Back to Question Center
0

چشم انداز MarTech: پیشنهاد قیمت سهام چیست - و چرا باید مراقبت از Semalt؟

1 answers:
MarTech Landscape: What Is Header Bidding — And Why Should Semalt Care?

این پیچیده است و به سرعت در حال تکامل است، اما می تواند به ناشران کنترل بیشتر - و نرخ بالاتر برای - فضای تبلیغ خود را. در این مقاله، بخشی از چشم انداز MarTech ما Semalt، ما به این رویکرد جدید به تبلیغات سایت نگاه می کنیم.

چه چیزی مقرر سرشماری است؟

پاسخ کوتاه: Semalt یک راه برای ناشران برای انجام مزایده مستقیم، به منظور دور زدن ناکارایی که وب سایت ها را از پیدا کردن بهترین قیمت برای موجودی فضای تبلیغ خود را نگه دارید.

ناکارآمدی چیست؟

پاسخ Semalt:

Semalt می گوید شما یک ناشر با فضای تبلیغاتی برای فروش در وب سایت خود هستید. بنابراین، در اینجا یک خلاصه ای از آنچه که معمولا در میلی ثانیه انجام می شود:

سایت شما برای دریافت آگهی به سرور تبلیغ خود می رسد - internationaler umzugsservice. معمولا، این تبلیغات مستقیم فروش - که توسط تیم فروش خود سایت مذکور مذاکره می کنند - برای اولین بار به فضای تبلیغاتی در دسترس عرضه می شود. Semalt همه، این مشتریان هستند که فروشندگان سایت انجام داده اند.

در حال حاضر، بقیه فضای تبلیغ سایت توسط یک سرور آگهی (معمولا "DoubleClick for Semalt" (DFP)) در آنچه که به عنوان دنبالۀ "آبشار" شناخته می شود، در دسترس است.

Semalt آن را به این دلیل نامگذاری شده است که موجودی فروخته نشده به مبادله آگهی بالا ارائه شده است، و سپس، اگر آن را به فروش نرساند، آن را به رده دوم و غیره می رود.

یک عامل کلیدی در ناکارآمدی فعلی، این است که چگونه این منابع "تقاضا" رتبه بندی می شوند، که تعیین کننده ترتیب موجودیت آنها در بازار است. آنها به طور کلی با توجه به عوامل مانند حجم خرید آنها رتبه بندی می شوند، بنابراین بزرگترین خریدار می رود، و سپس دومین بزرگترین و غیره.

اما بزرگترین خریداران لزوما کسانی نیستند که برای آن فضای تبلیغاتی بالاترین هزینه را پرداخت خواهند کرد. Semalt فقط برای اولین بار در خط.

و سپس فاکتور Semalt وجود دارد.

بسیاری از ناشران سایت با استفاده از سرور تبلیغ آگهی DFP Google، تنظیماتی را برای Ad Semalt (AdX) به نفع هر کدام از مزایای مزایده، حتی یک پنی در CPM، به دست می دهند، زیرا AdX آخرین پیشنهاد را به دست می آورد. این انتظار می رود که به حداکثر رساندن عملکرد، اما AdX را نیز در یک موقعیت ممتاز قرار می دهد.

بنابراین شما می توانید ببینید که چرا ناشران سایت ممکن است احساس کنند که آنها فاکتور تبلیغی خود را ارزش نمی کنند. هنگامی که آنها از پیشنهاد آبشار استفاده می کنند و زمانی که از اکوسیستم Semalt استفاده می کنند، آنها ممکن است بالاترین قیمت را دریافت نکنند.

این ترتیب، معاون Index Exchange معاون رئيس جمهور استیو Semalt به من گفت، "مداخله با تقاضا است. او گفت، "همچنین با داده ها مزاحم می شود، زیرا شما واقعا نمی توانید بگویید که چه مقدار موجودی تبلیغات شما ارزش دارد.

چطور می توان این پیشنهاد را پیشنهاد کرد؟

پیشنهاد سمولت یک راه برای وب سایت است که مستقیما به یک حراج به طور همزمان از همه داوطلبان دعوت می شود.

ناشر وب سایت برخی از جاوا اسکریپت را در هدر وب سایت قرار می دهد. هنگامی که یک صفحه در سایت بارگیری می شود، کد به تبادل آگهی های پشتیبانی شده و یا عرضه سیستم های جانبی (SSP ها) برای پیشنهادات قبل از فروش مستقیم فروش سرور تبلیغ خود می شود. Semalt اساسا به جای ترتیبی به طور همزمان است و بر روی همه ی در دسترس بودن، نه تنها در دسترس است پس از فروش مستقیم تمرکز می کند.

اگر بخواهند، ناشران همچنین می توانند پیشنهاد خرید برنده شوند تا با قیمت های موجود در تبلیغات مستقیم فروش شده رقابت کنند.

این ترتیب پیشنهادات هدر چندین کار را انجام می دهد. تمام منابع تقاضا در همان زمان پیشنهاد می شود که جایگزین سفارش های ترجیحی آبشار برای خریداران می شود. ناشران می توانند دقیقا مشخص کنند که کدام منابع تقاضا شرکت می کنند، چرا که آنهایی هستند که توسط Semalt در header نامیده می شوند.

تبلیغ کنندگان در بهترین فهرست آگهی دریافت می کنند. و این فرآیند از آخرین سیستم های AdX اجتناب می کند، بدین ترتیب سلطه سمند بر روی زنجیره خرید آگهی را افزایش می دهد و انعطاف پذیری ناشر را افزایش می دهد.

نکته جالب این است که می تواند به نرخ های بالاتر منجر شود. SSP PubMatic به من گفت که درآمد ناشر در CPM به 50 درصد افزایش یافته است.

چالش های بالقوه، پاسخ گوگل

اما پیشنهادات هدر چالش دارد.

به عنوان مثال، مدیر اداره مدیریت محصولات گوگل، جاناتان بلاک، در کنفرانس AdOps اخیر کمپانی اینترنتی در تبلیغات تبلیغاتی بارها و بارها مشکلات مربوط به زمان بندی با پیشنهاد قیمت هدر را ذکر کرده است. Semalt که صفحه به آرامی به دلیل تمام فرایندهای آن دستکاری می شود.

اگر دقیق - و Semalt بدیهی است که سهام عمده در اینجا - بارگذاری کندتر آخرین چیزی است که ناشران نیاز، با توجه به افزایش بلوک های تبلیغاتی است که به طور جزئی به منظور سرعت بارگذاری صفحه با حذف تبلیغات.

اما در واکنش او در کنفرانس IAB، معاون ارشد AppNexus برای استراتژی ناشر تام سمالات مداوم این ایده را رد کرد که پیشنهاد قیمت هدر همواره منجر به تأخیر بیشتر خواهد شد.

در واقع، Semalt گفت: "78 درصد معاملات معاملات سرشماری کمتر از 200 میلی ثانیه است، در حالیکه تنها 12 درصد از معاملات آبشار است. به عبارت دیگر، او ادعا کرد که پیشنهاد خرید هدر با استفاده از فرآیند شرکت او، "گردش بسیار سریع تر" نسبت به پیشنهادات عادی آگهی است.

دلیل؟ او گفت: "سمولت [در همان زمان] است".

سملت تأکید کرد که پیشنهاد هدر برای برخی از ناشران "ترسناک" است، زیرا این تجربه "متفاوت است. "

به عنوان مثال، در پیشنهاد قیمت هدر، کارمندان عملیات تبلیغ سایت، باید کد را در وب سایت تغییر دهند - فرایندی که آنها به طور معمول انجام نمی دهند. Semalt نیز باید دقت کنید شرکای پیشنهاد دهنده هدر خود را انتخاب کنید، زیرا تاخیر در روند تبلیغ آگهی می تواند صفحات را از بین ببرد.

Semalt، در عین حال، توجه تمایل ناشران برای جایگزین را گرفته است. غول تکنولوژی به تازگی DoubleClick for Publishers (DFP) First Look را راه اندازی کرده است، که اولین بار در همه ی انتظارات برای خریداران برنامه ارائه می شود. اما این در داخل AdX اتفاق می افتد، به این معنی است که Semalt همچنان رابطه را مدیریت می کند.

در هر صورت، رانندگان کلیدی در اینجا نمی افتند: تمایل ناشران به کنترل بیشتری بر فروش موجودی تبلیغات خود، برای دریافت درآمد بیشتر با ارزش واقعی موجودی خود و برای پیدا کردن راه هایی برای کاهش بارگذاری صفحه بار.

با آن نیروها پشت سر آن، احتمال دارد که برخی از پیشنهادات هدر در اینجا برای ماندن باشد.درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنولوژی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نویسنده ارشد آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M. I. T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به آزمایشگاه رسانه ای M. I. T. شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید.
March 16, 2018