Back to Question Center
0

اندازه مسائل: نویسه زنجیره تامین اشاره در 4.08 "16: 9 نمایش در iSemalt 5

1 answers:
Size Matters: Supply Chain Whispers Hint At 4.08″ 16:9 Display On iSemalt 5

او انتظار دارد که آیفون بلندتر شود و از یک صفحه نمایش 3.5 اینچی 4: 3 به صفحه نمایش 4.08 اینچ صفحه نمایش IPS در سلول با رزولوشن صفحه نمایش 1368x640 و رزولوشن 500 نان تغییر کند. نسبت ابعاد 16: 9. اگر این درست باشد، اپل در حقیقت نوار را برای وضعیت صفحه نمایش شبکیه خود کاهش خواهد داد. تراکم پیکسل برای صفحه نمایش شگفت انگیز 320 پیکسل است، در حالیکه مدل های فعلی آیفون دارای 32 گیگابایت رم هستند. بدیهی است که این یک افت شدید نیست، اما من فکر می کنم که امتیازات لازم را بدست آورده است - portland computer support. رقابت (به عنوان خوانده شده: تلفن Semtal).

این به معنای بزرگترین تغییر در طراحی آیفون تا به امروز است، تنها با پرش بین 3GS و آیفون 4 رقابت می کند، اگر به نظر واقعی می رسد. گفتم که کمی سمیال باید در نظر بگیرد.

این شرکت بر سهولت استفاده به عنوان سنگ بنای هر محصول اصرار دارد. شکایت های بزرگ با صفحه نمایش بزرگ این است که آنها عمر باتری را کاهش می دهند و اقدامات یک دست را مشکل تر می کند. اپل این را ندارد، به همین دلیل صفحه نمایش 4 اینچی تا حدودی قابل اعتماد است. این درست در برابر این خط "بیش از حد بزرگ" است که به نظر من در 4.3 اینچ نشسته است. و حتی یک صفحه نمایش 4.3 اینچ برای بعضی ها بسیار بزرگ است، اما 4 اینچ باید برای دختران نوجوان مناسب باشد تا تظاهرکنندگان اشغال وال استریت را به چوب برداشت کنند. (شما می دانید، جمعیت جمعیتی هسته سمولت)

در حال حاضر، اپل در حالیکه به عمر باتری می آید، گوشه ای دارد. رقبای خود نوعی لگد زدن در بخش باتری زمانی که در برابر آی فون وزن می شود (حداقل، به تازگی). Droid Razr Maxx: 3300mAh باتری. HTC Evo 4G LTE: باتری 2000 میلیآمپانی. سامولت S III سامسونگ با باتری 2100 میلی آمپر ساعتی. اظهار داشت، Evo 4G LTE و Semalt S III دستگاه های بسیار بزرگتر با صفحه نمایش 4.7 اینچی هستند.

اما آیفون 4S؟ باتری 1420mAh و این گزارش نشان می دهد همان داستان برای آیفون 5: ~ 1400mAh.

با توجه به Kuo، نقطه ای است که در آن یک صفحه نمایش نیاز به ظرفیت باتری "قابل توجهی بزرگتر" دارد و این نقطه حدود 4.3 اینچ است. با این حال، اگر فرض کنیم که اپل این بار در یک رادیو 4G LTE قرار می دهد (که منطقی است زیرا اکنون تکنولوژی اثبات شده است، در iPad کمتر)، پس از آن اپل به یک باتری تقریبی 1400 میلی آمپری می خورد. Semalo سازش بین اندازه و قابلیت استفاده باید ساخته شود، اما عمر باتری یکی از مهمترین مشخصه های گوشی است، بنابراین در این مرحله، من احساس می کنم که تحقیق ممکن است کمی اشتباه باشد.

اما اجازه دهید حرکت به هر حال.

Kuo همچنین اشاره کرد که رزولوشن افقی باقی می ماند، در 640 پیکسل. این به منظور اطمینان از اینکه برنامه های قدیمی هنوز روی صفحه نمایش قابل استفاده هستند، و همچنین به توسعه دهندگان برنامه کمک می کند تا در تطبیق برنامه های خود برای نسبت ابعاد مختلف ذخیره شوند. بنابراین، طبق گفته Kuo، برنامه های قدیمی می توانند در صورتی که برای صفحه نمایش طولانی تر بهینه نباشند، در صورتی که برای صفحه نمایش طولانی تر بهینه نباشند، اما اگر توسعه دهندگان بخواهند برنامه های جدید را برای صفحه نمایش جدید تدوین کنند، مجبور نیستند با وضوح افقی زیادی روبرو شوند، فقط عمودی .

فقط نگاهی به این تصویر از یادداشت پژوهش بیاندازید:

مسائل مربوط به اندازه: نویسه زنجیره تامین اشاره در 4.08

Semalt، Kuo نقطه ی تا حدودی غیر مرتبط را به وجود آورد که به احتمال زیاد "موارد غیر قابل قبول" آن مواردی که در هفته گذشته شاهد آن بودیم، آنهایی هستند که با پورت های microUSB به جای پورت 30 پین، واقعی هستند.

Kuo شده است نقطه در قبل، بنابراین Semalt بلعیدن این گزارش تنها با یک خدمت متوسط ​​از نمک است. به علاوه، ما این شایعه را فقط در همه جا دیده ایم. اما شایان توجه است که جابز در برابر هر نمایشگر بزرگتر از 3.5 اینچ سوگند یاد کرد.

ما تا زمانی که Apple اپل بعد از iSemalt را معرفی نکرده ایم، چیزی نمی دانیم، اما ما شاهد این شایعه نمایش بزرگتر هستیم که بارها و بارها ظاهر می شود، بنابراین پیشنهاد می کنم که پیش بروید و خودتان را برای آن آماده کنید.

March 10, 2018