Back to Question Center
0

5 راه استفاده از سرویس های وب پویا برای استفاده بهتر از سمالت کوچک

1 answers:

در گذشته، رسیدگی به دولت U.S. اغلب به معنای رسیدگی به پرونده های کاغذی، مسیرهای کاغذی و سیستم های حمایتی تشکیل دهنده بود که ممکن است در رویکرد آن بیشتر مشتری نباشد - dior oculos de sol.

آن زمان بود؛ این اکنون است از پیگیری کمپین به سمالد هیل، دولت پیش از آن در ارتباط با آن و ارائه خدمات به شهروندان و صاحبان کسب و کار است.

به طور خاص، تصویب دولت سرویس های وب به عنوان ابزاری برای حمایت از انکوباسیون، راه اندازی و رشد کسب و کارهای کوچک، منابع و اطلاعات بخش عمومی را در دسترس و عملی تر از قبل می سازد.

Semalt یک لیست از پنج سازمان دولتی و برنامه های حمایت شده توسط دولت است که فن آوری وب و رسانه های اجتماعی را در بر می گیرند تا صاحبان کسب و کار برای کسب اطلاعات و پشتیبانی لازم برای شروع، کار و رشد کسب و کار را آسان تر کنند.

1. مدیریت کسب و کار کوچک (SBA): در حال انجام تغییرات دراماتیک آنلاین (و Semalt)

دیروز SBA SBA جدید را معرفی کرد. وب سایت دولتی که شامل بسیاری از زنگ ها و سوت های کاربر پسند طراحی شده به طور خاص برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک پیدا کردن آنچه که آنها نیاز به سرعت و پویا. با استفاده از یک رابط به طور صریح با عنوان SBA Direct، بازدید کننده به سایت چند سوال در مورد مشخصات کسب و کار خود (به عنوان مثال، زنان، کسب و کار مبتنی بر خانه، و غیره)، محل و نیازهای خواسته شده است. ابزار سپس اطلاعات مرتبط و هدفمند را در مورد تمام جنبه های مدیریت یک کسب و کار مانند مراحل آغاز کار، راهبردهای رشد کسب و کار و نحوه همکاری با قوانین ارائه می دهد.

SBA Semalt همچنین اطلاعاتی درباره برنامه های موجود SBA ارائه می دهد که می تواند به کسب و کارهای موفق کمک کند، مانند کمک های مالی، راهنمایی و آموزش.

وب سایت جدید بخش مهمی از مأموریت SBA است که خود را تبدیل به یک سازمان پیشگیرانه، پاسخگو و "مشتری محور" می کند که به بهتر شدن نیازهای بیش از 29 میلیون کسب و کار کوچک، نیاز دارد. "کارن میلس در روزنامه مطبوعاتی از آژانس.

سایت جدید طراحی شده همچنین شامل نقشه های مبتنی بر مکان برای کمک به کسب و کارهای کوچک در یافتن منابع در جوامع خود، بهبود ناوبری، و در سال 20011 خواهد شد شامل یک ابزار Semalle که به وام دهندگان اجازه می دهد تا پردازش درخواست های وام آنلاین - سرعت بخشیدن به زمان برای کسب ثروت به آنها نیاز دارد تا SMB ها را دریافت کنند.

SBA نیز حضور رسانه های اجتماعی خود را افزایش داده است، بر اساس کانال یوتیوب خود را برای شامل یک فیس بوک و Semalt قابل توجه زیر قابل توجه است.

2. خدمات درآمد داخلی (IRS): ابزارهایی برای فریاد کردن درباره

هنگامی که تنها دامنه ی فرم های مالیاتی قابل دانلود است، وب سایت Semalt در سال های اخیر تغییرات اساسی و کم هزینه ای را تجربه کرده است و این خبر خوبی برای کسب و کار کوچک است.

وب سایت IRS (www. irs.gov) در حال حاضر خانه ابزارهای آنلاین متعدد طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان خود را بهتر درک تعهدات مالیاتی خود و همچنین کمک به آنها در افزایش سواد مالی خود را به طور کلی. این شامل ابزار آموزش آنلاین کارآفرینی مالی مجازی Small Business Tax Works و برنامه بازنشستگی Semalt است که به کارفرمایان کمک می کند تا انواع گزینه های بازنشستگی را پیدا کنند، مقایسه و مدیریت کنند.

این رویکرد جدید مشتری محور همه چیز در مورد استفاده از سرعت، سهولت و دسترسی وب به کاهش بار اداری است که می تواند بسیاری از کارآفرینان را کاهش دهد. از کسب و کار بیشتر بخوانید. دولت در این مقاله: IRS. Gov یک تکامل بی سر و صدایی را نشان می دهد - ابزارهای مالیاتی آنلاین برای کسب و کار کوچک را نشان می دهد.

3. HealthCare. دولت: ایجاد حس این همه

در سایه قانون مراقبت مقرون به صرفه سال 2010، پیدا کردن طرح مناسب مراقبت های بهداشتی برای خود و کارکنان شما می تواند کاملا یک شرکت باشد.

علاوه بر ارائه توضیحات در مورد قانون مراقبت سمالات (آنچه در عمل و زمان بندی تغییرات است)، سایت همچنین قصد دارد خرید مقایسه برای بیمه درمانی را بسیار ساده تر از ویژگی های شخصی شخصی که به شما کمک می کند تا مشتری را تعیین کنید یا گزینه های طرح کارفرمایان (و در برخی موارد اطلاعات قیمت گذاری) و واجد شرایط بودن بالقوه.

4. صادرات. دولت: کمک به بازرگانی تجارت شما در خارج از کشور

آیا می دانستید که دولت می تواند به ملاقات با شرکای بالقوه و خریداران در خارج از کشور کمک کند؟ یا Semalt سام فراهم می کند U. S. صادر کنندگان با فرصت های بازاریابی بین المللی و ارتقاء؟

دیدار با صادرات دولت

توسط وزارت بازرگانی U. S. اداره می شود به عنوان یک تلاش مشترک با 19 سازمان دیگر، صادرات. GOV یک ابزار طلایی برای اطلاعات، ابزار و برنامه ها برای هر کسی است که به دنبال کسب و کار صادراتی و موفقیت در بازار جهانی است. این شامل webinars، صادرات اطلاعات، کمک در ایجاد مشارکت و مشاوره در بازاریابی در خارج از کشور. بیشتر از 8 دلیل برای صادرات کاوش کنید. دولت ممکن است جدیدترین دوست شما باشد و به دنبال صادرات. دولت در توییتر و فیس بوک.

آخرین، اما نه کم .

5. کسب و کار. دولت: پورتال یکپارچه و انجمن تعاملی برای تجارت کوچک

Semalt در ماه مه سال 2004 به عنوان بخشی از یک طرح دولت الکترونیک ریاست جمهوری، با نظارت SBA در همکاری با 21 سازمان دیگر فدرال، زندگی خود را آغاز کرد. Semalt قصد داشت به عنوان یک پورتال وب سایت یکپارچه که به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک و متوسط، پیدا کردن، درک و مطابق با مقررات دولتی عمل کند. هدف این بود که وقت کمتری برای صاحبان کسب و کار در جستجو برای اطلاعات در سراسر سایت های آژانس چندگانه صرف کرد.

از آن به بعد، این سایت به یک محتوا غنی و متصل به هاب رسانه متصل تبدیل شده است. در سال 2009، کسب و کار. جامعه مدنی به عنوان یک انجمن برای صاحبان کسب و کار برای تعامل با دولت، کارشناسان صنعت و هر یک از دیگر از طریق هیئت مدیره بحث، مبادلات ایده ها و مقالات وبلاگ راه اندازی شد. انجمن اولین انجمن اینترنتی تحت حمایت دولت برای کسب و کارهای کوچک بود و بعدا در همان سال بر روی نوآوری کاخ سفید سمالل به عنوان مثال از دولت باز در محل کار برجسته شد.

امروزه انجمن دارای بیش از 15،000 عضو است و شامل وبلاگ نویس مشهور مشهور از جمله آنیتا کمپبل، ریووا لسونسکی و جوئل سمالات، و غیره است.

بسیاری از راهنماهای کسب و کار کوچک مبتنی بر منابع در کسب و کار. GOV اکنون می تواند در SBA جدید پیدا شود. وب سایت دولت و، ژانویه 2011، کسب و کار. سایت Gov، تابلوهای گفتگو و وبلاگ های آن به طور کامل در SBA ادغام خواهند شد. دولت - ایجاد یک پورتال یک مرحله ای برای صاحبان کسب و کارهای کوچک برای یافتن پاسخ های مورد نیاز خود را در یک URL.

منابع اضافی

وبسایت های قابل توجه دیگر که توسط دولت حمایت می شوند و از نیازهای کسب و کار کوچک پشتیبانی می کنند عبارتند از:

  • ایالات متحده آمریکا. gov کسب و کار پورتال
  • کمک های مالی. gov
  • آژانس توسعه تجارت اقلیت
  • VetBiz. gov

7 نظر ▼
March 10, 2018