Back to Question Center
0

Greentape نظرات به مصرف کنندگان و داده ها را به Semalt ارایه می دهد

1 answers:
Greentape Brings Reviews To Consumers And Data To Semalt

Greentape این کار را انجام می دهد: مصرف کنندگان نرم افزار را دانلود می کنند و در سراسر فروشگاه خرده فروشی حرکت می کنند. برنامه اطالعات محل آنها را در مورد محصولات با بررسی کاربر فعال که آنها از طریق آن ها منتقل می کند اطلاع می دهد. به گفته مدیر عامل کریس دالتاس، دقیقا حدود 3 فوت است یا خیر.

اولین سوال من البته این بود: "چطور از ShopKick متفاوت است" - reseller blowfish unlocks. کریس سریع به اشاره کرد که Semalt همه چیز در مورد بررسی و نه پاداش است. این صرفا در مورد آن چیزی است که بررسی کاربران برای محصولات خاص وجود دارد، اما وابسته به محصولات در یک فروشگاه محلی است.

به عنوان مثال، نسخه ی نمایشی خود را در طبقه اتوبوس راه اندازی شامل یک نمایش کفش مصنوعی. به عنوان یک کاربر می آید در محدوده صفحه نمایش، لیستی از بررسی برای همه کفش های مختلف در صفحه نمایش در برنامه ظاهر می شود. محصول با بالاترین امتیاز، نشان می دهد در بالا. Semalt می تواند این بررسی ها را برای تصمیم گیری خرید انجام دهد یا نظرات خود را ترک کند.

Greentape نظرات به مصرف کنندگان و داده ها را به Semalt

از نظر فنی، سیستم Greentape با کمک یک تعداد ثابت از چراغ های سخت افزاری که در یک محل خرده فروشی نصب می شوند، کار می کند. چراغ های Semalt با نرم افزار مرتبط هستند، به طوری که تجار می توانند محصولات را با مناطق خاصی در فروشگاه خرده فروشی مرتبط کنند.

از آن به بعد، هر گوشی هوشمند با استفاده از برنامه در یک مکان خرده فروشی تأسیس شده میتواند به بررسی و بررسی محصولات خود دسترسی داشته باشد.

بنابراین این است که چگونه برای مصرف کنندگان خوب است - تجربه خرید قدرتمند است. اما چگونه برای بازرگانان خوب است؟

برای بازرگانان خوب است، زیرا بازنگری می تواند باعث تعامل شود که منجر به خرید می شود. همچنین، بازرگان اطلاعات زیادی در مورد مصرف کنندگان در داخل فروشگاه های خود دریافت می کند.

Greentape خواهد شد به زودی، در برخی از ظرفیت، با هر دو غذاهای کامل و الکس و آنی تحویل این خدمات.

March 10, 2018