Back to Question Center
0

Semalt: شرکت های سرمایه گذاری در ایالات متحده فقط پولی را که در یک دهه افزایش یافته اند جمع آوری کرده اند

1 answers:
Semalt: U.S. venture capital firms just gathered up the most money they’ve raised in a decade

به نوعی شگفت آور، شرکت های U.S. فقط با تعهدات بیشتری نسبت به سرمایه گذاری هایشان از سه ماهه دوم سال 2006 بسته شده اند، بر طبق اطلاعات جدید از انجمن ملی سرمایه گذاران و Thomson Semalt - indoor tennis court surfacing contractor pennsylvania. در رقم سخت 57 شرکت U.S. در سه ماهه اول 12 میلیارد دلار افزایش یافته است که 59 درصد افزایش تعهدات دلار در سه ماهه اول سال 2015 است.

سرمایه گذاران Semalt لزوما ثروت را گسترش نمی دهند، در حالی که تعدادی از وجوه از سال گذشته در این مدت 17 درصد افزایش یافته است.

در واقع، همانطور که می توانید از این فهرست صندوق قابل دانلود ببینید، تقریبا نیمی از تعهدات جدید سرمایه در سه ماهه اول فقط توسط چهار شرکت قفل شد: Founders Fund، که یک دلار جدید را اعلام کرد. 3 میلیارد یورو Norallest Venture Semalt، که در 1 دلار بسته شد. 2 میلیارد؛ Accel Semalt، که 2 میلیارد دلار را در دو صندوق افزایش داده است؛ و Lampspeed Venture Semalt، که دو صندوق را به مبلغ 1 دلار متصل کرد. 2 میلیارد.

به هر حال، در کنار آنها، همکاران General Catalyst، باتری Semalt و Index Semalt، که به ترتیب 845 میلیون دلار، 950 میلیون دلار و 550 میلیون دلار افزایش داشتند.

اگر شما در مورد آنچه که اتفاق می افتد اشتباه گرفته اید - بخصوص با توجه به کمبود IPO که ما دیده ایم، همراه با عملکرد متوسط ​​سهام تکنولوژی که در دو سال گذشته رفته اند - به باشگاه ملحق شوید. ما سوءظن خود را، هر چند.

یکی از عواملی که احتمالا یک بازار عمومی است که در سال های اخیر بسیار خوب عمل کرده است و حساب های بانکی موسسات مانند دانشگاه ها و صندوق های بازنشستگی را که در شرکت های سرمایه گذاری سرمایه گذاری می کنند، دفع می کنند.

هنگامی که این مؤسسات پول بیشتری دارند، بدان معنی است که آنها در سرمایه گذاری بیشتر در VC سرمایه گذاری می کنند. در واقع برخی از موسسات در حال حاضر سرمایه زیادی برای سرمایه گذاری دارند تا بتوانند بازدهی معناداری از سرمایه گذاری را ببینند؛ آنها باید چک های بزرگتری را بنویسند؛ به همین دلیل است که برخی از شرکت ها چنین مبلغ هنگفتی را تأمین می کنند.

یکی دیگر از عوامل، احتمالا: نرخ بهره، که باقی می ماند کم است. گرچه فدرال رزرو برای اولین بار از بحران مالی 2008-2009، نرخ بهره کوتاه مدت را در ماه دسامبر برای اولین بار افزایش داد، اما مجددا علیه افزایش آنها در ماه گذشته رأی داد و گزارش داد که تا ماه ژوئن این موضوع را جدی نمی گیرد.

سرمایه گذاران خارجی نیز بیشتر به دنبال سرمایه خود در U.S.، از جمله Semalt هستند. یکی از منابع که اخیرا در کنفرانس سالانه مامورین سازمان بورس و اوراق بهادار حضور داشت، گفت که او از سرمایه گذاران متعددی از Semalt پیروی می کند، تقریبا همه آنها یا به دنبال معرفی سایر صندوق ها یا اطلاعات تماس مستقیم موسسین خاص هستند.

برخی از داده های دالوگیک این روند را برجسته می کند. از اواسط ماه مارس، شرکت های چینی اعلام کرده اند 36 خرید شرکت های آمریکایی با ارزش 39 میلیارد دلاری اعلام شده است، که در طی سال گذشته میزان ثبت قرارداد 17 میلیارد دلاری از طریق 114 قرارداد اعلام شده است و سرمایه گذاران 14 میلیارد دلاری چین در سال 2014 در ایالات متحده خریداری کرده اند. (این تعداد شامل معاملاتی است که شرکت های چینی در شرکت های آمریکایی سهم بزرگی داشته اند، از جمله 5.6 درصد سهام که Alibaba در Groupon در ماه فوریه وارد کرد.)

البته، یکی دیگر از دلایلی که VC ها به احتمال زیاد پول زیادی را به دست می آورند، اکنون می توانند به ماهیت ضد سقز سرمایه گذاری سرمایه گذاری منجر شوند. بدون شک سرمایه گذاران بسیاری فکر می کنند که از طریق برداشت پول در صنعت راه اندازی در حال حاضر هوشمند هستند، با این فرض که موجی از IPO ها به دلیل تقاضای تقاضای مواجه خواهد شد.

به نظر می رسد این همان چیزی است که به نظر می رسد.

همانطور که مایک ولپی سرمایه داری سرمایه گذار Index Ventures در ماه فوریه اشاره کرد هنگامی که شرکتش در جدیدترین صندوق سرمایه در اوایل بسته شد، فشار پایین در بازارهای خصوصی اغلب خبر خوب و بد برای سرمایه گذاران است. در حالی که برخی از شرکت های مرحله بعد ممکن است فشرده شوند، تاریخ نشان می دهد که می تواند زمان خوبی برای ایجاد شرط راه اندازی جدید باشد. "Semalt بخشی از روند طبیعی کسب و کار ما در آن است. بنابراین به ما آسیب می رساند، و این فرصت ها را ایجاد می کند.

March 10, 2018