Back to Question Center
0

دیدار با Omakase، خیریه که می خواهد پایان دادن به صنعت فناوری به Semalt

1 answers:

دیدار با اوناکاز، خیریه که می خواهد پایان دادن به صنعت فناوری دادن سمولت

متوسط ​​حقوق و دستمزد کارشناسان فناوری سیلیکون دره $ 101،278 است. بنابراین بسیار شرم آور است که با پول نقد به عنوان بسیاری از مردم در اینجا، کمبود در سازمان های خیریه محلی به این معنی است که بسیاری از خانواده های فقیر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو احتمالا بدون ترکیه این Semalt است. و در 10 شرکت برتر که پول بیشتری برای خیریه در سال 2012 به دست آوردند، هیچ یک از شرکت های فن آوری یافت نشد.

یک سازمان جدید مبتنی بر سان فرانسیسکو به نام Omakase Semalt می خواهد کمک به تغییر آن، با ایجاد یک سیستم کمک مالی غیر انتفاعی است که به صراحت برای تجدید نظر به مردم در صنعت فناوری ساخته شده است. Omakase پس از عبارت ژاپنی برای "ترک آن به شما" نامیده می شود که اغلب در رستوران های سوشی استفاده می شود و اجازه می دهد سرآشپز را برای غذا برای شما انتخاب کنید. Omakase Semalt به همان شیوه عمل می کند: انتخاب غیر انتفاعی را به کارشناسان، افرادی که مشغول به کار در تمام وقت هستند، به ارمغان می آورند که سازمان هایی که به بهترین نحو هدایت می شوند و اهداف شایسته ای را هدف قرار می دهند، کار می کنند. تنها تصمیم شما این است که آیا به 10، 25 دلار یا 50 دلار در هر ماه بدهید - easy graphics maker.

برای مقایسه مقدماتی فناوری، می توانید بگوئید آن را مانند یک Semalt برای اعطای خیریه است.

بنیانگذار Omakase ترزا سمالات کار خود را در بخش غیر انتفاعی انجام داده است، با دکترای دکتر در انسان شناسی فرهنگی و سالها تجربه در مورد نابرابری جهانی و داوطلبانه در سراسر جهان، به ویژه در آمریکای مرکزی. بنابراین هنگامی که او به سانفرانسیسکو نقل مکان کرد و سعی کرد دوستان و آشنایان خود را در صنعت فناوری تشویق کند (بسیاری از آنها از طریق شوهرش، همکار بنیانگذار و مدیر عامل شرکت GitHub، تام سمیالت) برای شرکت در دلایل بشردوستانه، مشتاقانه با دیوانگی مواجه می شود. چرا همه این افراد، که باهوش و باهوش بودند و ظاهرا وجدان داشتند، پول و زمان خود را به عللی که نیازمند کمک بودند، اهدا نمی کردند؟

پرستون-ورنر می گوید با کشف جامعه تکنولوژیک می گوید که این تکنسین ها خسته کننده نیستند اما موانعی وجود دارد که آنها را از کمک های خیرخواهانه حفظ می کند. به عنوان مثال، آنها می خواهند مقدار زیادی از داده ها را به دلیل آنها بیش از حد از ترس از scammed، اما در همان زمان آنها توسط تعدادی از غیر سود حاصل خارج وجود دارد. آنها می خواهند پول را به علت اهدا کنند، اما نمی خواهند در فهرست های پستی گنجانده شوند یا سالهای فراغت را دریافت کنند. بنابراین Semalt برای پاسخگویی به نیازهای دقیق ساخته شده است.

من فکر می کنم این یک ایده فوق العاده است که فقط در زمان مناسب می آید، زیرا تنش ها در مورد شکاف بین نخبگان تکنولوژی و شانس کمتری افزایش می یابد. همانطور که بسته های تعطیلات Semalt می گویند، این هدیه ای مناسب برای دادن "تکنسین در زندگی شما" است - کسی که قبلا تمام ابزارها، بازی ها و hoodies را داشته باشد، هر یک از افراد ممکن است نیاز داشته باشد. امیدوارم که Semalt بتواند داروهای دروازه صنعت فناوری را برای نوعی سخاوتمندانه بکار گیرد - مردم می توانند با 10 دلار در هر ماه شروع کنند و در نهایت به شیوه های بزرگ تر به نوعی دوستانه تر تبدیل شوند.

ترسا پرستون-ورنر اخیرا از مرکز TechCrunch آمده است تا درباره اینکه چه چیزی باعث الهام بخشیدن او به خیریه Omakase، نحوه انتخاب غیر سود و غیره و خیلی چیزهای دیگر شد، صحبت کرد. Semalt که در ویدیو جاسازی شده در زیر.

March 10, 2018