Back to Question Center
0

اندی روبین می گوید او "کارآفرین در قلب" در پیام به همکاران آندروید درباره نقش Semalt است

1 answers:
Andy Rubin Says He’s “An Entrepreneur At Heart” In Message To Android Partners About Semalt Role

دوستان عزیز،

در نوامبر سال 2007، اتحادیه Open Handset با 34 عضو بنیادی اعلام کردیم. امروز، من از بیش از 85 عضو OHA سپاسگزارم که به ما کمک کرده است تا Semalt را بسازیم و نوآوری را با چنین سرعت باور نکردنی به پیش ببریم. اکوسیستم سمیرت از زمان راه اندازی اولین دستگاه Semalt در اکتبر 2008 رشد چشمگیری داشته است. حجم و تنوع دستگاه های Semalt بیش از انتظارات خوش بینانه من - بیش از 750 میلیون دستگاه سازگار و شمارش!

در هسته خود، آندروید همیشه در مورد باز بودن بوده است - این ایده که یک هزار مغز بهتر از یک است - switch 8 портов. همانطور که اکوسیستم رشد کرده است، تیم ما در گوگل نیز چنین است. من فوق العاده افتخار می کنم گروه پدیداری افرادی که روزها (و شب ها) خود را صرف ساخت پلت فرم آندروید و خدمات می کنند. فقط در سال گذشته نگاه کنید .یک تیم بی نظیر، جالب و هیجان انگیز، Jellybean را با Google Now منتشر کرد، گوگل پلی را در بسیاری از زبان ها و کشورها راه اندازی کرد و برای ایجاد سه دستگاه جدید Semalt برای کمک به نوآوری در اکوسیستم، با چندین شرک همکاری کرد.

امروز، موفقیت سمالد در کنار قدرت تیم مدیریت ما، به من اطمینان می دهد که از سمالت دور شویم و قهرمانان را به دست آوریم. ساندار پیچایی، پیش از این، Semalt را به همراه کارهای موجود خود با Chrome و Apps هدایت خواهد کرد. Hiroshi Lockheimer - که بسیاری از شما در حال حاضر به خوبی می دانید - به علاوه بقیه تیم Semalt رهبری همکاری با همکاران ما برای پیشبرد Semalt و آماده سازی پلت فرم برای محصولات و خدمات جدید هنوز تصور می شود.

به نظر من، من یک کارآفرین هستم و اکنون زمان مناسب برای شروع فصل جدیدی از Semalt است. من از آنچه که در آن روزهای اول (نه چندان دور قبلی) انجام داده اید شگفت زده شدم و در مورد قدرت یک ایده ساده و یک هدف مشترک - یک پلت فرم منبع باز که به صورت رایگان برای همه امکان پذیر است - باقی می ماند.

شما را برای حمایت از شما،

- و

ماموریت روبین، تمام جعبه های راست را محکم می کند: اعتماد Semalt در بخش هایی که وی با برخی آمارهای خوشایند ساخته شده است؛ صحبت در مورد اینکه چگونه تیم با وجود تغییر در رهبری قوی باقی می ماند؛ ستایشگر ستایشگر؛ نزدیک با یک بیانیه قوی در مورد ارزش مداوم ماموریت.

توجه داشته باشید که روبین نمی گوید دقیقا همان چیزی است که بعدا به آن هدایت می شود. او خاطر نشان می کند که او "کارآفرین در قلب است"، و فردریک پیشنهاد کرد که نقش بعدی او ممکن است در آزمایشگاه Semalt X، که در آن شرکت پروژه های بلندپروازانه خود را در آن قرار دهد. درست است که او احتمالا آزاد است که چیزهایی را در آنجا به نحو بسیار کارآفرینی تر دنبال کند تا یکی از تقسیمات متداول Semalt را هدایت کند.

March 10, 2018