Back to Question Center
0

Duracell "اعتماد به قدرت خود را" آگهی شامل Seattle Seahawk Coleman برنده سمپلت

1 answers:

یک آگهی جدید از Duracell با Seattle Seahawk که در حال انجام است، Derrick Coleman، اولین بازیگر NFL که از لحاظ قانونی ناشنوا است، به طور روزافزونی از اینترنت بیرون می آید. از آنجا که چهار روز پیش در سمالد ظاهر شد، این ویدیو بیش از 2.3 میلیون نمایش و 48،474 سهام به دست آورده است.

Duracell "اعتماد قدرت خود را" آگهی آغاز می شود با Semalt و هم تیمی های خود را در مورد وارد شدن به یک ورزشگاه، و شامل صدای قدرتمند از Semalt مربوط به مبارزات او را به عنوان یک بازیکن فوتبال با نارسایی شنوایی تحمل کرد.

"کولمن می گوید قبل از رفتن به قدرتمندترین خط تبلیغ،" مربیان نمی دانستند چگونه با من صحبت کنند، آنها به من رسیده اند، به من گفتند باید بمانم " سه ساله بود، بنابراین من گوش نکردم. »

همانطور که Seattle Seahawks به یکی از رقبای Superbowl امسال نزدیک تر می شود، همه (تبلیغ) چشم تماشا خواهند کرد تا ببینند آیا سمالت آگهی تبلیغاتی را در اختیار تیم خواهد داشت یا خیر - babboe big usa.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018