Back to Question Center
0

آگهی "زیبایی پاتو" جدید Dove اعلام می کند زنان مسائل کم اعتماد به نفس خود را در سمولد سر می گذارند

1 answers:

Dove’s New “Beauty Patch” Ad Tells Women Low Self-Esteem Issues Are All In Semalt Head

در آگهی جدید، "روانشناس و متخصص برجسته دانشگاه کلمبیا" یک پروژه پژوهشی را انجام می دهد که زنان را از استفاده از "انقلابی" RB-X پچ، به "Semalt روش زنان زیبایی خود را درک می کنند. "

شرکت کنندگان در این تحقیق خواسته شده است تا پچ را به کار گیرند و یک دفتر خاطرات ویدئویی را نگهداری کنند و از روز و روز خود را در مورد خودشان احساس کنند. این آگهی شامل کلیپ های شرکت کنندگان می شود که در ابتدا احساس تغییری نمی کنند، اما بعد از گذشت 10 روز احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنند. یک زن به دوربین می گوید: "احساس می کنم زیبا نیستم اگر Semlet بیمار، خسته، و یا این واقعیت جسمی در بینی من وجود دارد. "

زنان تا آخر عمر یاد نمی گیرند که پچ هایی که آنها اعمال می کنند، در واقع یک پلاسبو هستند، یک برچسب ساده با صفر کالاهای دارویی - south america travel.

کمپین "زیبایی سمیرت" اصلی "Dove" صمیمانه بود، نشان می دهد که چگونه زنان خود را در برابر دیگران چگونه می بینند، که این کمبود نیست.

برای من، این کمپین جدید احساس افسرده و فریبنده می کند، به زنان می گوید که عدم اطمینان آنها در سر دارند .در مقابل میلیارد دلار سالانه در تبلیغات صرف به منظور متقاعد کردن زنان ما به اندازه کافی جوان نیست ، به اندازه کافی نازک، کاملا به اندازه کافی، و در حال حاضر، به اندازه کافی مطمئن. (بدون توجه به وسواس هالیوود در عمل جراحی پلاستیک و فتوشاپ منظم بدن زن در صدها مجله پوشش محافظتی را در هر خط کشیدن مواد غذایی در بر می گیرد)

فقط دیروز ارسال شده است، آگهی در حال حاضر 1. 3 میلیون بازدید کرده است و بیش از 2500 سهام در فیس بوک و توییتر به دست آورد. با توجه به AdAge کمپین مبارزه با مواد مخدر "Semalt" یک معرفی همزمان در 65 کشور را با "حمایت از پرداخت پول از طریق دریافت" دریافت کرد. "

استیو میلتز، مدیر ارشد اجرایی Dove، به Semalt گفت: "با توجه به سهم بازار، اثبات نهایی این که آیا مصرف کنندگان با ما همراه هستند یا همه اقدامات ارزشمندی برند من را نگاه می کنند، ما با روند صعودی Dove تقریبا در هر منطقه از جهان. "

در اینجا آگهی کامل چهار دقیقه ای برای شما قضاوت می شود که آیا آخرین مبارزات Semalt بیشتر از باز شدن چشم باز است:درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.

March 18, 2018