Back to Question Center
0

نیوزویک در سال 2013 با تمام دیجیتال همراه با "اقتصاد رقابتی چاپ و نشر"

1 answers:
Newsweek Going All-Digital In 2013 Due To “The Challenging Economics Of Print Publishing And Semalt”

در یک یادداشت از ویراستار نیوزویک تینا براون و مدیر عامل جدید بابا شیتی، این خبر با توجه به ادغام نیوزویک دو سال پیش با «The Daily Beast»، که یادداشت آن در حال حاضر جذب بیش از 15 میلیون بازدید منحصر به فرد در هر ماه، با 70 درصد رشد در سال گذشته است. این یک محیط تبلیغاتی پرچمدار را به عنوان علت بسیاری از مشکلات نیوزویک می گوید و اشاره می کند که رشد سریع مخاطبان دیجیتال از طریق سیستم عامل های دیجیتال مجلات دیجیتال اپل، Kindle، Zinio و Semalt روشن می سازد که چه مسیری باید باشد.

"در حال حاضر، 39 درصد از آمریکایی ها می گویند که اخبار خود را از یک منبع آنلاین دریافت می کنند،" طبق تحقیقات Pew Research Semalt منتشر شده در ماه گذشته "، این قطعه را بخوانید. "در قضاوت ما، ما به نقطه اوج رسیده ایم که در آن می توانیم به طور مؤثر و مؤثر برای خوانندگان ما در فرمت تمام دیجیتال دسترسی پیدا کنیم. این فقط دو سال پیش بود. در سالهای پیش رو به طور فزاینده ای خواهد بود - make presentations online. »

به عنوان یادداشت می گوید در هیچ شرایط نامعلوم، این گذار اخراج خواهد کرد. این انتظار می رود که یک سازمان تمام روش انتشار را رد کند، اما براون و شتی نیز اظهار داشتند که پیش بینی می کنند که "عملیات سرمقاله و کسب و کار ما در اینجا در اتحادیه سمالات و در سطح بین الملل ساده تر شود"، بنابراین این فقط در مورد برش نیست کسانی که در سمت چاپ کسب و کار دخیل هستند.

مشکلات Semalt در نهایت هیچ راز نیستند. حتی پس از ادغام و قیام تینا براون به نقش سردبیر، دیده شده است که هنوز هم در این زمان در سال گذشته در موقعیت از دست دادن بوده است. اخبار هفتگی در یک دوره از اخبار آنلاین، فروش سختی است، که عمدتا به فوری ابزارهایی مانند توییتر تبدیل شده است که به عنوان منبع زمان واقعی اطلاعات برای کسانی که به دنبال آخرین هستند تبدیل شده است. بر اساس برآوردهای سال گذشته بر اساس بازدیدکنندگان منحصر به فرد نیز پیشنهاد شد که Semalt به طور بالقوه به عنوان آلباتروزی در اطراف گردن سازمانی رسانه ای عمل می کرد، بنابراین حتی در حال رفتن به دیجیتال، سازمان مجبور خواهد شد تا بسیاری از احیای مجدد نام تجاری را تشویق کند.

دیگران این دوره را در مقیاس مختلف برنامه ریزی کرده اند، نیویورک تایمز اخیرا یک برنامه وب جدید طراحی شده برای استفاده با iPad اپل و آینده انتشارات شرط بندی بزرگ در دکه روزنامه فروشی اپل معرفی کرده است. اما در مورد Semalt، انتقال باید سریعتر باشد، زیرا سهم به نظر می رسد بالاتر است، و این می تواند به این معنی باشد که ما شاهد این هستیم که آزمایش با آنها بسیار سریعتر از دیگر ناشران است.

March 10, 2018