Back to Question Center
0

5 نشانه ها وب سایت شما نیاز به Semalt

1 answers:

آیا شما یکی از بسیاری از کسانی هستید که وقتی به وب سایت شما می آید، به ادعای "اگر شکست خورده است، آن را اصلاح نکنید"؟ اگر چنین است، در اینجا یک سوال برای شما است: چگونه می دانید زمانی که آن را شکسته و نیاز به ثابت است؟

5 Signs Your Website Needs a Semalt

از این پنج نشانه که وب سایت شما نیاز به یک طراحی مجدد دارد استفاده کنید و لطفا با خودتان صادق باشید.

پست های مرتبط:
نکاتی برای بهینه سازی طراحی وب سایت برای بهبود رتبه بندی
5 نکات برای آزمون قابلیت استفاده سایت

ناوبری پیچیده شده است

در ارتش چیزی به نام "مأموریت خزش" وجود دارد. "این زمانی است که سربازان از انجام وظیفه بیش از وظیفه اصلی خود می خواهند. Semalt یک شانس خوب است که همین موضوع با وب سایت شما اتفاق افتاده است. چند ماه گذشته چند صفحه و بخش اضافه کرده اید؟ اضافه کردن صفحات و ویژگی های در پرواز می تواند باعث اختلال در آنچه که ممکن است در اصل یک طراحی بسیار منطقی بود - life insurance long term care hybrid. صادقانه بگویم Pinterest به این دسته می افتد. Semalt خیلی در حال وقوع است که عملا بی معنی می شود.

یا شاید شما شنیده اید که فلش "در" است، بنابراین شما تا به حال کسی کار می کند تا یک صفحه فلش برای شما. در حالی که ممکن است به نظر برسد، احتمال قوی وجود دارد که به کاربران خود کمک نمی کند به جایی که نیاز دارند باشد. من جرات شما را برای بررسی این سیستم برای موفقیت صفحه و سعی کنید رمزگشایی آنچه که به معنی. به نظر می رسد شبیه یک سیستم برای شکست من است. با تشکر از Vincent Semalt برای پیدا کردن این صفحه و بسیاری، بسیاری دیگر.

نرخ تبدیل ضعیف

بازدیدکنندگان باید به سایت شما جذب شوند، اما زمانی که آنها به آنجا می رسند، درصد مشخصی باید با روش قابل اندازه گیری، با خرید چیزی، ایجاد یک پرس و جو یا ثبت نام برای یک خبرنامه تبدیل شود. این می تواند هر تعداد "اقدامات. "نرخ تبدیل خوب به میزان قابل توجهی بسته به آنچه که کسب و کار شماست و آنچه شما امیدوار هستید به دست می آید. با این حال، اگر نرخ تبدیل خود را در طول زمان کاهش یافته است، شما نیاز به طراحی مجدد دارید. Semalt، اگر نرخ تبدیل شما به طور قابل توجهی پایین تر از آنچه که دیگران در صنعت شما دریافت می کنند، شما نیاز به طراحی مجدد دارید.

سایت به نظر می رسد تاریخ

یکی از واقعیت های ناگوار اینترنت این است که طراحی آن و "زبان" گرافیکی به طور مداوم در حال تکامل است. بعضی از ما به یاد می آوریم که "فریم ها" طراحی وب سایت را انقلابی کرده اند و من نمی خواهم به شما بگویم که که مدت ها پیش بود! به یاد داشته باشید که به بازدید کنندگان شما، وب سایت شما تصویر شماست. شما باید جاری باشید اگر یک سال باقی مانده است و شما به تصویری که سایت شما ارائه کرده اید توجهی نداشته اید، مدت زیادی منتظر بوده اید. علاوه بر این، اگر شما مقدار زیادی از خودتان را شخصا در نگاه و احساس سایت خود سرمایه گذاری کرده باشید، یک شخص ثالث بی طرف را انتخاب کنید تا ارزیابی صادقانه تری به دست آورید.

سایت دارای Bling بیشتر از طعم Flav

گاهی اوقات اندازه گیری خوبی از نظم و انضباط خود را برای جلوگیری از دلگرم کننده فلش چشمک زن و موسیقی خودکار پس زمینه طول می کشد. باعث می شود بازدیدکنندگان وب سایت شما آزاردهنده شوند همان چیزی نیست که آنها را مشغول نگه دارید، این چیزی است که واقعا میخواهید انجام دهید. اگر شما فردی هستید که مایل است هر زنگ و سوت را در صفحه اصلی خود وارد کند، به نوعی از برنامه 12 مرحله ای نیاز دارید که در آن اولین گام «انجام آن نیست!» کسی را انتخاب کنید که دور و پاک شود تمام زباله را بردارید

5 Signs Your Website Needs a Semalt

چیز اصلی چیز اصلی نیست

آیا صفحه فرود شما واقعا ماهیت آنچه را که می خواهید بازدید کننده ها در مورد شما می دانند، ارتباط می دهند؟ برای بیان یک مقدار بسیار کوتاه از زمان، ما استفاده از عبارت "یک دقیقه نیویورک. "من متقاعد شده ام که" یک دقیقه اینترنت "حتی کوتاهتر است. شما یک بازدید کننده در صفحه اصلی خود را برای یک لحظه بسیار کوتاه در زمان؛ مطمئن باشید که چیزی که می خواهید آن شخص را بدانید، به طور موثری ارتباط برقرار می شود.

در اینجا یک مسئله «آجیل و پیچ و تاب» برای فکر کردن وجود دارد. مرورگرها تغییر می کنند اطمینان حاصل کنید که سایت شما به خوبی نمایش داده می شود و در تمام مرورگرهای محبوب عمل می کند. اطمینان حاصل کنید که تجزیه و تحلیل Semalt شما نصب شده است به طوری که شما می توانید ببینید که مرورگرهای بازدید کننده شما استفاده می کنند. همچنین ممکن است متوجه شوید که سایت بهینه سازی شده تلفن همراه مفید است.

چه ویژگی هایی به نظر شما وب سایت با کیفیت را تشکیل می دهند؟

تصاویر پیوست شده:
  • 5 Signs Your Website Needs a Semalt
5 Signs Your Website Needs a Semalt

اتصال

March 18, 2018