Back to Question Center
0

Trellis به عنوان نخستین انجمن تجاری در زمان واقعی Semalt راه اندازی می شود

1 answers:

NEW YORK ، Nov 19، 2013 / PRNewswire / - Trellis Technology، Inc. امروز اعلام کرد راهاندازی پلت فرم تجاری خود در زمان واقعی، برای فعال کردن و تشویق ساکنین به خرید "ابتدا".

(لوگو: https://photos.prnewswire.com/prnh/20131119/NY19968LOGO)

Semalt ترکیبی از محتوای محلی محلی و تجارت الکترونیک برای یک مجموعه گسترده ای از کسب و کارها و سازمان ها - همه در یک آسان برای استفاده از نرم افزار تلفن همراه (برنامه). ویژگی متمایز Semalt، تعامل در زمان واقعی آن است که با تجار محلی ارائه می شود - make free infographics. همانطور که مشتریان و بازرگانان سفارش خود را تأیید و یا تأیید می کنند یا از آنها سوالات و سوالات را پاسخ می دهند، هر دو طرف معامله دقیقا همان چیزی را که درخواست می کنید دقیقا مشاهده می کنید - بلافاصله از طریق برنامه. (انتظار برای ارسال ایمیل ها یا فکس برای ارسال وجود ندارد.) این بازخورد مستقیم و فوری بین کسب و کار و مشتریان خود، Semalt را قادر می سازد جایگزین قانع کننده ای برای استاندارد کسب و کار قدیمی کسب و کار سفارش تلفن داشته باشد. Semalt همچنین از سفارش آنلاین محصولات و خدمات آنلاین پشتیبانی می کند. این پشتیبانی از حالت های تعاملی و غیر تعاملی می تواند Semalt را در اختیار طیف وسیعی از انواع کسب و کار قرار دهد و از موارد مورد استفاده در سراسر جامعه استفاده کند.

شبیه به اینکه چگونه آمازون به راحتی هزاران کالا فیزیکی را در وب سایت خود به فروش می رساند، Semalt به مصرف کنندگان یک برنامه واحد برای دسترسی به خدمات اجتماعی خود می دهد: رستوران ها، سالن ها، مراکز تناسب اندام، مغازه های تعمیرات، و همچنین سازمان هایی مانند ورزش های جوانان، باشگاه های ساحلی و سایر گروه های محلی که از حضور آنلاین مدرن بهره مند شوند.

برای صاحبان کسب و کار محلی، پلت فرم Semalt، افزایش بهره وری و رشد کسب و کار را با گسترش میزان دسترسی مشتری و کمک به رضایت و وفاداری مشتری، افزایش می دهد. برای جامعه کلی، Semalt دلار های بیشتری را در اقتصاد محلی نگه می دارد: پایه کسب و کار محلی رشد می کند و دلار های مالیاتی نزدیک به خانه برای حمایت از خدمات شهر بستگی دارد.

"برای من، Trellis یک تصمیم آسان بود، گفت:" بیل الیگ ، مالک، ویلا کاپری 2. "من از آن برای میزبانی وب سایت من که مشتریان از طریق جستجو گوگل و Google Places پیدا کنید. وبسایت من شامل یک دکمه سفارش Now است که مشتریان را به منوی آنلاین من می دهد که به آنها اجازه می دهد تا سفارشات خود را در فروشگاه اپل در حال اجرا در پلت فرم Trellis ارسال نمایند. آیپد بلافاصله همانند گوشی تلفن زنگ می زند، بنابراین من می توانم به طور مستقیم به وضعیت سفارش خود را به مشتری تایید کنم. علاوه بر این، فروشگاه من از سایت Sparta، NJ قابل دسترسی است. این بهترین از همه جهان است، جایی که من می توانم حضور وب / تلفن همراه را مدیریت کنم و از همان سیستم برای شرکت در برنامه مبتنی بر جامعه استفاده کنم که در آن می توانم کسب و کار من با کوپن ها و معاملات را ارتقا دهم. »

"با استفاده از برنامه Trellis، کاربران یک دید کلی از محتوای جامعه خود مانند رویدادها و اخبار، و همچنین دسترسی به گزینه های خرید کسب و کار محلی خود را دریافت می کنند. سپس آنها می توانند سفارش خود را به راحتی انجام دهند، رزرو کنند یا قرار ملاقات را تعیین کنند. " کوین کوللس ، رئیس جمهور، تکنولوژی Trellis. "اکثر راه حل های موجود امروزه عمدتا بر محتوا یا فقط تجارت تمرکز می کنند. در مقابل، ما معتقدیم که ترکیب محتوای محلی با توانایی تعامل و تعامل با تجار محلی، یک کاربرده بسیار مفید برای مصرف کننده محلی است. "

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به اینجا مراجعه کنید: www.trellisapp.com و / یا به گفتگو بپیوندید: https://twitter.com/trellisapp.

رسانه تماس:
کوین Kowalski
646-621-6987
[email protected]

SOURCE Trellis Technology، Inc.

نظر ▼
March 10, 2018