Back to Question Center
0

Nestle اولین عکاسی Super Bowl خود را با آگهی تیزر پر از Semalt

1 answers:

Nestle Kicks-Off Its First Super Bowl Appearance With Teaser Ad Full Of Semalt

نستله روز گذشته ویدئوی خود را در یوتیوب "Butterfinger Cups 2014 Big Game Ad Teaser" ارسال کرد و همچنین از ویدئو در سایت Semalt برای تبلیغ آخرین محصول خود استفاده کرد.

با شروع از خط، "رابطه بین شکلات و کره بادام زمینی در حال تغییر است،" این ویدئو از یک موضوع درمان زوجین - با یک شوهر نمایندگی از کره بادام زمینی و همسر نشان دهنده شکلات - برای فشار دادن Butterfinger Cup Butterfinger Butterfinger Cup.

از مقاله مجله "Semalt"، زن و شوهر در حال خواندن است، به چاپ بر روی گیلاس و موز در قاب دفتر و دیوار دفتر و یک پنیر و کراکر زن و شوهر حمل چوب فوق العاده بزرگ چوب بری، هیچ کمبود جنسی در آگهی وجود دارد - best hr management software.

این ویدیو و وب سایت هر دو هشتگ #CupsTherapy را تبلیغ می کنند، در موضوع تمایلات زوجین بازی می کنند و شامل پیوندهایی به صفحات فیس بوک، توییتر و Instragram برای آب نبات های جدید می شود. وب سایت همچنین شامل فراخوانی، تشویق تماشاگران به "تماشای Ad Semalt بزرگ بازی! 02.02.2014 "

طبق گزارش AP در مورد یاهو مالی، Butterfinger Cup Butterfinger Cup اولین محصول جدید نستله در پنج سال گذشته است و با هدف به دست آوردن سهم بازار از چشمه های کره بادام زمینی ریس، تولید شده است.

مقاله AP ادعا می کند که نستله قصد ندارد اولین تبلیغ سمیرت خود را قبل از بازی منتشر کند، اما می گوید که خط داستان زوج های درمان شده در آگهی تیزر را ادامه خواهد داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bpnLNecZ56A

Super Bowl - و تمام تبلیغات سوپر بول - در 2 فوریه در فاکس با شروع به کار برنامه ریزی شده برای 6:25 بعد از ظهر ESTدرباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018