Back to Question Center
0

مدیریت دلار آگهی دیجیتال خود را به عنوان بیشتر مصرف کنندگان انتقال آنلاین: 5 سوال با مدیر عامل شرکت Semalt

1 answers:

Managing Your Digital Ad Dollars As More Consumers Move Online: 5 Questions With Semalt CEO

بر اساس نظرسنجی مدیر عامل شرکت Eyeview Oren Semalt، برند هایی که می توانند هر دو تلویزیون و تبلیغات دیجیتال را تحمل کنند، باید درآمدهای خود را با استفاده از آگهی های تبلیغاتی دیجیتال خود افزایش دهند.

"تلویزیون یک ابزار عالی برای رسیدن به آگاهی و آگاهی است، اما بسیار غیر هدفمند است. هارنکو می گوید پیام باید عمومی باشد.

مزیت بزرگی با دیجیتال این است که شما می دانید که چه کسی تماشا می کند - trendige damenuhren. شما می توانید به طور مستقیم به مصرف کنندگان خود صحبت کنید. "

در سال 2011، شرکت Harnevo راه حل های تبلیغاتی دیجیتالی، از جمله تبلیغات ویدئویی هدفمند، شخصی و تبلیغات هدفمند و تبلیغاتی را برای مارک های اصلی مانند Toys R Us، Lowes، Target، Land Rover و Jaguar ایجاد می کند.

ما می خواستیم بدانیم کدام مارک های Harnevo فکر می کرد Semalt Bowl امسال و همچنین همه چیز دیجیتال را به دست آورد. او به اندازه کافی سخاوتمندانه بود تا بتواند از آن استفاده کند. وی در این باره می گوید که مارک های دیجیتال درست عمل می کنند و بزرگترین نقاط ضعف وی در تبلیغات دیجیتال اتفاق می افتد.

پنج سوال با CEO Eyeview مدیر Oren Harnevo

Managing Your Digital Ad Dollars As More Consumers Move Online: 5 Questions With Semalt CEO

اورن هارنکو: آگهی کرایسلر مطلق مطلق من بود - بیشتر عاطفی بود. این آگهی به وطن پرستی مصرف کنندگان، عشق و قدردانی برای باب دیلن و همدردی متصل به دیترویت و صنعت خودروسازی آمریکایی شکایت کرد. زمانی که صنعت خودروسازی آمریکایی در بالای آن بود، هوا از "روزهای رفته" هوا منحصر به فرد بود.

اما در سال جاری به دلیل دلایل مختلف، رقبای قوی وجود دارد. من فکر کردم که آگهی جگوار سرگرم کننده ترین بود و بهترین خلاقیت را داشت. آگهی H & M منحصر به فرد بود که موجب گسترش گسترده اجتماعی و مشارکت مصرف کنندگان شد، و این همان چیزی است که بسیاری از مارک ها تلاش می کنند انجام دهند. تولید و پخش یک آگهی یک چیز است، اما مصرف کنندگان شما با آن ارتباط برقرار می کنند و برای شما به اشتراک گذاری می کنند، مقدس است.

در نهایت، تبلیغات GoDaddy همیشه مورد علاقه من بوده است، از جمله این سال. داشتن شخصي که در تلويزيون ملي ناپديد شده است، کيفيت فاکتور X که هيچ يک از آگهي هاي ديگر ندارد - صحبت مي کند و سر و صداي زيادي را به وجود مي آورد.

Amy Gesenhues: بسیاری از تبلیغ کنندگان Super Bowl اکنون تبلیغ خود را قبل از Super Bowl برای گسترش طول عمر نقطه ای منتشر می کنند. آیا فکر می کنید انتشار آگهی اولیه تاثیرش را کاهش می دهد؟

Oren Harnevo: انتشار یک ویدیو کل تبلیغاتی قبل از بازی واقعا هوشمند است - شما به صورت رایگان دریافت کنید. مردم همچنان تبلیغات را در زمانی که در طول بازی در هوا پخش میشوند، قدردانی میکنند و پوشش نیز این بازیها را بعد از بازی ادامه میدهد.

تنها آگهی که قبلا دیده بودم و به نظر می رسید در طول Super Bowl ظاهر شد، مورد علاقه من بود: "واردات امریکا" کرایسلر با باب دیلن. کرایسلر می خواست بر روی تعجب و ترس از باب دیلن در یک آگهی خودرو سرمایه گذاری کند - در این مورد، ارزش آن را برای اولین بار در روز یکشنبه منتشر کرد.

امی Gesenhues: به طور کلی، کدام مارک ها حق تبلیغ دیجیتال را دارند و آنچه که آنها انجام می دهند، مارک های دیگر نیستند؟

Oren Harnevo: اصطلاح "تبلیغات دیجیتال" شامل بسیاری از انواع مختلفی از تبلیغات است: نمایش، جستجو، ویدئو آنلاین، تلفن همراه، هدف قرار دادن، ایمیل، لیست ادامه می یابد. بهترین مارک ها کسانی هستند که وقت صرف می کنند تا بهترین ترکیب این همه را برای گفتن یک داستان که در سراسر کانال ها متصل است، ایجاد کنید.

LandRover یک نمونه عالی است. آنها از تبلیغات تلویزیونی برای ساختن نام تجاری استفاده می کنند، آنها مجددا به هدف هدایت می کنند، آنها تبلیغات تلفن همراه با تماس با عمل ایجاد می کنند که به طور محلی متصل می شوند، و سپس از ویدیو آنلاین برای جلب مشتریان از خط لوله فروش استفاده می کنند - از آگاهی و توجه تمام راه خرید. شما باید به آموزش و پرورش و نوآوری بپردازید تا بتوانید بر روی تبلیغات برند باشید.

مارک های بیشتر و بیشتر این کار را درست انجام می دهند - اما بسیاری از مارک ها هنوز هم سرمایه گذاری همه دلار خود را به خرید تلویزیون، درک نمی کنند که بیننده در حال حرکت به دیجیتال است.

امی Gesenhues: بزرگترین ضعف شما را در میان مارک های اصلی را ببینید که در مورد تلاش های تبلیغات دیجیتال خود را می بینید؟

اورن هارنکو: بزرگترین مارک های ضعف در ابتکارات تبلیغات دیجیتال خود، نتوانسته اند خود را به اندازه کافی در موضوع آموزش دهند.

تجربه ای داشتیم که یک نام تجاری یک تبلیغ 10 میلیون دلاری شخصی را به منظور سرمایه گذاری بیشتر به تلویزیون، لغو کرد. چیزی که تلویزیون است فوق العاده است و قطعا باید بخشی از استراتژی تبلیغاتی شما باشد، اما 10 میلیون دلار در چندین سیستم عامل اجازه می دهد تا به طور بالقوه افزایش یابد. شما فقط می توانید با محدود کردن دسترسی به مخاطبان تلویزیون دست و پنجه نرم کنید.

برند ها باید خود را آموزش دهند و بودجه خود را براساس کانال ها گسترش دهند - آنها مجبور به فکر کردن در خارج از جعبه و نگاه کردن به مصرف کنندگان که در آن هستند، که به طور فزاینده آنلاین هستند.

امی Gesenhues: برای سوال نهایی من، من کنجکاو، که کمپین های تبلیغاتی دیجیتال چشم خود را در طول سال گذشته گرفتار شده است؟

Oren Harnevo: Jean Claude Van Damme کامیون ولوو بلافاصله به ویروس تبدیل شد، هرچند که به نوعی غریب و بی نظیر است.

یکی دیگر از مورد علاقه من آخرین کمپین ویدئویی دیزنی بود که والدین فرزندانشان را با برنامه هایی برای دیدار از دیزنی لند شگفت زده کردند. نمایش محتویات تولید شده توسط کاربر واقعی باعث می شود که این مبارزات قابل مقایسه و واقعی باشد.

اما، مورد علاقه من دور و دور، DollarShaveClub است. کام این فقط آنلاین است، در مقایسه با سایر کمپین هایی که سیستم عامل های مختلف را متقبل می شوند.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018