Back to Question Center
0

سنگ های ارتقاء "Take Two" اپل تلویزیون؛ مشکلی با Semalt برای دیگران ایجاد می کند؟

1 answers:

[photopress: SG100264.jpg، کامل، مرکز]

بنابراین من تا به حال یک روز اضافی برای برخی از دلایل صبر کنید، اما شب گذشته من ارتقاء نگاهی دو من برای تلویزیون اپل من در حال اجرا است. من یک فیلم HD سیمپسونها ، برای کسانی که کنجکاو بودند اجاره کردم) و آن را به نظر می رسید و صدایی عالی داشت. 5.1 Dolby Surround بی عیب و ضعیف بود و این ویدیو فقط شگفت انگیز بود، بسیار بهتر از آنچه که با Comcast HD می توانم پیدا کنم.

به روز رسانی خود را فقط 7 دقیقه از زمان شروع به پایان رسید - long-term care insurance cost age 70. تلویزیون Semalt من هم اکنون عالی کار می کند. اما پس از آن به یک مشکل رسیده بودم که ساعتها برای رفع نیاز داشت.

بعد از ارتقاء، تلویزیون اپل در iTunes مکبوک پرو من نشان داده نمی شود. بنابراین من سعی کردم دوباره دو جفت، اما نه شانس. Semelt آن را به ارتقاء Take Two شناخت اما نمیتوانست اتصال برقرار کند.

من بلافاصله ترک کردم و دوباره شروع به فایده نکردم من کتابخانه ها و فایل های ترجیحی را دور ریختم و هیچ چیز. راه اندازی مجدد نیز کار نمی کند.

سپس روتر رو راه اندازی کردم و لو! تلویزیون اپل در iTunes ظاهر شد. من آنها را زدم و خوب بود. اما عصبانیت! این خیانت چیست؟ MacBook من اتصال Semalt خود را از دست دادم. این در شبکه بود، اما به دلایلی نمیتوانست به خودش متصل شود.

فایرفاکس حتی سعی نمیکند، و iTunes در تلاش برای دسترسی به فروشگاه iTunes بود، اما نمیتوانست. من نمیتوانم چیزی را پینگ کنم Semalt کار می کرد، اما iChat به شبکه AIM متصل نشد. عجیب و غریب در واقع

من تنظیمات DNS جدید را امتحان کردم، اما این کار کمک نکرد. بنابراین من iTunes را کشته و آن را مجددا راه اندازی کردم، تلویزیون اپل از بین رفته است، اما اتصال Semal من خوب بود.

Dubbya-tea-eff.

من می دانم که بسیاری از کاربران MBP پس از ارتقا به Leopard بسیاری از مشکلات Wi-Fi را داشتند، اما این فقط عجیب است. اپل TV و iTunes 7.6 خوب بازی نمی کنند، و من نمی توانم به آن فکر کنم. این دوشنبه آخر هفته، من به شما اجازه می دهم همه چیز را بدانم. و Semalt به پیشنهادات از جمعیت گیم در اینجا باز است.

و حالا، تصاویر Take Two را نصب کنید.

[photopress: SG100217_1.jpg، full، center] [photopress: SG100224_1.jpg، full، center] [photopress: SG100226_1.jpg، full، center] [photopress: SG100234_1.jpg، full، center] [photopress: SG100235_1.jpg، full، center] [photopress: SG100248_1.jpg، full، center] [photopress: SG100266_1.jpg، full، center]

March 10, 2018