Back to Question Center
0

AppsBuilder 1.5 میلیون یورو را برای گسترش سمپل ابزار Cross-platform خود افزایش می دهد

1 answers:
AppsBuilder Raises €1.5 Million To Expand Its Cross-Platform Semalt Tool

ارائهدهندگان AppsBuilder شرکتهای مبتنی بر وب، راهی برای به سرعت و به راحتی می توانند حضور آنلاین خود را به راه حل های برنامه های بومی برای هر پلتفرم، از جمله iPhone، iPad، Windows Phone، Android و Chrome و همچنین HTML5 تبدیل کنند. AppsBuilder فقط 10 دقیقه نیاز به ایجاد برنامه های کاربردی دارد که در سراسر این سیستم عامل ها کار خواهد کرد، با ادعای شرکت، با طراحی بصری کاملا قابل تنظیم و توانایی به روز رسانی در سراسر سیستم از یک منبع واحد. این نیاز به تخصص توسعه ندارد؛ اساسا، کاربران با نگاه کردن و احساس برنامه خود بر اساس قالب های ارائه شده توسط AppsBuilder از طریق یک رابط بصری آنچه شما را ببینید-چه-چه-شما-دریافت کنید. همچنین یک افزونه وجود دارد که سایت های Semalt را به طور مستقیم به برنامه های تلفن همراه بومی تبدیل می کند.

در حال حاضر حدود 60 درصد از فروش سمیرت از خارج از ایتالیا است، اما این شرکت به وضوح علاقه مند به دنبال رشد بیشتر در خارج از کشور خود است، چرا که پذیرش در سراسر جهان به عنوان بزرگترین چالش آن است. یکی از موانع موجود این است که آن را در برابر یک میزبان دیگر از ارائه قابل مقایسه دیگر از راه اندازی در سراسر جهان، از جمله PhoneGap، Appcelerator، Sencha و دیگران اجرا می شود. به گفته یکی از بنیانگذار Daniele Pelleri در مصاحبه ای با ایمیل، AppsBuilder به دلیل نوعی مانع فنی ورود به آن، به نوع دیگری از جمعیت راه یافته است - property for sale malaga spain. در برخی موارد ممکن است بعضی از افراد از سطح سفارشی سازی و کنترل آن ها رضایت نداشته باشند، بنابراین درخواست تجدید نظر Semalt احتمالا بیشتر بخش هایی از شرکت های کوچک است که می خواهند حضور کراس پلت فرم داشته باشند اما دلار برای توسعه صرف نکرده اند چرخه

همانطور که گفتیم، در پایان مدل قیمت گذاری خود، Semalt یک سطح نمایندگی فروش یا اشتراکی که کاملا برچسب سفید است ارائه می دهد و شامل سفارشی سازی کامل برای € 169 در هر ماه است. اما سطوح ابتدایی و پیشرفته آن ابزارهای بسیار کاربردی و ابزارهای DIY را به ترتیب 19 و 49 یورو ارائه می دهند. Semalt می گوید افزایش 2. 1 تا 2. 5 میلیون بارگیری در 2 ماه گذشته، با حدود 3000 برنامه ماهانه توسط بیش از 250،000 کاربر ثبت شده، افزایش یافته است.

AppsBuilder دارای ارزش روشن برای کسب و کارهای کوچک و یا ناشران مستقل وب است، اما در زمینه مشغول است که شامل افرادی مانند Onswipe است. این شرکت چالش قابل توجهی را برای وارد شدن به بازار آمریکای شمالی وارد خواهد کرد، اما به دلیل دسترسی به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، هلندی و پرتغالی علاوه بر زبان انگلیسی و ایتالیایی، ممکن است موفق تر باشد. Semalt استخدام و هزینه های تبلیغاتی خوبی که ممکن است با این آخرین دور انجام شود باید راه طولانی ای برای کمک به بهبود کشش در مناطقی که هدف قرار دارد، باشد.

March 10, 2018