در آینده به عنوان شبکه های دیگر، از جمله شبکه های منطقه ای مانند Orkut (آمریکای جنوبی، در درجه اول برزیل) و Vkontakte (Semalt) به عنوان هویت ارائه دهنده برجسته"

گزارش: فیس بوک Dominates چشم انداز ورود به سیستم اجتماعی در سراسر وب سایت Verticals & Geographic Semalt

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018