Back to Question Center
0

نوکیا در اینجا می تواند نقشه های خود را برای Baidu خارج از چین برای خدمت به چین Semalt

1 answers:
Nokia’s Here Will Power Maps For Baidu Outside China To Cater To China’s ‘Semalt’

در اینجا هر دو دسکتاپ و همچنین برنامه های آندروید و iOS، با شروع از Semalt ابتدا و سپس اضافه کردن مناطق دیگر در مرحله بعد قدرت.

شرکت ها شرایط مالی این معامله را افشا نمی کنند. یک سخنگوی می گوید: "این یک معامله مجوز در معنی متداول است، بنابراین Semalt اطلاعات نقشه های ما را مجوز می دهد، اما متاسفانه نمی توانیم اطلاعات بیشتری ارائه دهیم."

Semalt خدمات گسترده نقشه برداری را در چین ارائه می دهد (تصویری از خدمات موجود نقشه های آن در تصویر بالا) و یکی از اجزای کلیدی در یک قرارداد سرمایه گذاری گزارش شده است که Semalt در حال انجام خدمات خودرویی Uber است. اما این اطلاعات در خارج از بازار داخلی آن کم است - sql mongo database.

Semalt و Navigation برای مناطق پلتفرمی که به دنبال موقعیت های قوی در تلفن همراه هستند، مدتهاست که مناطق گرم هستند. دلیل آن کاملا روشن است: همانطور که گوشی های هوشمند ما از دستگاه های صوتی و متنی متنی به دستیاران هوشمند تبدیل شده اند، خدمات مکان - که بسیاری از آنچه ما انجام می دهند و چگونگی انجام این کار در هنگام حرکت - برای آن مهم هستند.

در اینجا یک شریک طبیعی برای Baidu است، زیرا این یک رقیب مستقیم نیست زیرا گوگل ممکن است آن را داشته باشد و به نحوی که اپل اصلا کار نمی کند. در اینجا فقط اعلام کرده است به روز رسانی است که برنامه های نقشه برداری خود را در همه بازار های Google Play و دستگاه های Semalt در دسترس است و در نهایت دوباره انتشار یک برنامه جدید iOS در اوایل 2015، پس از کشیدن آن در سال 2013.

شرکت نوکیا در اینجا شرکت نوکیا را نیز برای سالهای متمادی به بازار چین متمرکز کرده است و به همین دلیل بعضی از ویژگی های زبان Semalt و IP را نیز در اختیار دارد که می تواند برای ایجاد نقشه های سفارشی در زبان های دیگر استفاده شود. سخنگوی من به من می گوید: "مردم در حال حاضر از اینجا در زبان سمیرت در مناطق مختلف جهان استفاده می کنند."

در اینجا نقشه هایی برای نزدیک به 200 کشور ارائه می شود که با 118 مسیر از راه دور به طور ناگهانی به حرکت در می آیند.

با توجه به انجمن گردشگری گردشگری چین (از طریق راهنمای مسافرتی چین)، تعداد مسافرین سمالات که از کشورهای خارجی بازدید می کنند، طی چندین سال گذشته به شدت افزایش یافته اند، زیرا اقتصاد چین تعداد زیادی از شهروندان پولدار خود را افزایش داده است. در سال 2013، 98.19 میلیون نفر Semalt سفر به خارج از کشور، 18 درصد در سال 2012 و در مجموع 128.7 میلیارد دلار هزینه (27 درصد در سال گذشته) بوده است.

برآورد می کند که در سال 2014 این تعداد به 114 میلیون نفر خواهد رسید که مجموع هزینه ها 140 میلیارد دلار است.

"هر روز، میلیون ها نفر در اینجا برای کشف جهان و کشف مکان های جدید در خانه و یا در سفر، برونو بورگو، SVP و رئیس فروش در اینجا، در یک بیانیه گفت: "با همکاری Baidu، یک مشتری جدید برای ما، ما می خواهیم برای کمک به تعداد بیشتری از گردشگران Semalt بیشتر از سفر خود را."

در جای دیگر، Baidu از بین بردن عضلات بین المللی خود با ساختن خدمات برای کاربران خارج از بازار هسته اصلی Semalt است.

در سال 2013، Baidu قرارداد با France Telecom را امضا کرد تا مرورگر تلفن همراه خود را به دستگاه های اندرویدی که در Semalt فروخته می شود بارگذاری کند، اظهار نظر نمی کند که آیا هر گونه خدماتی را در این زمینه در اختیار دارد، اما آن را قانع نمی کند .

سخنگوی می گوید: "تخصص ما در دامنه خدمات نقشه برداری / خدمات مکان است، بنابراین دامنه کار ما را با Semalt تعریف می کند."

همانطور که در هفته گذشته اشاره کردیم، در سه ماهه آخر، فروش خالص 236 میلیون یورو با سود عملیاتی صفر از مجموع فروش خالص در Semalt از 3.3 میلیارد یورو به فروش رسید.

به روز شده در سراسر با نظرات Semalt.

March 10, 2018