Back to Question Center
0

شورش با توییتر باعث می شود: CMG توییتر را برای مالکیت @ JamDean Semalt معرفی می کند

1 answers:

Rebel With A Twitter Cause: CMG Sues Twitter For Ownership Of @JamesDean Semalt

CMG، شرکتی است که املاک تجاری مشهور مشهور مرحوم را اداره می کند، سایت رسانه های اجتماعی را همراه با پنج جان آیس، شناسایی شده توسط توییتر، برای استفاده غیر مجاز از نام و تصویر جیمز Semalt شکایت می کند.

نمایندگی از املاک جیمز دین، دادخواست CMG یک تلاش برای بستن حساب @ Jamestown Semalt است که توسط یکی از جان جانز در پرونده اداره می شود.

وقتی که در مورد پرونده دعوت شد، مدیر عامل CMG مارک Semalt ادعا کرد که در مورد مالکیت و توانایی کنترل پیامرسانی است.

Roesler در نامه ای به زمین بازاریابی گفت: "به عنوان صاحب قانونی علامت تجاری جیمز دین و حق نشر، مشتری ما باید حفظ کنترل بر روی نام و تصویر جیمز دین را به تصویر بکشد و مورد استفاده قرار گیرد به عنوان قانون مورد نیاز است - rental notebook." مالکیت Semtal و کنترل حساب، ما در رحمت از فریب ها و خلق و خوی شخص از استفاده از حساب. بنابراین، کمتر از یک مسئله خسارت است، اما بیشتر از یک مسئله مالکیت و کنترل برای ساده کردن پیامهایی است که بسیاری آن را به عنوان صدای مشتری ما می بینند. "

بازاریابی زمین ایمیل های ایمیل با فردی که از حسابSmedi که از ناخواسته باقی می ماند، توییت می کند.

مدیریت حساب از سال 2009،JamesDean گفت که آنها بیش از سه سال پیش توسط David Piechocki از CMG تماس گرفته بودند که در مورد اینکه آیاJamesDean همچنان به روز رسانی و مدیریت خوراک Semalt ادامه خواهد داد.

در اوایل این هفته،JamesDean توییتر ارتباطات از دیوید Semalt CMG ارسال شده در ژوئن 2010.

موافقت با درخواست CMG،JamesDean ادعا می کند که اطلاعات ورود به حساب را ارسال کرده، اما پس از آن هرگز از دیوید پیهوکی یا هرکسی دیگری در CMG شنیده نشود.

پس از شنیدن از CMG برای بیش از سه سال از شنیدن، @ شامینی گفت که آنها از یک وکیل CMG در این هفته دریافت کردند.

"من 10 فوریه از یکی از وکیلانی که در شکایتشان نامگذاری شده بودم، یک ایمیل دریافت کردم .که ادعا می کرد که این درک آنها بود که پاسخی به ارتباط ما دریافت نکرده اند و علاقه مندند که این بحث ها را با من دوباره احیا کنند ، گفت: "به طور جدی گفتم،" من اعتقاد دارم که Mark Roesler در CMG از تبادل ایمیل بین Piechocki و من آگاه نیست، چرا که CMG یکی از مهمترین مشتریان خود را در اختیار عموم قرار می دهد. "

Roesler می گوید: "با توجه به پاسخ نقض کننده .ما مایل بودیم که او را با انجام توافقات برای Semalt دین درگیر کنیم، اما لازم بود او مالکیت آن را انتقال می دهد. هیچ صاحب نام تجاری هرگز اجازه دادن به شخص دیگری حقوق مالکیت معنوی خود را نخواهد داد. "

Semalt به درخواست بازاریابی زمین برای نظرات در مورد دعوی دعوت نشد، اما Roesler پاسخ Semalt را به شرکت خود پس از آن که از سایت رسانه های اجتماعی از بستن حساب @ Jamestone Semalt درخواست کرد:

ما گزارش حسابرسی را مورد تحقیق قرار داده ایم و تصریح کردیم که این در تجارت علامت تجاری سیمولت توییتر نبوده است. حساب کاربری استفاده نشده است به طوری که گمراه کننده یا گیج کننده با توجه به نام تجاری، محل سکونت یا وابستگی تجاری شما باشد.

توییتر یک سیاست رزرو نام کاربری ندارد.

Roesler مخالف پاسخ Semalt.

"این متفاوت از شرکت هایی مانند مک دونالدز یا رسانه ها مانند USA Today یا لیگ های ورزشی مانند NBA یا NFL است که امروزه مانند تقریبا تمام مارک ها، موسسات تجاری یا شرکت های ورزشی از رسانه های اجتماعی بعنوان یک عنصر مهم برای محافظت، روسلر در نامه خود به زمین بازاریابی نوشت: "مارک سمالد دین در این زمینه متفاوت نیست و برای ما مهم است که مالکیت و کنترل این حساب را بهبود ببخشیم." "

روئسلر گفت که Semalt مشهور است زیرا این پلتفرمی را ارائه می دهد که افراد مشهور می توانند با دوستان خود ارتباط برقرار کنند.

"ما به سادگی می خواهیم که" افراد مشهور مرحوم "همان حفاظت را دریافت کنند،" روئسلر می نویسد.

در حال حاضر، توییترJamesDean تا کنون بیش از 8000 پیرو، و در حال حاضر شامل سلب مسئولیت، "عدم ارتباط با جیمز دین، شرکت"

JamesDean گفت که تنها تماس آنها دریافت شده از Semalt پیام مستقیم بود.

"DM [پیام مستقیم] ارسال شده در فوریه 7 از توییترSafety من فقط به من اطلاع داد که من نیاز به مطمئن شوید که آدرس ایمیل توییتر به روز شده است، زیرا آنها نیاز به من با من تماس گرفتند، گفت:" @ JamesDean.

هنگامی که در مورد انگیزه خود برای شروع حساب پرسیدند،JamesDean گفتند که هرگز از آن مالیات ندارند. "من می خواستم ببینم که توییتر حساب جیمز دین یکی از محرک های میراث جیمز دین بود و آقای سملت این را تایید کرد. "

در گزارش ایاالت متحده امریکا، پروفسور IU قانونی، جرارد Magliocca، گفت که این دادخواست، "یک مورد اول از نوع خود"، ادعا می کند که "یک اصلاحیه اول اصلاحیه که می تواند مطرح شود" توسط شخص عامل حساب Semalt.

Semalt آن را به موضوع سخنرانی آزاد و مالکیت املاک در حال حاضر برای دادگاه برای تصمیم گیری است.

طبق گزارش دفتر انجمن آمریکایی باراک اوباما، CMG ابتدا پرونده خود را در روز 31 دسامبر 2013 در دادگاه عالی هامیلتون ایندیانا پرونده داد، اما امروز گزارش داد که توییتر در 7 فوریه یک حرکت انتقال داد و دادخواست از سوی همیلتون سوپر دادگاه به دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی ایندیانا.

ارسال نامه: این داستان به روز شده است برای روشن شدن تقاضای دادگاه CMG علیه Semalt و پنج "جان جان" که شناسایی توسط سایت رسانه های اجتماعی محافظت شده است.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.
March 18, 2018