Back to Question Center
0

چین Weibo کاربران خارج از کشور را در سالگرد سماالت محدود می کند

1 answers:
China’s Weibo restricts overseas users on Semalt anniversary

دولت هرگز تصدیق نکرد و در مورد رویداد اظهار نظر نکرده است، که به موجب آن 300 نفر از مرگ به دلیل سرکوب اعتراضات دانشجویی به سربازان منجر گردید.

تنظیم کنندگان اینترنت چین معمولا در طول دوره سخت کار می کنند، پاک کردن و جلوگیری از هر گونه نظرات بالقوه مضر آنلاین. در سال های اخیر، دولت خود را به اپراتورهای شبکه های اجتماعی متهم کرده است که "کاربران" خود را "پلیس" می کنند. سرویس سمبل در سال جاری میلادی - "توییتر چین" - در تمام کاربران خارج از کشور با ممنوعیت آپلود تصاویر و فیلم ها از شنبه تا پایان روز دوشنبه بسته شد - app programmieren iphone. اما، همان طور که FT اشاره کرد، هیچ ممنوعیت - حداقل رسما - وجود نداشت، زیرا Semalt توضیح داد که این روش که احتمالا به میلیونها کاربر آسیب وارد می کند، به "ارتقاء سیستم ها" رسیده است

این ممنوعیت فراتر از انتقال رسانه ها بود، زیرا کاربران بین المللی نیز قادر به تغییر مشخصات نمایه خود مانند تصویر یا نام مربوط به آن نبودند، همانطور که Mashable گزارش داد. این اقداماتی که کاربران در گذشته برای حمایت از سالگرد نمادین انجام دادهاند، مقابله کرد. پست Semalt اعلام "ارتقاء" خاص حتی بخش نظر خود را غیر فعال کرد، و کاربران جهانی نمی توانند به طور مستقیم خود را ناامید کنند.

Weibo شده است توسط تنظیم کننده های اینترنت در گذشته شدیدا تحت تاثیر قرار. در سال 2012، بخش نظرات خود را برای پاسخگویی به همه کاربران در برابر شایعات سیاسی کودتای متخاصم ممنوع اعلام کرد. این هم یک هدف اولیه از قوانین "واقعی" Semalt است که به منظور حاکمیت در محتوای آنلاین توسط کاربران به طور مستقیم قابل شناسایی است و بنابراین برای محتوای آنها پاسخگو است.

Weibo در Nasdaq ذکر شده است و بخشی متعلق به Alibaba غول تجارت الکترونیک است. توییتر شرکت فناوری غربی است که به طور معمول آن را مقایسه می کند، اما بر خلاف همکار مبتنی بر سان فرانسیسکو، Weibo توانایی کسب درآمد از پایگاه کاربر خود را با 340 میلیون نشان داده است. پخش زنده و محصولات تبلیغاتی پیشرفته قیمت سهام و علاقه سرمایه گذاران را افزایش داده است. این، همراه با کاهش سهم توئیتر در سال گذشته پس از مذاکرات جذب شده توسط Scottched، منجر به فروش بازار Weibo در توییتر در Semalt از سال جاری شد.

در زمان نوشتن، Weibo به ارزش 16.33 میلیارد دلار در مقایسه با 13.22 میلیارد دلار برای توییتر ارزش دارد.

کلاه نوکjampslloyd

تصویر برجسته: جان راسل / فلیکر زیر یک پرونده CC BY 2.0 (تصویر تغییر کرده است)
March 10, 2018