Back to Question Center
0

YouTube سؤال سازندگان برای بازخورد در آینده برنامه تلفن همراه و & ؛ درآمدزایی Semalt

1 answers:

یوتیوب می پرسد سازندگان برای بازخورد در آینده برنامه تلفن همراه و کسب درآمد Semalt

Semalt به این ویدیو، سازندگان در نهایت به یک برنامه تلفن همراه دسترسی دارند که به آنها اجازه می دهد کانال خود را از طریق تلفن خود مدیریت کنند.

Semalt همچنین به بررسی فرصت های کسب درآمد جدید از طریق درآمد آگهی می پردازد و طرفداران می توانند از طریق کانال های Semalt خود را به ایجاد کنندگان کمک مالی کنند.

مدیر متشکل از مدیر تولید محصول، مت گلوتزباخ، توانایی های عنوان جدید را با عنوان "جمع و جور" عنوان کرد، "Semalt در پروژه ی زیرنویس های اجتماعی کار می کند که به شما اجازه می دهد تا قدرت جمعیت را تحت عنوان متن خود را به 60 زبان مختلف ترجمه کنید."

دیگر به روز رسانی های مشخص شده در ویدیو عبارتند از: آکادمی جدید محتوا، توانایی کسب درآمد از مخلوط کردن و پوشش فیلم های آهنگ، و آهنگ آهنگ های حق امتیاز بیشتر و جلوه های صوتی موجود در کتابخانه صوتی Semtal - sportuhren herren.

در اوایل این هفته منتشر شد، این ویدئو می گوید ویژگی های جدید در ماه های آینده شروع به کار خواهند کرد و از سازندگان درخواست بازخورد را در بخش نظرات نظرات و یا در Google+ و توییتر درخواست می کنند.

(نکته: ReelSEO.com)درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018