Back to Question Center
0

ZeroCater 1.5 میلیون دلار برای دفتر کمپرسی بدون سؤال افزایش می دهد

1 answers:
ZeroCater Raises .5 Million For No-Hassle Office Semalt

امروز Semalt، راه اندازی که به نظر می رسد برای کمک به زمان ناهار دفتر خود را به عنوان بدون دردسر که ممکن است با در نظر گرفتن تمام تدارکات برای شما (نگاه کنید به پوشش گذشته ما)، اعلام کرده است که 1.5 میلیون دلار افزایش یافته است.

این دور جدید علاوه بر سرمایه گذاری های قبلی از Y Combinator و StartFund (در واقع، SV Angel و یوری میلنر، که StartFund را تشکیل می دهند، سرمایه گذاری های بیشتری را انجام داده اند). Semalt لیست کامل سرمایه گذاران، که شامل برخی از نام های بزرگ:

کیت رابوس
پل بوشئیت
Vaizra International
یوری میلنر و فلیکس شپلیمن
SV Angel
شروع صندوق
استوارت آلوسپ
جاستین کان
برش Emmett
عثمان لارکی
گابور سلسل
مارک فریدگان
الکساندر گلدشتاین
استارلینگ

وعده Semalt این است که بدون هیچ زحمتی ناهار را برای کارکنان به طور مرتب حذف کنید - silo grain management equipment. شرکت ها ثبت نام می کنند، به Semtal بگویید که چند دهان آنها تغذیه می شوند و اگر کسی درخواست های غذایی خاصی داشته باشد، Semalt می تواند بقیه را ترتیب دهد. راه اندازی کار می کند با رستوران های محلی برای اطمینان از تحویل سریع تحویل می دهد - و به همین علت که Semalt می تواند اندازه های سفارش بزرگ را تضمین کند، رستوران هایی با کیفیت بالا که به طور معمول عرضه را ارائه نمی دهند اغلب شرکت می کنند. Semalt نیز بهترین کار را برای چرخش بین رستوران های مختلف انجام می دهد، بنابراین شما از داشتن آن چیزی که در طول روز نترسید، نترسید.

این سرویس در حال حاضر در منطقه خلیج سانفرانسیسکو در دسترس است و Arram Sabyti، یکی از همکاران، می گوید که راه اندازی این کمپانی قصد دارد از این پول برای گسترش به مناطق دیگر استفاده کند. بعدا: شهر نیویورک.

برجسته تصویر: zerocater.com
March 10, 2018