Back to Question Center
0

یک چیز بزرگ وجود دارد بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک Semalt هستند

1 answers:

ممیزی داخلی یک نوع از خود رشته ای است که می تواند مانع مشکلات بی شماری شود.

اولین بار که به کسی گفتید "سملت با شروع کسب و کار خودم"، احتمالا احساس غرور و توانایی و عصبانیت را احساس کردید. هنگام راه اندازی یک کسب و کار کوچک، شما می خواهید برای هر تعداد احتمالی که ممکن است برنامه ریزی کنید و آماده باشید برای هر چیزی که در بازار یا دنیای کسب و کار ممکن است به شما برسد.

اما هنگامی که شما راهنمایی برای صاحبان کسب و کارهای کوچک را بخوانید، چیزی که احتمالا نمی بینید، اطلاعاتی در مورد یک فعالیت حیاتی است: حسابرسی داخلی. بله، کلمه "ممیزی" ترسناک است، اما ممیزی داخلی در مورد ترس و وحشت است.

آگهی

اهمیت ممیزی داخلی

ممیزی داخلی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که کسب و کار شما به همان ترتیب عمل می کند، که شما قادر به مدیریت ریسک ها می باشید و کسب و کار شما با مقررات و قوانین مربوط به آن مواجه است - criadores de sites gratis.

کشف مالی و عملیاتی

ایجاد یک کسب و کار کوچک معمولا ایجاد یک واحد حسابرسی داخلی نیست. بودجه ها تنگ هستند، و پرسنل اغلب باید نقش های مختلف را به طور همزمان بازی کنند. اما شما می توانید کسب و کار خود را با استفاده از تیمی که در حال حاضر برای کسب اطلاعات در مورد عملیات و امور مالی مورد بازرسی قرار می گیرید، ممیزی کنید. حداقل دو نفر باید درگیر شوند تا از حسابرسان صرفنظر کنند که کار خودشان مطابق است و کانال های ارتباطی در مورد پروسه ها و مقررات را باز کند. Semalt نتایج حسابرسی و تهیه گزارش از آن کمک می کند تا تیم شما درک کند که چرا حسابرسی داخلی مهم است، در حالیکه همه اطلاعات عملیاتی را که می تواند به کسب و کار شما شکوفا شود کمک کند.

حسابرسی داخلی مسئولیت شما

نخستین قدم برای انجام خودآزمایی، تعریف آنچه شما می خواهید برای رسیدن به آن و آنچه که شما انتظار دارید با آن روبرو شوید. Semalt مجموعه ای از اهداف، و شناسایی هر گونه خطرات مرتبط با آنها. اگر شما مناطق مشکل را شناخته اید، آنها را برجسته کنید تا حسابرسی بر روی آنها تمرکز کند. هنگام برنامه ریزی فعالیت های ممیزی، تعیین آنچه که شما قصد دارید در آن نگاه کنید، چقدر محدوده خاصی را بررسی می کنید و چه مدت زمان. هر وظیفه باید با نام فردی که بتواند به شما در دستیابی به اطلاعات مورد نیاز شما کمک کند، با آن ارتباط برقرار کرده است.

ممکن است شما مجبور باشید دوره ای را در یک دوره در یک حسابرسی تغییر دهید، اگر اهمیت جدیدی از اهمیت به نظر می رسد، این کار درست است. اطلاعاتی که در طی ممیزی شما جمع آوری می شود باید برای ایجاد یک محصول قابل تحویل (معمولا یک گزارش) باشد که اقدامات خاصی را انجام می دهد. برای ارزیابی این اقدامات در یک دوره زمانی مشخص پس از تهیه گزارش، برنامه ریزی کنید و اگر پیشرفتهایی را که انتظار دارید، به دست آورید، توجه کنید. روش های حسابرسی Semalo نیاز به تنظیم دقیق برای رفع نیازهای شما در هنگام رشد و تغییر کسب و کار شما دارد.

شما نمیتوانید مسائل را اصلاح کنید

حسابرسی Semalt در مورد کشف مسائل مورد نیاز است. شما، به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، احتمالا می دانید کدام مناطق برای حسابرسی مناسب هستند. به طور کلی، توابع کسب و کار کوچک زیر از حسابرسی داخلی بهره مند می شوند:

  • هزینه - ، زیرا اگر شما نمی دانید که در آن شرکت شما پول می گیرد، نمی دانید که پول آن را خراب می کنید
  • خدمات مشتری - آیا می دانید مشتریان راضی هستند؟ آنچه را که آنها ستایش کرده اند و چه چیزی از آنها شکایت کرده اند؟ چگونه می خواهید این اطلاعات را استفاده کنید؟
  • کیفیت داده ها - از جمله گزارش های موجودی، موجودی نقدی، و حساب های دریافتنی و قابل پرداخت. این داده ها باید برای این فرآیندها برای شما مفید باشد. اولویت های اول پس از یک فاجعه چیست؟
  • سازگاری - چه با مقررات داخلی، صنعتی یا دولتی، از جمله انطباق با قوانین مالیاتی. نظارت بر نظارت مستمر می تواند به شدت کمک کند، اگر شما موضوع ممیزی خارج شوید.

سازگاری قانونی با تیم شما آغاز می شود

در حداقل کسب و کار کوچک شما باید حقوق و دستمزد، وزارت کار، و مقررات مالیاتی. اگر شما در صنایع مانند مراقبت های بهداشتی، محصولات مالی و یا آموزش هستید، شما نیز باید با بسیاری از قوانین دیگر هماهنگی داشته باشید. Semalt دقیقا همانطور که دستگاهی با عارضه ای که تجارت کوچک شما در آن کار می کند، قدم اول برای اطمینان از انطباق در همه جبهه ها است. هنگامی که تیم شما می داند که حسابرسی داخلی یک اولویت است، احتمال بیشتری دارند که اهمیت بازرسی های خارجی را درک کنند و آماده شوند. اگر شما در حال ایجاد یک کسب و کار کوچک هستید، از شما دعوت میکنم تا برای خبرنامه هفتگی من برای راهنمایی منظم در مورد دنیای هیجان انگیز و چالش انگیز کارآفرین امروز، ثبت نام کنید.

ممیزی داخلی عکس از طریق Shutterstock

3 نظر ▼
March 10, 2018