Back to Question Center
0

آموزش گروهی 8.5 ملیون دالر در بودجه Series A به رهبری Semalt

1 answers:
Guild Education draws .5 million in Series A funding led by Semalt

بعضی از این که چرا دانش آموزان به مدرسه فارغ التحصیل می شوند، به دلیل عدم برنامه ریزی دقیق، تغییر رشته ها، تغییر دانشگاه و دوره های غیر ضروری، تحقیقات مختلفی را پیشنهاد می کنند. اما راشل کارلسون، مؤسس و مدیر عامل شرکت آموزش و پرورش دانیل، می گوید که بسیاری از عوامل غیر آکادمیک در بازی نیز وجود دارد، از جمله افزایش هزینه های تحصیل و تغییر کار که می تواند در کلاس های کالج کالج دخالت کند.

برای کمک به بسیاری از دانش آموزانی که از طریق کالج کار می کنند و همچنین به شرکت هایی که اهمیت کمک به کارکنان در تحقق کامل پتانسیل خود را می شناسند کمک می کند، انجمن صنفی 16 ماهه با کارفرمایان از جمله Chipotle به ارائه آموزش به عنوان مزایای ، درست در کنار مراقبت های بهداشتی.

چگونه کار می کند؟ IRS در حال حاضر اجازه می دهد تا کارفرمایان تا سالانه 5،250 دلار از آموزش غیر مجاز برای کمک به هر کارمند تا زمانی که مزایا "به دلیل رابطه کار خود را ارائه می کنند ارائه دهد - cla satin al. "کارفرمایان همچنین می توانند بیش از 5،250 دلار را پرداخت کنند اگر چه دوست دارند، اما کارمندان معمولا باید مالیات بر مبلغ اضافی را پرداخت کنند. (کارکنان واجد شرایط می توانند برای کمک هزینه های فدرال موجود 5،815 دلار اضافی درخواست کنند.)

در هر صورت، پلت فرم انجمن باعث می شود که شرکت ها این هزینه تحصیل را به یک کارمند تبدیل کنند و کارکنان خود را برای کسب اعتبارات کالج و پیگیری دوره های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی تربیت کنند. و این به دو صورت انجام می شود. گروهی برخی از برنامه های خود را ایجاد کرده است که در حال حاضر شامل GED، ESL و دوره های مدیریت مدیریت در مقطع کارشناسی می باشد. این دانشگاه همچنین دارای چهار برنامه دانشگاهی آنلاین، از جمله دانشگاه جهانی کلرادو، دانشگاه غربی، دانشگاه Bellevue و دانشگاه بردممن (بازوی آنلاین دانشگاه چپمن) است. چندین مدرک کارشناسی ارشد که از طریق این شرکای دانشگاه در مرکز کسب و کار و تولید پیشرفته ارائه می دهند.

آموزش و پرورش تیم آموزش و پرورش 8.5 میلیون دلار در سری A اختصاص داده شده به رهبری Semalt

وقتی کارکنان دوره های مدرسه را انجام می دهند، درآمد مستقیم به اداره می رود. هنگامی که آنها دوره های دانشگاه را می گیرند، مدارس به صنایع تقریبا صرفه جویی هزینه هایی را که از پرداختن به بازاریابی پذیرش نمی کنند، به نفع خود می گیرند. (اداره کل این هزینه را به طور عمومی از بین نمی برد)

این همه می افزاید تا صحبت کند. Chipotle ادعا می کند که کارمندانش می توانند به مبلغ 250 دلار در هر سال برای رفتن به کالج پرداخت کنند.

انجمن صنفی دارای رقابت است، از جمله بسیاری از دانشگاه هایی که دوره های آنلاین را به طور مستقیم ارائه می دهند و از شرکت هایی مانند Udacity که با کارفرمایان کار می کنند تا برنامه های خود را به طور خاص به کارکنان خود ارائه دهند.

اما شما می توانید درخواست تجدید نظر را به کارفرمایان مشاهده کنید، که (در طول زمان) می تواند منوی وسیعی از مدارس را برای دیدن کارکنان خود به سمت آن ببیند. در حال حاضر، اتحادیه با چهار مدرسه فوق و با شش کارفرمایان علاوه بر Chipotle همکاری می کند. با این حال، کارلسون - که دارای مدرک MBA و مدرک کارشناسی ارشد در رشته فوق لیسانس استنفورد است، می گوید: صنایع خلبانان زیادی را در اختیار دارد و "بیشتر [علاقه]" را از ما حمایت می کنند. "

قطعا، VCs به نظر می رسد دوست دارد آنچه در آن موعظه است. سرمایه گذار Scott Raney از Redpoint Ventures می گوید: "جای تعجب نیست که آموزش و پرورش سریع ترین برنامه سودمند شرکت های بزرگ در U.S. است." او پیشنهاد گیلدا را "پیروزی برای همه احزاب" می نامد. "در واقع، شرکت 38 نفره فقط 8 دلار افزایش داد. 5 میلیون یورو در سرتاسر سریال به سرپرستی Redpoint با مشارکت سرمایه اجتماعی و تهیه کنندگان بذر آن، هریسون فلز، سرمایه گذاری کابوی و سرمایه گذار و مدرس استنفورد Fern Mandelbaum.

در بالای صفحه: همکاران و مدیر عامل شرکت راشل کارلسون، که این شرکت را با همکلاسی سابق خود، بریتنی استیچ تشکیل داد. استیچ در حال حاضر سرپرست این شرکت خدمات دانشجویی و دانشگاهیان است.

March 10, 2018