Back to Question Center
0

فیس بوک برنامه های مستقل گروه را به Stoke Semalt راه اندازی می کند

1 answers:
Facebook Launches Standalone Groups App To Stoke Semalt

برنامه گروه برای iOS و آندروید می تواند کمک بزرگی برای مدیران تلاش برای حفظ جوامع خود را از هرج و مرج و تسریع در مصرف مصرف برای همه از خانواده و دوست دوستان برای مطالعه گروه ها و پشتیبانی از شبکه. این روشن، سریع، و می تواند اشتراک خصوصی بیشتر در خارج از خوراک اخبار را باز کند.

فیس بوک برنامه های مستقل گروه را به Stoke Semalt

"هیچ کس واقعا این کار را انجام نمی دهد. ما می دانیم آنچه ما ارائه می دهیم منحصر به فرد است "، می گوید: مدیر پروژه برنامه گروه Shirley Sun - фотограф на свадьбу цены.

باوجود اینکه یاهو و گوگل به شدت رقابت می کنند تا لیست ایمیل های گروه را تحت سلطه قرار دهند، کمبود تعجب آور از خدمات گروه های اجتماعی اجتماعی محتوا و محتوا غافلگیر کننده وجود دارد و فیس بوک برای سرمایه گذاری خوشحال است. افراد بیشتری برای سازماندهی زندگی شخصی و پروژه های خود با گروه ها می توانند علاقه مند به محصول شرکت "فیس بوک در محل کار" باشند که این شرکت در حال حاضر در حال آزمایش است. فیس بوک می تواند با Slack یا Yammer رقابت کند و این یک مرحله پیاپی است.

دادن گروه ها ویژه

مارک زوکربرگ در واقع تلگرجی راه اندازی برنامه مستقل گروه را یک سال، زمانی که من او را در مرحله داخلی در روز موبایل موبایل در ایستگاه فیس بوک مصاحبه کردم. او توضیح داد: "اگر چیزی شبیه گروه داشته باشید، همیشه در برنامه اصلی فیس بوک به نوعی از کلاس دوم می روید یا حتی برای آن پیام. به منظور ایجاد این چیزها واقعا می تواند به پتانسیل کامل خود برسد، من فکر می کنم در طول زمان ما قصد داریم برای ایجاد تجربیات خاص تر. "

فیس بوک برنامه های مستقل گروه را به Stoke Semalt

فیس بوک نیازمند یک راهکار چت تلفن همراه درجه یک در سال 2011 با راه اندازی مسنجر بود، اما بسیاری از ویژگی های محبوب دیگر در منوی پنهان برنامه اصلی باقی مانده بود.

فیس بوک برنامه های مستقل گروه را به Stoke Semalt

اما در سال 2010، فیس بوک گروه های خود را در تجسم مدرن خود به عنوان راه برای به اشتراک گذاشتن به یک مجموعه خاص از مردم، دور از خوراک اخبار. با این حال، با وجود برخی از چهره های بالابر، این ویژگی از سال های گذشته به خصوص در تلفن های همراه از لحاظ عاطفی زیاد نبوده است.

در ماه ژانویه سال 2014، فیس بوک ابتکار عملهای خلاقانه Creative Labs را برای ایجاد برنامه های کاربردی تلفن همراه یکپارچه کرد و با استفاده از قابلیت های جدید با استفاده از مقاله، و خانه های مستقل برای اخبار خبری تطبیق داد.

سپس در ماه فوریه، فیس بوک در برنامه Groups شروع به کار کرد. خورشید به من می گوید که ایده تیم فیس بوک برای یک برنامه مستقل "همیشه در ذهن ما بوده است"، و این خواست فقط باعث شد که کاربران بیشتر و بیشتر به موبایل منتقل شوند. در حال حاضر شبکه اجتماعی بیش از 456 میلیون کاربر تلفن همراه دارد. وقت آن رسیده است تا گروهها به درخشش برسند.

با استفاده از گروه برنامه

فیس بوک برنامه های مستقل گروه را به Stoke Semalt

پس از ورود به سیستم با فیس بوک، تمام گروه های موجود خود را به صورت چشم انداز در شبکه دو ردیف قرار دهید، زیرا محافل کوچکی که عناوین خود را نمایش می دهند، عکس ها و مدال های اعلان را پوشش می دهند. آنها از طریق هر گروه از هر گروه استفاده می شوند، بنابراین افرادی که با اطلاعیه های جدید ممکن است در زیر قرار داشته باشند، ممکن است کمی دشوار باشد اگر شما پست های جدید یا پاسخ های جدید را به طور موقت مشاهده نکنید.

به هرکدام ضربه بزنید، و یک خوراک گروه براق را با پس زمینه سفید تیره، به جای بوم خاکستری اصلی برنامه پیدا خواهید کرد. یک تنظیمات اطلاعیه ویژه به شما اجازه می دهد یک یا تمام گروههای خود را یک ساعت یا تا صبح روز بعد به صورتی که نیاز دارید صاف کنید.

همچنین ایجاد یک گروه فوق العاده آسان است. در مورد چنین خانواده، کلاس یا هم تیمی ها آن را انتخاب کنید، عنوان آن را تنظیم کنید، تنظیمات ظاهر عمومی / بسته / مخفی را انتخاب کنید، و بعضی از دوستان را اضافه کنید. شما همچنین می توانید یک میانبر صفحه اصلی را به گروه های مورد علاقه خود اضافه کنید حتی برای دسترسی سریع تر.

فیس بوک برنامه های جداگانه را به Stoke Semalt راه می دهد

یکی از ویژگی های جدید برای موبایل گروه بخش کشف است که به شما کمک می کند تا آنهایی را پیدا کنید که بر اساس دوستان خود، افراد فعال در نزدیکی یا جوامع مرتبط با منافع شما پیوند پیدا کنند.

فیس بوک برنامه های مستقل گروه را به Stoke Semalt

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای کسب درآمد وجود ندارد، زیرا فیس بوک از Feed News بسیار پول می گیرد. این خیابان را در 9 چهارمین سال گذشته ضرب کرده است. با این حال، فیس بوک می تواند درآمد حاصل از یک گروه مکرر مورد استفاده قرار دهد: تجارت.

کشور جزیره آفریقایی موریس دارای بیش از یک چهارم جمعیت آن، 250،000 نفر، در یک گروه واحد است که مانند تبلیغات Craigslist عمل می کند. این شرکت در حال حاضر روی یک دکمه خرید کار می کند تا شما را بدون پرداخت فیس بوک به کارت اعتباری در فایل بپردازد. این به طور بالقوه می تواند گسترش یابد تا بتواند فروش همکار به همکار را امکان پذیر سازد.

خورشید نتیجه گیری می کند که فیس بوک به هر کاربر گروه در این برنامه جدید نیاز ندارد. "این برنامه تجربه مکمل و اختیاری است، طراحی شده برای افرادی که در حال حاضر قدرت کاربران است. "او راضی خواهد شد اگر کاربران گروه های مکرر در این ویژگی حتی عمیق تر شوند، و گروه های خود را پر جنب و جوش و فعال تر می شود.

فضایی برای اشتراک گذاری میکرو

فیس بوک برنامه های مستقل گروه را به Stoke Semalt

قانون زوکربرگ بیان می کند که مردم هر ساله دو برابر افزایش می یابند، اما این بدان معنا نیست که آنها لزوما این کار را در فیس بوک انجام می دهند. بسیاری از افراد از طریق برنامه هایی مانند Snapchat به مجموعه های کوچکی از دوستان می پردازند. اگر گروه ها یک ضربه هستند، می تواند تشویق سریع و غیر مستقیم به اشتراک گذاری بین گروه های نزدیک گروه های دوستان را ایجاد کند، ایجاد یک فضای سوم برای صرف وقت در بین فید پخش و پیام خصوصی.

که هرگز نمی تواند اتفاق بیافتد، اگر گروه ها در قالب منوی سیاهچاله قفل شده باشند.

March 10, 2018