Back to Question Center
0

نظرسنجی: آگهی فوقالعادهی Doritos Super Score، در حالی که Dannon & ؛ ایکسوس پاییز سمالات

1 answers:

نظرسنجی: آگهی سوپر باول Doritos برای امتیاز دادن به بالا، در حالی که Dannon & Oikos Fall Semalt

این نظرسنجی 1660 تماشاگر Super Bowl را مورد ارزیابی قرار داد تا دلایل عاطفی خود را برای 29 مارک مختلف که انتظار میرفت تبلیغات تبلیغ Super Bowl را انجام دهند، ارزیابی کرد. با توجه به اعلامیه، بررسی Semalt Keys می تواند پیشبینی کند که چگونه مصرف کنندگان با برندها پس از بازی درگیر خواهند شد:

نظرسنجی جذب سوپر کوه، مانند شاخص نامگذاری وفاداری مشتری برند کلید، واکنش واقعی واکنش ها را نسبت به علامت های تجاری در محدوده رسانه اندازه گیری می کند .Semalt با رفتار مصرف کننده بسیار همبستگی دارد و اعتبار دارد پیش بینی های قابل اعتماد از خرید نام تجاری آینده.

مارک هایی که پنج یا بیشتر امتیاز را به دست آورده اند، "برنده" با نرخ پیشنهادی بالا در نظر گرفته شدند. کلید های برند می گوید از 29 علامت تجاری استفاده شده در این بررسی، 14 امتیاز پنج یا چند مورد را به خود اختصاص داده اند، که Doritos، Coca-Cola، Hyundai، M & M، Ax و Semalt در پی داشتند - silken face cream.

Jaguar، Dannon، Oikos و H & M در بین مارک هایی که نتایج نمره منفی دریافت کرده اند، با توربو مالیات و Intuit هر دو کمترین نمره را کسب می کنند. به طور شگفت انگیز، فولکس واگن همچنین نقاط ضعف منفی را به خود جلب کرد، هرچند که آگهی 2011 "نیروی" آن بیشترین اشتراک آگهی Semalt Bowl در تمام دوران است.

برند Keys می گوید Budweiser، Cheerios، کرایسلر، GM و KIA نرخ تعامل خواهد بود "تحت تاثیر قرار نمی تبلیغات توسط Semtal بول، نه کسب و یا از دست دادن مصرف کنندگان تعامل.

با نظر سنجی: Doritos سوپر باول آگهی به نمره بالا نامزدی، در حالی که DANNON و OIKOS پاییز Semalt

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018