Back to Question Center
0

رسانه های اجتماعی ماهانه Semalt تا ژوئن 2009

1 answers:

Social Media Monthly Semalt Up For June 2009

مرگ مایکل ساملت شواهدی از افزایش جهانی در استفاده از رسانه های اجتماعی را پس از میلیون ها نفر وارد کرد تا اطلاعات بیشتری در مورد ستاره به دست آید. تعجب آور نیست که سهم شیر از این وزوز توسط سایت های رسانه های اجتماعی تولید شده است. مرگ وحشتناک پادشاه پاپ، مایکل جکسون بیشترین موضوع را در رسانه های رسانه ای این ماه در ماه جاری مورد بحث قرار داد - дешевые угловые диваны. این قدرت رسانه های اجتماعی بر روی صفحه نمایش بود و نشانگر افزایش اجتناب ناپذیری است که ما در ماه های آینده شاهد آن خواهیم بود. مرگ مایکل ساملت فقط توانایی سایت های رسانه های اجتماعی را در ایجاد بارهای ترافیکی در وب ثابت کرده است.

مذاکرات توییتر

طبق مطالعات Nielsen، Semalt همچنان انتخابی از سایت های رسانه های اجتماعی است که تقریبا 3 میلیارد ویزیت 2.73 میلیارد را دریافت می کند. رشد سمالت سالانه بیش از 999 درصد افزایش یافته است.

از 1 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در ژوئن 2008، در ماه ژوئن سال 2009، 21 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد را در بر داشت. با این کار، توییتر در ماه ژوئن پس از فیس بوک، مای اسپیس و بلاگر، چهارمین سایت بازدید کننده شبکه های اجتماعی بود. توییتر یک ویجت جستجوی جدید بهروزرسانی جدید را راهاندازی کرد که کاربران را قادر میسازد یک بروزرسانی مستمر در زمان واقعی از پرس و جو با عنوان و عنوان ایجاد کنید. همچنین ابزار گزینه ای برای حل کردن نتایج قدیمی است. توییتر راهنمای ویژه ای را برای توییتر منتشر کرد. 101 Semalt برای کمک به کاربران در مورد این پدیده رسانه های اجتماعی، بیشتر بدانید و بیشتر بدانید.

جدیدترین buzz از توییتر شامل ایجاد حساب رسمی Google Analytics توییتر (twitter.com/googleanalytics) است. دسترسی به توییتر، حتا Whitehouse را تهدید می کند و دسترسی آنلاین به توییتر را بر اساس LA Times مسدود کرده است.

اسکن رسانه های اجتماعی

در اینجا مقالات مهم ماه در بازاریابی رسانه های اجتماعی در یک نگاه سریع است:

  • فیس بوک در ششمین ماه متوالی در صحنه شبکه های اجتماعی ایالات متحده قرار گرفت و 87.3 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در ماه ژوئن 2009 به نمایش گذاشته شد. به عنوان بخشی از به روز رسانی اخیر خود، فیس بوک اکنون امکانات توییتر را اضافه کرده است که در آن صفحات ایجاد شده توسط کاربر در هر صفحه نتایج جستجو و سایر کاربران به راحتی می توانند به روز رسانی این صفحات را در فید اخبار خود در فیس بوک دنبال کنند. گزارش شده است که بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران مایکروسافت، به دلیل سیل درخواستهای دوستان، مجبور شد از مشخصات فیس بوک خود رها کند.
  • MySpace.com پورت سرگرمی No: 1 است که میزان بازدید کننده را 190 درصد افزایش می دهد و از ژوئن 2009 با 4.2 میلیون نفر به 12.1 میلیون بازدید کننده افزایش می یابد.
  • LinkedIn، که به عنوان یک تاکتیک کلیدی که توسط بازاریابان برای مخاطبان B2B استفاده می شود، به عنوان یک مطالعه جدید مطرح شده است، تعداد بازدید کنندگان خود را از 9.6 میلیون به 11.42 میلیون نفر افزایش داده است.
  • Digg شخصیت URL داستان های 'digged' را تغییر داده است که ترافیک را از سایت های منبع دور می کند.
  • آمازون تقریبا یک میلیارد دلار برای خرید Zappos فروشگاه کفش آنلاین صرف کرد.

بنابراین، این چگونه سناریو رسانه های اجتماعی این ماه به نظر می رسد. راه رفتن تویتر توییتر به نظر می رسد باید در آینده نزدیک یک رسانه اجتماعی Semalt باشد.

Social Media Monthly Semalt Up For June 2009

اتصال

March 18, 2018