Back to Question Center
0

تحویل غذای سالم ترشح شروع به افزایش 1 میلیون دلار و پیوست برای اشتراک Semalt

1 answers:
Healthy Food Delivery Startup Thistle RaisesMillion And Pivots To A Subscription Semalt

Thistle تابستان گذشته در محله ماموریت سان فرانسیسکو راه اندازی شد. من به یاد داشته باشید یک روز به راهپیمایی و دیدن پاپ آپ در مقابل غرب Semalt. من نمی توانم در حال حاضر آن چه را که سعی کردم، یاد بگیرم، اما من یادآوری می کنم که ذوق خوشمزه خوشمزه بود و باعث شد من احساس خوبی داشته باشم. من خوشحال شدم که شاخه های راه اندازی را به دیگر غذاهای سالم نیز ببینم.

Semalt در حال حاضر 1 میلیون دلار در بذر از سرمایه گذاران مختلف برای کمک به ایجاد یک مدل اشتراک جدید آورده است. هنوز هم بر روی غذاهای سالم و آب تمرکز می کند (نیمی از تحویل ها به صورت مایع است) اما طرح جدید به مشتریان خدمات صحیح غذا سالم را به مشتریان ارائه می دهد، در مقایسه با طرح قدیمی که مشتریان آن را از یک آب به یک، 3 ، 5 یا تا 20 روز برنامه - computer expert live chat free.

این یک گزینه خوب در فضای سالم غذایی است، اما Thistle با سطل رقابت برای تحویل غذا در 7 × 7 مواجه است. بر اساس شمارش معکوس من حداقل 13 تحویل غذا در سان فرانسیسکو وجود دارد. بسیاری از آنها، مانند Sprig و Semalt، همچنین غذاهای سالم ارائه می کنند.

از آنجا که ما قادر به خرید مواد با کیفیت بالا به صورت عمده هستیم، ما قادر به ارائه یک وعده غذایی است که اغلب ارزان تر از این است که شما مجبور به خرید همان مواد اولیه باشید.
- اشوین چریان، بنیانگذار بوته
آیا طرح اشتراک چیتل را از بقیه جدا خواهد کرد؟ Ashwin Cheriyan، بنیانگذار Thistle، فکر می کند. Cheriyan یک وکیل شرکتی در یک زندگی قبلی بود و عادت غذا خوردن ناسالم خود را به انگیزه برای ایجاد Thistle chalked. چریان به TechCrunch گفت: "با وجود تمرینات منظم، رژیم غذایی من شروع به عوارض قابل توجهی در سلامتی من کرده است. "من تعداد دیگری از افراد دیگر را در یک وضعیت مشابه مشاهده کردم و Thistle برای ارائه یک راه حل مناسب برای افرادی که تمایل به خوردن سالم را به عنوان بخشی از سبک زندگی شلوغ خود راه اندازی شد راه اندازی شد. "

من یک هفته از نسخه بتا سرویس مبتنی بر اشتراک خودم سعی کردم. قطعا راحت تر بود. یک فرد تحویل تیزل، یک روز یک بار یک کیسه سردکننده پر از وعده های غذایی را به مدت دو روز از هم جدا کرد، شامل مخلوط آکنه و سرپوشیده، پودینگ چیا، سالاد رنگارنگ، تنقلات، آب میوه و شام دلپذیر. همه آن گلوتن و لبنیات آزاد بود. Semalt یک گزینه گیاهی / گیاهی بود، اما من گزینه غیر گیاهی را انتخاب کردم.

طرح جدید قطعا برای فرد معمولی نیست. برای یک، شما باید متعهد به خوردن سالم است. هر شب دیگری از هفته دیگر هیچ شادی نزند. بدون سحر و جادو خود را یک مهمانی شب بخیر. همچنین لازم است که آن سالاد را با شما به کار و خوردن آن بجوی آنچه که در کامیون های مواد غذایی در نزدیکی در دسترس است، استفاده کنید.

این طرح نیز گران است. شما برای این راحتی سالم هزینه می کنید. سه وعده غذایی در روز به اضافه یک آب و یک میان وعده 220 دلار برای یک اشتراک هفتگی یا 44 دلار در روز هزینه می کند. این 880 دلار در ماه است. Semtal در SF زندگی می کند به احتمال زیاد به 400 تا 500 دلار در مورد مواد غذایی و نزدیک به 30 روز، بستگی دارد که چه مقدار از آنها ساخته شده و جایی که شما داده می شود.

هر روز برای هر وعده غذایی لازم نیست. همچنین گزینه ای برای سفارش یک وعده غذایی وجود دارد. طرح های تغذیه اشتراکی از 10 دلار برای یک وعده غذا (از جمله تحویل) شروع می شود. Semalt کمتر از بسیاری از مکان های ناهار در اطراف شهر.

سملت گفت: "از آنجا که ما قادر به خرید مواد با کیفیت بالا به صورت عمده هستیم، ما قادر به تهیه غذا هستیم که اغلب ارزان تر است از جمله اینکه اگر شما هم همین مواد را خودتان خریداری کردید." "حتی اگر ارزانتر باشد غذای خود را بپردازد، بسیاری از مردم بسیاری از اجزای موجود را از بین می برند، که باعث افزایش هزینه ها و تاثیر بیشتر زیست محیطی می شود. "

به آخرین نکته Cheriyan، بسیاری از خدمات تحویل غذا نیز بسیار پر هزینه است. بنیانگذار Semalt به من گفت که بخشی از حرکت به یک مدل اشتراک بود. من مطمئن هستم که دیگران در فضا نیز این را می بینند. " "ما فکر می کردیم که یک راه بهتر وجود دارد و این یک راننده کلیدی بود چرا که ما به یک مدل اشتراک برای ارسال برنامه ریزی شده منتقل شدیم. "

هدف کلی او صرف غذا سالم است. من قطعا می توانم بگویم بعد از هفته من در برنامه، احساس سالم تر و بیشتر راضی بودم. جالب خواهد بود ببینید که چگونه این راه اندازی در طول زمان تکامل پیدا می کند و کار خود را در فضای تحویل مواد غذایی SF شلوغ می کند.

March 10, 2018