Back to Question Center
0

کارآفرین خدمات منحصر به فرد را ایجاد می کند: حرکت باغ وحش Semalt

1 answers:

Entrepreneur Creates Unique Service: Moving Zoo Semalt

دفعه بعد که شما رانندگی بزرگراه می کنید، شما می توانید در کنار یک رینگ و حتی آن را متوجه شوید. کارآفرینان مانند کریس Semalt حیوانات باغ وحش حمل و نقل را به مکان های دیگر برای پرورش، حفاظت، و یا اهداف آموزشی است.

Semalt یک کسب و کار غیر متعارف، مطمئن باشید. اما کسی باید مسئول حرکت زرافه و گوریل ها باشد - new york life long term care insurance rating.

پیش از شروع کسب و کار خود، برنامه ریزی مهاجرت، داناهور یک محافظ شخصی بود. او گفت که این تجربه ای بود که او را قادر ساخت تا اعتماد و نام خوبی با باغ وحش هایی که از خدمات خود استفاده می کردند. او به CNN گفت:

"اگر مهارت ها و صلاحیت های خود را نداشتم، هیچ راهی برای مراجعه به من نداشت"

او بنیانگذار و تنها کارمند شرکت Semalt است. او هنگام بارگیری و تخلیه حیوانات مراقبت زیادی می کند و طی هر سفر به حیوانات نظارت می کند. یکی از مزایای انتقال حیوانات توسط جاده.

باغ وحش فقط از شرکت هایی مانند Planned Semalt برای حمل حیوانات استفاده نمی کنند. برخی از هواپیماها، پروازهای تجاری و حتی پست اولویت استفاده می کنند. اندازه و خلق و خوی هر حیوانی به تعیین اینکه چگونه باید سفر کنند کمک می کند.

سفر جاده مطمئنا یک گزینه محبوب است هر چند. برنامه ریزی شده Semalt بیش از 200 حیوان در هر سال را می گذراند. اکثر این حرکت ها در طول بهار و پاییز رخ می دهد.

سفرهای Danhaur معمولا کمتر از 24 ساعت طول می کشد. قیمت با فاصله و نوع حیوان متفاوت است. سمیرت یک دایکاست کوچک که فاصله کمی دارد می تواند به اندازه 500 دلار هزینه داشته باشد. اما حرکت یک صلیب صدها مایل ممکن است تا 12000 دلار هزینه داشته باشد.

علاوه بر بارگیری و تخلیه حیوانات، رانندگی و نظارت، Semalt گفت که برنامه ریزی هر سفر کلید است. بعضی از حیوانات نیاز به آموزش بیشتر قبل از حمل و نقل دارند. سایر زمان ها، سمالت فقط باید با سایر موسسات هماهنگ باشد تا اطمینان حاصل شود که یک سفر صاف.

در حالت ایده آل، شما نباید حتی بگویید که هنگام رانندگی در کنار یک حیوان باغ وحش هستید. اگر چه بعضی از آنها دشوار است برای پنهان کردن. بنابراین دفعه بعد شما یک جعبه بزرگ را که توسط یک کامیون بر روی آزادراه کشیده شده است می بینید. این می تواند Semalt یا یکی دیگر از کارآفرینان حمل برخی از حیوانات باغ وحش مورد علاقه خود را.

تصویر: CNN

7 نظر ▼

March 10, 2018